Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Hej, dziewczynki!
    Stawiam się na wezwanie Pinklady
    Mam na imię Agnieszka i jestem mamą 22-miesięcznej Lusi

    Skomentuj

    •    
         

      no to witaj mnie laski juz zostawily poszly mezow nianczyc

      Skomentuj


        Mój chłop już śpi Więc mam wolne

        Skomentuj


          moj wlasnie przylazl z pracy ale tez nie zamierzam go nanczyc

          Skomentuj


            Kurna, mykam w kimono, bo rano będę miała wory pod oczami jak nic Chociaż przy sobocie trzeba jak człowiek wyglądać

            Skomentuj


              ano jak mus to mus, pewnie ...spac tez trzeba

              Skomentuj


                widze że po mojej dezercji z forum o 22 jeszcze natrzepałyście kilka ładnych stron
                moje dziecie niestety ostatnio świruje przed zaśnięciem, z gorąca pewnie i muszę ululać Brzydala
                tak sobie wczoraj sama leżałam zaraz koło niego w wyrku (bo R. miał nockę) i myślałam o jak bardzo Młody zrewolucjonizował moje życie i ile jest w nim teraz sensu i radości, mimo że czasami konkretnie jest w stanie mnie wypowadzić z równowagi, a to dopiero początek hehe

                dzień dobry wszystkim i czekam aż ktoś przybędzie

                Skomentuj

                •    
                     

                  Witaj Sikornik z rana
                  ja dopiero wstałam, ciężko usnąć samemu. Mój 11-latek do tej pory to pieszczoch i jak tylko nadarza się okazja, że miejsce w łóżku koło mnie wolne to od razu przynosi swojego lwa, mości się i zasypia. Taką sytuację ma tylko raz w roku bo tak to mąż nie wyjeżdza. (i całe szczęście




                  i Bartek :-)

                  Skomentuj


                    hej coyotek
                    Jonatan zaczął wydawać ostatnio takie kwiki podczas zabawy że nie wiem czy to jeszcze smiech czy juz mu sie zbiera na w********

                    Radek śpi po nocce i nie chce żeby kochany synuś go co chwile budził, ale na szczęście teraz kima jeden i drugi

                    czasami to do mnie jeszcze nie dociera że mam takiego małego ludzika w domu, bo Jonatan to wpadka z tzw. "wakacyjnej miłości" hehe
                    bo dzidzię to ja sobie planowałam tak koło 30-tki a tu psikus...

                    Skomentuj


                      no to u nas nie wpadka, ale po tylu latach to też wszystko będzie nowe i trzeba będzie się przyzwyczaić. Mój mąż ma 42 lata , a ja 35 i już każde z nas przechodziło przez pieluszki i nocne wstawanie. Teraz będzie wszystko niby tak samo, tylko inaczej
                      W razie czego przeniesiemy łóżeczko do innego pokoju, wstawi się tam kanapę, którą mamy niebawem wyrzucić (bo przyjdzie nowa i choć jedno z ns się będzie wysypiać.




                      i Bartek :-)

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        ja mówie Radkowi żeby spał w drugim pokoju, bo widzę że sie nie wysypia ale on twardo chce z nami
                        ostatnio mówi do mnie, że mam spać pod ścianą bo dziś jego kolej, naprawdę mam kochanego faceta
                        ale Jonatan też ładnie nam przesypia nocki, budzi sie tylko raz na karmienie...

                        teraz straszna kasę robia na tych wszystkich artykułach dziecięcych, pewnie 11 lat temu był mniejszy wybór, więc na pewno lepiej bo teraz jakiś koszmar i wg. producentów przeciez wszystko jest dla dziecka niezbedne i konieczne!!!
                        pieprzenie...

                        ja używałam i używam 1/3 rzeczy z całej wyprawki dla Jonatana

                        Skomentuj


                          Zmykam coś zjeść, leki wziąść i ogarnąć ciut dom, bo o 14 przyjeżdza mój tata ze swoją żoną z obiadkiem




                          i Bartek :-)

                          Skomentuj


                            widac ze wekeend bo brak mamusiek ja mam juz posprzatane obiadek prawie zrobiony wiec wolne zycze miłego dnia

                            Skomentuj


                              Hello
                              Ale miałam dzisiaj lekturę do przeczytania, tyle stron naprodukowałyście wczoraj Od razu przypomniały mi się szkolne czasy i lektury obowiązkowe, kurcze kiedy to było

                              Skomentuj


                                witam dziewczyny!
                                ale wczoraj się rozpisałyście! u mnie masakra dzisiaj, Joasia płacze od samego rana i jeszcze jakiś katar jej cieknie myślę, że to zęby rosną, coś białego widać w buźce. jeść nie chce, spać nie chce, bawić się nie chce, wszystko na NIE. oczywiście płacz na tak, na baaaaaaaaaaaaardzo duże TAK! zaraz tu zwariuję!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X