Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    a ja robie zupke pomidorowa organiczna marcheweczka, przecier z oganicznych pomidorkow, bezhormonalny kurczaczek, brazowy ryz i troszke oleju z oliwek.

    Skomentuj

    •    
         

      A ja się witam dopóki ktoś jeszcze na forum jest

      Skomentuj


        Napisane przez pawimi Pokaż wiadomość
        a ja robie zupke pomidorowa organiczna marcheweczka, przecier z oganicznych pomidorkow, bezhormonalny kurczaczek, brazowy ryz i troszke oleju z oliwek.
        Ja uwielbiam fast foody. A co do mięska to nie długo muszę zrobić zapas kurczaków, bo się kończą, ale czekam aż urosną
        PAULINA 07.07.2008




        http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

        Skomentuj


          Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
          A ja się witam dopóki ktoś jeszcze na forum jest
          Ewylynka witaj. Długo Cię nie było. Jak się czujesz a Paulinka mocno kopie
          PAULINA 07.07.2008




          http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

          Skomentuj


            Anik z tymi stopami to ja właśnie teraz to przerabiam I cholera boli mnie w zgięciach tak że ledwo wytrzymuję Sikornik kurde fajne oby dwa kompleciki Sama bym chciała się tak ubrać. Dzisiaj z reszta sobie wspominałam jak bardzo chciałabym założyć w końcu normalne dżinsy bluzeczke i lekkie obcasiki do tego normalna torebkę i w końcu zrobić normalny make up bo w tej ciąży to wszystko jest nie tak! Makijażu nie robię o wszystko spływa a moich włosów nie da się po prostu ułożyć!

            Skomentuj


              Ja w sumie ok tylko te nogi okropne... No a teraz to się zastanawiam czy Paulinka ma być na pewno Paulinką czy może nie Julitką

              Skomentuj


                Anik ja własnie skonczyłam piec mój chlebek cebulowychcesz troszke?

                to jest najgorzej wlasnie przed samym porodem ,zmieniamy upodobania i imiona co chwilkeJulitka tez ładnie


                Skomentuj

                •    
                     

                  Silek ja bym zjadła kawałek

                  Skomentuj


                    to zaraz wysle na prv

                    a tak na marginesie to Pawimi a co ty taka bio jestes?


                    Skomentuj


                      matko kochana jak wy pieczecie cos co chwile...a to ciasta, a to chlebki, no no....te rodziny maja z was pozytek!ja tam sie nie wysilam, od czasu do czasu cos upichce na obiad i z glowy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Daj kawałek chlebka, normalnie w brzuch mi burczy, a nie lubię chodzić spać z pustym brzuszkiem.

                        Ewylinka mi się osobiście bardziej Paulinka podoba
                        PAULINA 07.07.2008




                        http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                        Skomentuj


                          Napisane przez pawimi Pokaż wiadomość
                          matko kochana jak wy pieczecie cos co chwile...a to ciasta, a to chlebki, no no....te rodziny maja z was pozytek!ja tam sie nie wysilam, od czasu do czasu cos upichce na obiad i z glowy
                          ja ma maszyne tylko robie rozczyn i włączam a reszta jest ustawiona na programie czyli miesz zagniata,rosnie i sie piecze super sprawa


                          Skomentuj


                            a tak to wygląda

                            http://www.mamacafe.pl/forum/gallery...mages.php?c=18

                            tam jest jako "moje dzieło"z jabłkiem w srodku hehe


                            Skomentuj


                              Napisane przez Sileczek Pokaż wiadomość
                              to zaraz wysle na prv

                              a tak na marginesie to Pawimi a co ty taka bio jestes?
                              ja tez poprosze
                              a bio hmmm..my to juz dawno, moze za duzo sie naczytalam i wiem na ten temat ciut wiecej niz przecietny zjadacz chleba, zreszta tutaj chyba jakies takie wieksze w tej dziedzinie oswiecenie panuje niz w polsce, z tego co mi rodzinka mowila, chociaz slysze tu i tam ze w polsce juz tez ludzie wiedza sporo niestety ich nie stac na inne niz konwencjonalne produkty

                              Skomentuj


                                Napisane przez Sileczek Pokaż wiadomość
                                ja ma maszyne tylko robie rozczyn i włączam a reszta jest ustawiona na programie czyli miesz zagniata,rosnie i sie piecze super sprawa
                                To moja mama też ma takie do chleba pieczenia. Kupuje jakąś mieszankę na allegro, dodaje wody o ile się nie mylę i chlebek się piecze
                                PAULINA 07.07.2008




                                http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X