Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
    a te Dada to ile sztuk w opakowaniu
    zależy jaka paczka. ja mam 4 i jest ich 54 szt. w trojkach to chyba ok.60




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Napisane przez mamakarolka Pokaż wiadomość
      Ja ostatnio też chciałam zaoszczędzić i kupiłam HUGGISY bo była promocja i się zawiodłam, jak dla mnie są mniej chłonne i mały miał mokry tyłek i oczywiście zaraz krostki się pojawiły
      Huggies jak jeszcze kupowaliśmy 3 miechy temu to była tragedia, beznadziejne rzepy, albo ja na takie trafiłam, pieluch sztywny, zero elastyczności - porażka

      za to Happy to chyba robią dla grubszych dzieci, bo Jonatanowi kupa wylatywała "nogawką", lub maił obsikany brzuch po paszki
      ale już wolałam je od Huggies...

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
        a te Dada to ile sztuk w opakowaniu
        To oczywiście zależy od przedziału wagowego. My mamy te ostatnie i tam jest chyba 46 sztuk (takze zbyt dużo ich nie ma). W tych mniejszych rozmiarach też jest ich mniej niż w Pampersach

        Majek pipa hehe przypomina mi się film Lejdis: "Dzieci piszemy, pipa-pipa"
        Julek: 10/3/2008

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Napisane przez moniaB Pokaż wiadomość
          zależy jaka paczka. ja mam 4 i jest ich 54 szt. w trojkach to chyba ok.60
          Johnny śmiga w "czwórkach"
          3 to jedynie na czubek głowy

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            BRY
            Kope lat mnie tu nie bylo ale doba za krotka by ze wszystkim zdarzyc.Od piatku do wczoraj mielismy dodatkowych 3 lokatorow bo szwagier sie hajtal ( my strzelilismy focha i nie poszlismy nawet do kosciola ) .

            My uzywamy 2-3 pampkow pomimo ze z nocnikiem ciezko sie nam zbratac. I tez mamy DADA - bardzo mi odpowiadaja.Uzywamy 4 - mam wrazenie ze sa wieksze niz Pampers.

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Na mnie już czas zmykam robić obiadek

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                To oczywiście zależy od przedziału wagowego. My mamy te ostatnie i tam jest chyba 46 sztuk (takze zbyt dużo ich nie ma). W tych mniejszych rozmiarach też jest ich mniej niż w Pampersach

                Majek pipa hehe przypomina mi się film Lejdis: "Dzieci piszemy, pipa-pipa"
                Tree uczę ją mówić cipka ale ona wyedy woła cipu i aby zobaczyła kawałek gołego ciała to odrazu cipu
                a pipa tez mówi
                a teraz nalała do nocnika i nogi suszy
                i z nocnika zejść nie chce


                JULA

                MAJA

                OLGA

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość

                  A te Pampers Premium to ponoć z naturalnych składników - takie al'a bio.
                  Prawda to ??
                  Premium faktycznie mają tą "wkładkę" w środku bawełnianą, ale znowuż jest ten pasek (jak dla mnie niepotrzebnie) z aloesem
                  no a całość jest z takiego cuś ja te "normalne" Pampki - szczerze?
                  nie ma sie czy zachwycać jak na taką cenę i spokojnie darować sobie zakup
                  ja już ich nie kupię

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
                    Premium faktycznie mają tą "wkładkę" w środku bawełnianą, ale znowuż jest ten pasek (jak dla mnie niepotrzebnie) z aloesem
                    no a całość jest z takiego cuś ja te "normalne" Pampki - szczerze?
                    nie ma sie czy zachwycać jak na taką cenę i spokojnie darować sobie zakup
                    ja już ich nie kupię
                    hehe no właśnie takiej opinii mi było mi potrzeba

                    A wiecie ... właśnie zostałam moderatorem działu "mamą, tatą, być"
                    Julek: 10/3/2008

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      ja huggiesów też nie lubię, tak samo jak Mamakorolka bez przerwy miałam wrażenie, że pielucha jest przesikana i spodnie czy rajstopki sprawiały wrażenie mokrych (nawet jak pielucha mimo wszystko była prawie pusta)
                      generalnie to kupujemy pampersy albo te zielone albo sleep&play.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Tak i ja popieram opinię co do Huggisów. Kiedyś kupowlaliśmy je i Pampers. Ale pewnego dnia pampersów brakło i założyłam na noc Huggis i w nocy musiałam JUlka przebierać. A dwa... dla mojego Julka Huggisy są już małe
                        Sleep&play też dla nas są mało wytrzymałe

                        Gopi witaj

                        My idziemy na szczepienie i bardzo się boję... Julek ostatnio był kłuty jak miał rok. Teraz już jest taki duży i nie wiem
                        jak sie będzie zachowywał

                        To do napisania później
                        Julek: 10/3/2008

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Tree garuluje zostania moderatorem

                          i ja się żegnam idę dziecko do szkoły szykować i na spacerek
                          pa


                          JULA

                          MAJA

                          OLGA

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Gopi chyba masz rację z tym rozmiarem.
                            Znalazłam zdj. na innym forum: pieluszka Dada (maxi 7-18 kg) + dla porównania Pampers Active Baby (rozm 6, 16+ kg).



                            wizualnie nie ma różnicy - w rozmiarze jest i to o 2

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              a ja właśnie sobie wszystko ogarnęłam, Asię położyłam spać, kawę zrobiłam i wszystkie uciekają....
                              Tree gratuluję

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Madzia, ja zostaję, bo nie mam koncepcji na obiad
                                a dużo czasu mi nie zostało...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X