Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Hej dziewczyny. a ja mam na imię Ania i bardzo lubię swoje popularne imię. jak będę miała w razie drugą córkę to podoba mi się jeszcze Kasia i Agatka czyli proste i popularne. U nas dzisiaj ciepło było. Byliśmy nawet z małą w Kościele, ale w połowie mszy żeśmy się zawinęli bo Paula rozrabiała
    PAULINA 07.07.2008




    http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez jaroszka80 Pokaż wiadomość
      rzeczywiście Jonatan jest w Polsce coraz bardziej popularne tak jak Oliwer ja dobierałam imiona tak żeby rodzina je zaakceptowała ale żeby były nowoczesne
      hehe właśnie Jonatan jest mało popularny w Pl., oglądałam nawet statystyki dzieci urodzonych w Wawie w ostatnich latach i Jonatan był na szarym końcu
      za to same Kubusie i Kacperki - odpada jak dla mnie

      w urzedzie (USC w Pile) kazali mi nawet napisać oświadczenie że to my, rodzice dajemy takie "dziwne" imie dziecku
      nie mówiąc o tym jak dziwnie patrzyli na mnie na położniczym jak juz leżeliśmy w dwójkę...
      wśród moich znajomych prawie nikomu sie nie podobało, nie mówiąc juz o rodzinie, ale to mnie w ogóle nie interesowało...


      u nas od początku miał być Jonatan albo Jonasz ale wygrała opcja zaproponowana przez tatusia, zreszta z tym imieniem wiąże sie pewna historia i nie jest przypadkowe

      dobra, pisze prace dalej, dobranoc Kochane kobitki:*:*:*
      Last edited by sikornik; 24-08-2009, 00:18.

      Skomentuj


        Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
        hehe właśnie Jonatan jest mało popularny w Pl., oglądałam nawet statystyki dzieci urodzonych w Wawie w ostatnich latach i Jonatan był na szarym końcu
        za to same Kubusie i Kacperki - odpada jak dla mnie

        w urzedzie (USC w Pile) kazali mi nawet napisać oświadczenie że to my, rodzice dajemy takie "dziwne" imie dziecku
        nie mówiąc o tym jak dziwnie patrzyli na mnie na położniczym jak juz leżeliśmy w dwójkę...
        wśród moich znajomych prawie nikomu sie nie podobało, nie mówiąc juz o rodzinie, ale to mnie w ogóle nie interesowało...
        a to ciekawe co piszesz sikornik bo ja swojego nazywalam ponad 16 lat temu w Warszawie w dodatku przez "th" a nie samo "t" nawet i zupelnie nikt sie nie dziwil, a dzis znam chyba z conajmniej 10 jonatanow ktorzy mieszkaja w polsce albo jesli nie to mieszkali i tam byli nazwani. Zaskoczylas mnie tym ze niby niepopularne to imie bo bylam pewna ze jest inaczej, podobnie zreszta jak z Oliverem....myslalam ze ich nie ma a tu sie okazuje ze oliwierkow od groma

        Wlasnie wrocilismy - 17 km z cala trojka dzieci:-) olis ledwo dojechal, plakal po drodze kilka razy ze juz nie moze;-) bedzie pewnie spal jak zabity po takiej wycieczce.
        Last edited by pawimi; 24-08-2009, 01:31.

        Skomentuj


          Napisane przez anik12 Pokaż wiadomość
          Hej dziewczyny. a ja mam na imię Ania i bardzo lubię swoje popularne imię. jak będę miała w razie drugą córkę to podoba mi się jeszcze Kasia i Agatka czyli proste i popularne. U nas dzisiaj ciepło było. Byliśmy nawet z małą w Kościele, ale w połowie mszy żeśmy się zawinęli bo Paula rozrabiała
          mam kolezanke, niedaleko nas mieszkaja jej dzieciaczki maja na imie zosia i antek

          Skomentuj


            Napisane przez Nusiakova Pokaż wiadomość
            Hello!

            A ja wybrałam imię po prostu bo mi się podobało i mężowi też. I zwisa mi,
            że tysiące innych dziewczynek ma na imię Julia. Ona jest wyjątkowa, bo jest
            naszą córeczką. I koniec
            Kiedyś czytałam w jakiejś gazetce dla mam, gdzie nauczycielka napisała do
            redakcji list, żeby rodzice nie krzywdzili dzieci nadając im popularne imiona.
            Wątpię, aby rodzice dawali dziecku imię własnie z powodu tego, że jest
            popularne. Chyba się kobitka z choinki urwała. Po prostu w jakimś okresie
            wielu osobom podoba się dane imie. Nie mówię tu o sytacjach kiedy zmarł
            papież i nagle było mnóstwo janów pawłów.
            Ja sama mam jedno z najpopularniejszych imion z czasów kiedy chodziłam
            do szkoły i tez nie narzekam. W mojej klasie były 3 Anie i jakoś żadna z nas
            nie płakała z tego powodu.
            Nusiak ja jestem z czasów gdzie w klasach "rządziły":Sylwie i Magdy.
            W podstawówce na 9 dziewczynek w klasie były: 3 Sylwie i 3 Magdy

            Skomentuj


              a tak apropo zapomniałam się przywitać, zatem:
              Dzień Dobry

              Skomentuj


                witam dziewczyny!
                my już wstałyśmy, Asia szykuje się do dalszego spania, a ja do sprzątania.
                u mnie w podstawówce imiona się aż tak nie powtarzały. z tego co pamiętam, to tylko była druga Magda, ale dziewczyn u nas też nie za wiele było, ok 10-ciu. za to w liceum były dwie dziewczyny z takim samym nazwiskiem, a nie były ze sobą w ogóle spokrewnione.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez anik12 Pokaż wiadomość
                  Hej dziewczyny. a ja mam na imię Ania i bardzo lubię swoje popularne imię. jak będę miała w razie drugą córkę to podoba mi się jeszcze Kasia i Agatka czyli proste i popularne. U nas dzisiaj ciepło było. Byliśmy nawet z małą w Kościele, ale w połowie mszy żeśmy się zawinęli bo Paula rozrabiała
                  Hey.Ja też mam na imię Ania i gdybym ja nie miala tak na imię to mojej córeczce też bym tak dała,a tak Anna ma na drugie bo synek tak chciał.
                  U mnie w liceum było 3 Anie i 5 dziewczyn o imieniu Kasia
                  Przyznacie zapewne że Anna to imię wszechczasów,tak samo popularne 100 lat temu jak i teraz.
                  Last edited by anna31; 24-08-2009, 08:55.


                  Skomentuj


                    Cześć WSZYSTKIM widzę że imion ciag dalszy więc ja też jeszcze wtrącę słówko ja również chodziłam do szkoły w "epoce" gdzie ANIA królowało w podstawówce było nas trzy na siedem dziewczynek w klasie a w technikum Ań było siedem a JOANN osiem na trzydzieści dziewczat co do Jonatana to w moich stronach jest popularne więc myślałam że tak wszędzie ja nie lubię mojego imienia mama mówiła że miałam mieć inne a babci się niepodobało więc tata maminsynek babcię posłuchał i dał to nieszczęsne imię tak na marginesie mój młodszy synek miał mieć na imię Marcel ale mnie przegłosowali moi mężczyźni a tak najbardziej to podoba mi się Nataniel ale mój mąż nawet o tym słyszeć nie chciał
                    KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                    Skomentuj


                      WITAM PIEKNE PANIE!!!!!

                      Widze ze gorąca dyskusja na temat imion
                      Ja mam Kamila i Emilie moze i podobne do siebie al;e Kamila to ja zawsze chciałam mieć a mój mąż Emilie(choc mnie się podobała Hania i Marta,a jesli miał byc chłopak to Bartosz lub Antoni)

                      My zaraz się zbieramy na ekg z małą z powodu tych jej bezdechów przy płaczu tzn pani doktor uważa żeby dla świętego spokoju zrobić to ekg wiec idziemy,ale mówiła ze to że ona tak nieraz na tym bezdechu jest to przez to ze cos tam jeszcze nie jest wykształcone do konca i moze tak miec do 3 lat,pewnie będzie darcie na całą przychodniehahahahaha jak wrócimy to dam znać co i jak

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
                        Przyznacie zapewne że Anna to imię wszechczasów,tak samo popularne 100 lat temu jak i teraz.
                        Witam

                        i przyznaję rację Ci aniu - ja mam tak na drugie, po prababci, która zmarła kilka dni przed moimi narodzinami

                        ja mam na imię Natalia a moja siostra Hanna, to były tak sobie popularne imiona za czasów naszej podstawówki, za to teraz co druga dziewczynka to Hania i Natalek też dużo, niestety

                        Znalazłam wczoraj w nocy na stronie Ministerstwa Spr. Wew. i Admin. taką notatkę:

                        NAJPOPULARNIEJSZE IMIONA DLA DZIECI 2009 (STYCZEŃ - CZERWIEC)
                        kolejność wg popularności


                        Imiona najczęściej nadawane dziewczynkom:

                        Julia
                        Maja
                        Zuzanna
                        Wiktoria
                        Oliwia
                        Natalia
                        Amelia
                        Aleksandra
                        Martyna
                        Nikola
                        Zofia
                        Lena
                        Weronika
                        Anna
                        Magdalena
                        Emilia
                        Karolina
                        Gabriela
                        Hanna
                        Alicja
                        Maria


                        Imiona najczęściej nadawane chłopcom:

                        Jakub
                        Kacper
                        Szymon
                        Mateusz
                        Filip
                        Bartosz
                        Michał
                        Piotr
                        Wiktor
                        Dawid
                        Maciej
                        Igor
                        Jan
                        Patryk
                        Paweł
                        Adam
                        Mikołaj
                        Oskar
                        Dominik
                        Antoni
                        Wojciech

                        Skomentuj


                          Napisane przez jaroszka80 Pokaż wiadomość
                          tak na marginesie mój młodszy synek miał mieć na imię Marcel ale mnie przegłosowali moi mężczyźni a tak najbardziej to podoba mi się Nataniel ale mój mąż nawet o tym słyszeć nie chciał
                          Nataniel też nam sie podobało, ale tak ma na imię synuś naszych przyjaciól, więc już było zaklepane
                          mi się tak na prawde od wielu lat marzył Dorian ale Radek jak usłyszał to od razu powiedział że po jego trupie
                          ale ja planuje jeszcze jednego syna, więc...

                          Skomentuj


                            Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
                            Nataniel też nam sie podobało, ale tak ma na imię synuś naszych przyjaciól, więc już było zaklepane
                            mi się tak na prawde od wielu lat marzył Dorian ale Radek jak usłyszał to od razu powiedział że po jego trupie
                            ale ja planuje jeszcze jednego syna, więc...
                            Z Natanielem to w szpitalu jak urodziłam to słyszalam że rodzice tak dali swojemu synkowi na imię i ich babcia(lekko niedosłysząca kobieta) źle zrozumiała i się przeraziła że dali dziecku na imię nie Natan tylko............... Szatan

                            Skomentuj


                              hej babki
                              co do imion to ja swoim dzieciaczkom starałam sie nadac imiona takie powiedzmy "miedzynarodowe" bo mam troche rodzimy po świecie
                              i tak Łukasz - może byc Lukasem itp a Natalka funkcjonuje prawie w całej Europie
                              ŁUKASZ 08.09.2006

                              NATALIA JULIA 30.11.2007



                              Skomentuj


                                monika, a jeśli chodzi o Twoje dzieciaczki to jak zobaczyłam imiona to zdębiałam bo 5 lat byłam z facetem o imieniu Łukasz, więc też Łukasz i Natalia, ale my nie byliśmy spokrewnieni hihi

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X