Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jaroszka a czemu cesarkę miałaś? Moje dziecię już śpi jak nigdy...
    PAULINA 07.07.2008




    http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez jaroszka80 Pokaż wiadomość
      mam zamiar ćwiczyć brzuszki bo mi flaczek po porodzie został a co do twojej propozycji Sikornik to chyba nie musze rodziłam przez cesarkę ha ha
      ja muszę ćwiczyć i to i to niestety
      ciężko mi się za to zabrać...

      Skomentuj


        Napisane przez anik12 Pokaż wiadomość
        Jaroszka a czemu cesarkę miałaś? Moje dziecię już śpi jak nigdy...
        bo w 36 tyg. lekarz stwierdził że mały nie rośnie byłam w szpitalu i robili mi przepływy pępowinowe takie badanie z którego wyszło że pępowina obumiera i nie dostarcza dziecku tyle krwi ile powinna więc skończyli mi ciazę bo mały by umarł z "głodu"
        KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

        Skomentuj


          dobrze, że ja nie muszę ćwiczyć, bo nigdy nie miałam aż takiej silnej woli. dwa, trzy dni ćwiczeń i dalej wracałam do obżerania się czekoladą
          uciekam już do łózka. dobranoc!

          Skomentuj


            Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
            dobrze, że ja nie muszę ćwiczyć, bo nigdy nie miałam aż takiej silnej woli. dwa, trzy dni ćwiczeń i dalej wracałam do obżerania się czekoladą
            uciekam już do łózka. dobranoc!
            ja tez się obżeram nie mogłabym przestać bo czekoladę lubię a do tego z orzechami mniam ale aerobik sobie domowy robię czasem przy sprzątaniu np ogólnie lubię ćwiczyć choć nie mam takiej kondycji jak kiedyś no i wyjazdy męza mnie zachęcają bo nie chciałby do mnie wracać a na świecie tyle pięknych lasek ha ha
            KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

            Skomentuj


              Napisane przez jaroszka80 Pokaż wiadomość
              bo w 36 tyg. lekarz stwierdził że mały nie rośnie byłam w szpitalu i robili mi przepływy pępowinowe takie badanie z którego wyszło że pępowina obumiera i nie dostarcza dziecku tyle krwi ile powinna więc skończyli mi ciazę bo mały by umarł z "głodu"
              O kurczę, ja też miałam cesarkę, ale mała przed naturalnym powitaniem mnie, zawinęła szyję pępowiną i groziła martwica. Szkoda że nie widziałam jej od razu po porodzie takiej pomarszczonej
              PAULINA 07.07.2008




              http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

              Skomentuj


                Napisane przez anik12 Pokaż wiadomość
                O kurczę, ja też miałam cesarkę, ale mała przed naturalnym powitaniem mnie, zawinęła szyję pępowiną i groziła martwica. Szkoda że nie widziałam jej od razu po porodzie takiej pomarszczonej
                czemu nie widziałaś? usypiali Cię?
                KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                Skomentuj

                •    
                     

                  ja widziałam i słyszałam za to pierwszego nie bo mu życie ratowali i mnie uśpili wtedy miało dziecko zapaść naczyniowo -sercową cokolwiek to znaczy nic mi nie wyjaśnili
                  KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                  Skomentuj


                    dobranoc idę do dzieci bo w końcu ktoś musi im kazać spać do jutra
                    KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                    Skomentuj


                      Napisane przez jaroszka80 Pokaż wiadomość
                      czemu nie widziałaś? usypiali Cię?
                      Ja sama się uspałam- zemdlałam im tam na sali i jak się ocknęłam to Paula już była umyta i zawinięta w rożek. To widzę, że z dwoma ciążami było coś nie halo
                      PAULINA 07.07.2008




                      http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez anik12 Pokaż wiadomość
                        Ja sama się uspałam- zemdlałam im tam na sali i jak się ocknęłam to Paula już była umyta i zawinięta w rożek. To widzę, że z dwoma ciążami było coś nie halo
                        przy pierwszej właśnie moje omdlenia dały znać że coś nie tak ale ciąża była spokojna na drugą czekałam tyle lat nie z wyboru i była zagrożona od początku i była jeszcze jedna ale straciłam
                        KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                        Skomentuj


                          Napisane przez jaroszka80 Pokaż wiadomość
                          przy pierwszej właśnie moje omdlenia dały znać że coś nie tak ale ciąża była spokojna na drugą czekałam tyle lat nie z wyboru i była zagrożona od początku i była jeszcze jedna ale straciłam
                          Sporo przeszłaś.... Ja też lecę spać. pa
                          PAULINA 07.07.2008




                          http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                          Skomentuj


                            Hey.A ja dzisiaj pierwsza
                            U nas ponuro i szaro,czuć w powietrzu jesień
                            Kobity mam do was apel przepisy umieszczajcie w kulinariach bo potem cięzko będzie je znaleźć w gąszczu postów w długodystansowym ''Crazy Mums"


                            Skomentuj


                              witam
                              u nas pogoda nie jest rewelacyjna, ale nie pada i lekko slońce świeci.
                              czaję się na jedną aukcję na allegro, ale jeszcze 5 dni zostało do końca. nie lubie takich długich aukcji, ale tę już od 3 dni obserwuję, bo jest naprawdę fajna. mam nadzieję, że nikt nie będzie tam licytował

                              Skomentuj


                                magda, z czym ta aukcja??

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X