Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Anik a z rana Paulina o której się budzi?? Co do karmienia to ja Ci nie doradzę nic

    Skomentuj

    •    
         

      Tak o wpół dziewiątej się budzi od tygodnia, bo tak to zawsze spała do 9 lub 10
      PAULINA 07.07.2008




      http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

      Skomentuj


        ja sie z najstarszym wymoczkiem tak meczylam...cycowal mnie po nocach przez ponad 2 lata i myslalam ze to sie nigdy nie skonczy a z drugiej strony nie pracowalam, siedzialam z nim w domciu to moglam zarywac nocki ta mlodsza dwojka sie sama odstawila a vincent to wogole pil moje mleko tylko z butli

        Skomentuj


          Anik to z innej strony możesz się cieszyć z rańca że się wyspać daje No nic ja spadam już do wyrka, dobranoc laseczki!

          Skomentuj


            Napisane przez anik12 Pokaż wiadomość
            Tak o wpół dziewiątej się budzi od tygodnia, bo tak to zawsze spała do 9 lub 10
            moje dziecie pobudka o szostej na mleczko i drzemka jeszcze tak maksymalnie do siodmej

            Skomentuj


              Napisane przez pawimi Pokaż wiadomość
              ja sie z najstarszym wymoczkiem tak meczylam...cycowal mnie po nocach przez ponad 2 lata i myslalam ze to sie nigdy nie skonczy a z drugiej strony nie pracowalam, siedzialam z nim w domciu to moglam zarywac nocki ta mlodsza dwojka sie sama odstawila a vincent to wogole pil moje mleko tylko z butli
              Ja tam nocek w ogóle nie zarywam, bo śpię bez koszulki na gołych cycach i na dodatek Paula śpi z nami, więc jak w nocy zgłodnieje to sama znajduje
              PAULINA 07.07.2008




              http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

              Skomentuj


                Dobranoc Ewylynka, śpij kochana póki możesz
                PAULINA 07.07.2008




                http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez pawimi Pokaż wiadomość
                  moje dziecie pobudka o szostej na mleczko i drzemka jeszcze tak maksymalnie do siodmej
                  To ja jeszcze nigdy od urodzenia Paulinki nie wstałam o 7. No przepraszam jak nad morze jechaliśmy to wstałam o 5 a tak to moje dziecię zawsze na szczepienie musiałam budzić, bo u nas szczepią do 10
                  PAULINA 07.07.2008




                  http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                  Skomentuj


                    Napisane przez anik12 Pokaż wiadomość
                    Dobranoc Ewylynka, śpij kochana póki możesz
                    niewiele ci juz tego zostalo wiec korzystaj ile sie da

                    Skomentuj


                      ja o 8.15 juz jestem z Oliverem pod szkola, wiec my wszyscy rano wstajemy, przecietnie o 9 jestem w biurze juz po kawce zaliczonej po drodze

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Pawimi a na jakim stanowisku pracujesz?
                        Uciekam już spać, to znaczy jeszcze książkę poczytam. Paaaaaa
                        PAULINA 07.07.2008




                        http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                        Skomentuj


                          Napisane przez anik12 Pokaż wiadomość
                          Pawimi a na jakim stanowisku pracujesz?
                          Uciekam już spać, to znaczy jeszcze książkę poczytam. Paaaaaa
                          ja....mam swoja agencje ubezpieczeniowo-finansowa, na kontrakcie z duza znana ubezpieczalnia na naszym rynku, zaczelam 11 lat temu jako pomoc w takim biurze u kogos innego a od 2006 roku jestem calkowicie na swoim.
                          DOBRANOC, spijcie dobrze dziewczynki, papa

                          Skomentuj


                            czesc dziewczyny, nie bylo mie u was 100 stron i juz ich nie nadrobie. Strasznie zalatana bylam ostatnio;(i w pracy i w domu. wieczorem usypialam na siedząco.
                            DZis u nas o 5 rano bez ustanku leje. koszmarna pogoda do tego ziąb. Czyżby to juz koniec lata?

                            AMELCIA ur. 08.02.2007

                            Skomentuj


                              Hey.A u nas straaasznie duszno,głowa mnie boli od samego rana ja tam wolę żeby padalo bo jest strasznie.Dominika nie przesadzaj ze koniec lata bo we wrześniu lubi czasem grzac.


                              Skomentuj


                                Witam moje myszki,
                                pogoda zapowiada sie ładnie,słonko przedziera sie przez chmury.Wczoraj wieczorem nadrabiałam zaległości w czytaniu
                                Sikornik kompleciki oba bardzo seksy,jednak mi bardziej przypadł do gustu strój pani sprzątającej ja wolę żeby więcej było zakryte niż odkryte.
                                Dominko rzeczywiście długo Cię nie było,jak tam przygotowania do przedszkola?bo ja już odliczam dni,nawet urlop sobie wzięłam na pierwszego,żeby byc w domu jak Alanek wróci.Muszę jeszcze uzupełnic Alankowi garderobę jeśli chodzi o takie już jesienne rzeczy np.sweterki rozpinane.Byłam w sklepie w którym kupuję od dawna i jeszcze nie ma ciepłych rzeczy,z hurtowni jeszcze nie sprowadzają a ja już bym chciała kupic.A Twoja córcia jest już samodzielna?chodzi mi czy umie sama założyc buciki albo zapiąc sweterek?bo Alanowi to ciężko idzie.



                                Dawniej Marti

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X