Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Sikornik fotelik dla synusia już masz?

    Skomentuj

    •    
         

      Witam kochane,
      ja będąc dzieckiem nie lubiłam mojego imienia ponieważ nikt nie potrafił go zapamiętac. Było mało znane i mówiono na mnie Marta czego nienawidziłam.Dziś lubię moje imię ale w dzieciństwie było ono dla mnie zmorą.A jeszcze najlepsze że moja mama miała zamiar mi dac na imię Modesta ale zdecydowała sie ostatecznie na Martyna.Synkowi dałam Alan ponieważ jeszcze trzy lata temu imię to było mało popularne i mi sie bardzo podoba-dziś już częściej słyszę o Alanach.



      Dawniej Marti

      Skomentuj


        Napisane przez mamakarolka Pokaż wiadomość
        Sikornik fotelik dla synusia już masz?
        mam, mam ale nawet go nie rozpakowuję bo za tydzień sie wyprowadzamy i cierpię na brak kartonów

        dziś postanowiłam, że od 1 września przechodzę na dietę, mam plan żeby do Sylwestra zrzucić 12 kg
        będę chudsza niz przed ciążą ale dojdę do swojej ukochanej wagi z okresu klasy maturalnej
        i zaczynam biegać, o ile mi biodra pozwolą hehe
        bo już nie moge na siebie patrzeć

        Skomentuj


          Martyna jak tam po weselu
          ŁUKASZ 08.09.2006

          NATALIA JULIA 30.11.2007



          Skomentuj


            hello
            wpadłam tylko na chwilkę bo mały zaraz mi sie pewnie obudzi,wczoraj tylko was podczytałam ,póżno siadłam i juz mi sie nie chciało pisać

            zrobilam sobie francuski maniciure i od razu mi lepiej hhe

            co do imion to ja mam Sylwię własnie,mąż bardzo chciał małej dać tak na imię ja chciałam Maja-ale na dzień dzisiejszy nie wyobrazam sobie żeby moja córcia nazywa ła sie inaczej-to po prostu moja Sylwia a dla Damianka Sila

            i mam nowy login bo mi hasło wywaliło musiałm sie rejestrowac na polkach wrrrrrr


            tak pozatym to podobają mi się jeszcze:Amelka,Julia,Natalia
            a dla chłopca Marcel

            a ja to oczywiscie Ania


            Skomentuj


              jezunic nie mam ani zdjęc ani avatara co jest do ch............


              Skomentuj


                Siluś jakim cudem zmieniło Ci sie hasło??
                ogólnie patrząc na inne fora (a na kilku w życiu siedziałam namietnie) to jest na maxa badziewnie zrobione patrząc od strony funkcjonalności np.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Hej
                  Silus a jak ginie haslo to sie kilka przypomnij haslo i powinni Ci przyslać na @ ,probowałas?
                  Niunia spi a ja zabieram sie za zmywanie
                  Amelia 12.03.08

                  Skomentuj


                    my już po spacerze. obeszłyśmy całe miasto i przywiozłyśmy cały wózek zakupów musiałam na to trzecie piętro dwa razy wchodzić, bo bym wszystkiego nie udźwignęła.
                    Joasia na początku miała być Julitą. Imię Joanna mi się od zawsze podobało,ale mam dwie koleżanki Kasię i Asię i ta Kasia jest taka bardzo zazdrosna i zanim jeszcze się moja Joasia urodziła, to tylko chodziła i pytała czy Asiulka będzie matką chrzestną czy Asiulka to czy tamto...
                    ale ostatecznie Joasia jest Joanną Wiktorią
                    Sikornik nawet nie patrzyłaś na to krzesełko? ja jestem bardzo ciekawa, moja mama już je podobno kupiła, ale musimy chyba jeszcze ten miesiąc zaczekać na prezent. Asi będzie takie różowe bodajże z myszami, przynajmniej takie sobie zażyczyłam

                    Skomentuj


                      ale dzisiaj rewelacyjny obiad Asi kupiłam wzięłam na spróbowanie słoik Bobovity Warzywa po meksykańsku i to było tak dobre, że gdyby nie ta cena, to bym chętnie sama takie coś jako sos do mięsa kupiła.
                      w ogóle jak to jest z grzybami? słyszałam, że dzieci do któregoś roku nie mogą jeść grzybów, a w tym obiadku były pieczarki

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        jakis dzis problem nie mozna sie zalogowac

                        Skomentuj


                          WITAM odnosnie imion to ja mam syna Tymoteusza pamietam mine tesciowej myslalam ze mnie zabije za to imie po pierwsze nie ma takiego swietego i kto je wymislil .....po jakims czasie usłyszała ze swiety jest o tym imieniu i bylo ok. moja szwagierka dała synkowi Melchior . Corka to Joasia osobiscie uwazam ze rodzce decyduja jakie imie dla dziecka ,a ludzie niech sobie gadaja .....

                          Skomentuj


                            Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                            ale dzisiaj rewelacyjny obiad Asi kupiłam wzięłam na spróbowanie słoik Bobovity Warzywa po meksykańsku i to było tak dobre, że gdyby nie ta cena, to bym chętnie sama takie coś jako sos do mięsa kupiła.
                            w ogóle jak to jest z grzybami? słyszałam, że dzieci do któregoś roku nie mogą jeść grzybów, a w tym obiadku były pieczarki
                            hej Magda ogolnie grzyby sa ciezko strawne dla małych dzieci ,ja sama podaje je w małych ilosciach bo sama za nimi nie przepadam haha ha

                            Skomentuj


                              w tym słoiku było tylko 5% pieczarek na 190ml obiadku, więc niewiele. mam nadzieje, że Joasi nie zaszkodzą.

                              Skomentuj


                                Według tych wszelkich zaleceń grzybów nie powinno się podawać do 2 lub
                                3 roku życia. Moja Julka w sumie jeszcze nie jadała, właśnie przez to, że
                                mogą potem zalegać na żołądku. Ale pewnie jak to w słoiczku było, to może
                                tow jakis odpowiedni sposób było przetworzone. Także spoko, a jak cos
                                bedzie nie tak to poprostu juz wiecej nie kupisz


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X