Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Magda głos oddany
    Olcia za przepis podziękuję bo ja zawsze ze śliwkami to robię drożdżowy z przepisu babci tylko dzisiaj nie chciało mi się robić

    Skomentuj

    •    
         

      hahahaha sikornik ty ZOBKU ty myslisz ze wszyscy to o jednym myślą jak ty

      no zalezy co twoj radziu lubi

      coyotek wysłalam ci wiadomość

      Skomentuj


        kupiałm te kaszkę "zdrowy brzuszek"

        i czaję sie od 2 dni żeby Młodemu podać, bo jutro i tak kończy 4 miesiące

        Skomentuj


          Sikornik idź na całość i dosyp mu jedną miarkę kaszki do mleka a co do prezentu to nie mam pojęcia. straciłam pomysły przy m.
          Mamokarolka dziękujemy

          Skomentuj


            Mój to kaszek wcale jeść nie chce

            Skomentuj


              Radek gra na gitarze basowej ale wszystko do niej ma
              przydałaby mu sie chyba dobra empe3 lub ajpod
              ale ja sie na tym cholerstwie totalnie nie znam

              koszuli juz mu nie kupuje bo dostał ode mnie juz trzy i leżą w szafie nietkniete i chodziłam w nich ja w 9 miesiacu ciąży...
              spodnie tez odpadaja bo tylko się zdenerwuje bo on ma dłuuuugie nogi i ledwo 90 w pasie i nigdy nic nie pasuje kuźwa na te chuda dupe!!!

              Skomentuj


                przestalo padac....to dobrze bo musze gdzies pozniej podjechac a nie chce sie nawet wylazic na ten deszcz. Chcialam sie pochwalic ze moj syn, len notoryczny i nieuk szkolny po przeprowadzeniu sie do mnie na dobre i rozpoczeciu nowej szkoly zbiera same szostki Nie moge wprost uwierzyc!!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez olcia79 Pokaż wiadomość
                  hahahaha sikornik ty ZOBKU ty myslisz ze wszyscy to o jednym myślą jak ty
                  ale jakbyś zobaczyła co mi kumpela wcisnęła za grosze, bo ona pracuje w takim sklepie internetowym hihi to byś padła... i pożyczyła
                  ale to po 22.00...

                  Skomentuj


                    moj wogole juz dawno kaszek nie jada...a czasem bym chciala mu wcisnac na kolacje bo to wygodne...no ale nie, nie ma takiej mozliwosci zeby to przelknal

                    Skomentuj


                      Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                      Sikornik idź na całość i dosyp mu jedną miarkę kaszki do mleka
                      myslisz że pociągnie przez ten smoczek AVENTA z dwoma dziurkami, mam jeszcze z trzema na zapas
                      i on jednorazowo zjada 150 ml mleka to jedna miarka kaszki?
                      od jutra zaczynam w taki razie...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        oj nie mam pojęcia, ja mam butelki dr brown's i nuby. a kaszki dawalam przez smoczek od butelki lovi, bo mi sie nie chcialo kupowac specjalnych do kaszek. ogólnie, to Asia jadła kaszki z butelki może przez 2-3 tygodnie. potem już łyżeczką.

                        Skomentuj


                          Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
                          myslisz że pociągnie przez ten smoczek AVENTA z dwoma dziurkami, mam jeszcze z trzema na zapas
                          i on jednorazowo zjada 150 ml mleka to jedna miarka kaszki?
                          od jutra zaczynam w taki razie...
                          Sikornik przez te dwie dziurki na pewno nie da rady, do kaszek są takie specjalne smoczki z AVENTU .

                          Skomentuj


                            musialam mlodego spac polozyc bo juz nie chcial dluzej wspolpracowac to chyba ta pogoda tak dziala, dajcie spokoj, wczoraj upal ze klime wlaczalam a dzis rano zastanawialam sie nad ogrzewaniem..do tego ten deszcz paskudny.

                            Skomentuj


                              Napisane przez mamakarolka Pokaż wiadomość
                              Sikornik przez te dwie dziurki na pewno nie da rady, do kaszek są takie specjalne smoczki z AVENTU .
                              aaa te trójprzepływowe też mamy
                              tylko myślałam że mleko z jedną miarką kaszki to nie bedzie az tak gęste

                              Skomentuj


                                Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                                a kaszki dawalam przez smoczek od butelki lovi, bo mi sie nie chcialo kupowac specjalnych do kaszek. ogólnie, to Asia jadła kaszki z butelki może przez 2-3 tygodnie. potem już łyżeczką.
                                ja mam tą butelke LOVI z łyżeczką i jestem za*****iście zadowolona z zakupu bo mam jedną rękę wolną jak Młody pochłania jabłuszko lub marchewkę...
                                a je z łyżeczki że aż miło
                                jestem z niego dumna

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X