Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Goplana takiej opcji nie mam. a dziś przyszedł nam kolejny rachunek tym razem za wodę.
    dobry pomysł z tym wieczornym robieniem obiadów. przynajmniej ma się spokój następnego dnia. wczoraj zrobiłam pierogi, a dziś mogę sobie w internecie dłużej posiedzieć. o i jeszcze jestem w trakcie robienia babeczek, jak Asia się obudzi, to pójdziemy po jagody i bita śmietanę i będzie super deser

    Skomentuj

    •    
         

      Kochane ja tylko na moment z zapytaniem:
      czy któraś z Was jest uwikłana w kredyt mieszkaniowy???
      bo czas się za jakąś ofertę zabrać bo planuję brać zaraz jak wrócę do pracy...

      jak to cholerstwo wyglada teraz???

      Skomentuj


        Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
        Kochane ja tylko na moment z zapytaniem:
        czy któraś z Was jest uwikłana w kredyt mieszkaniowy???
        bo czas się za jakąś ofertę zabrać bo planuję brać zaraz jak wrócę do pracy...

        jak to cholerstwo wyglada teraz???
        sikornik,my mamy kredyt mieszkaniowy,ale bralismy go 5 lat temu i nie wiem jak to teraz wygląda,musiałabys podejsc gdzies do banku i popytac

        dobra laski,ja spadam,do później jakby co
        Last edited by olcia79; 04-08-2009, 10:32.

        Skomentuj


          Ja właśnie wróciłam od gina i dupa blada nie przepisała mi tabletek bo po moim zapaleniu żył nie mogę brać żadnych a poza tym skierowała mnie na badania hormonalne bo podejrzewa zaburzenia.
          U nas jest CO na węgiel w sumie najtaniej wychodzi tylko to rozpalanie i latanie potem podpalać jest uciążliwe jak dla mnie bo to jest moje zajęcie bo mąż w pracy.Piec znajduje się w piwnicy także syfu w domu niemamy.


          Skomentuj


            Anna od czego zrobiło Ci sie to zapalenie żył? nie brzmi to zbyt ciekawie.
            w ogóle Joasia śpi od 8:30 powoli zaczyna mi się nudzić.

            Skomentuj


              Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
              Anna od czego zrobiło Ci sie to zapalenie żył? nie brzmi to zbyt ciekawie.
              w ogóle Joasia śpi od 8:30 powoli zaczyna mi się nudzić.
              Madzia po tabletkach anty także żadnych nie mogę brać


              Skomentuj


                a jakie są tego objawy?

                Skomentuj

                •    
                     

                  Weglowe ogrzewanie jest be ;p Nam ogrzewaniem steruje maly komputerek, sam sie wlacza jak temp spadnie, no i nie musze czekac z grzaniem az sie zacznie okres grzewczy- mam cieplo kiedy chce

                  Skomentuj


                    To było 10 lat temu za bardzo nie pamiętam ale strasznie bolały mnie nogi pod kolanami i musialam odstawić tabsy.


                    Skomentuj


                      o to u nas jest tak samo. hmm... to może woda też jest na gaz. szczerze mówiąc, to nigdy się tym nie interesowałam. jakiś piec mamy na dole, ale ja do tego pomieszczenia chodzę tylko wózek odstawić.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez antalis Pokaż wiadomość
                        Weglowe ogrzewanie jest be ;p Nam ogrzewaniem steruje maly komputerek, sam sie wlacza jak temp spadnie, no i nie musze czekac z grzaniem az sie zacznie okres grzewczy- mam cieplo kiedy chce
                        W sumie u nas jest tak samo mieszkamy w domu jednorodzinnym.Któregoś roku w lipcu było tak zimno że trzeba było napalić.


                        Skomentuj


                          Dziś ide pierwszy raz po urlopie do pracy i szczerze powiedziawszy to myślałam że nie będzie mi sie chciało a mi sie chce iśc.Ja sie nie nadaje do siedzenia w domu.A jak jest u Was?nie brakuje Wam tego,żeby gdzieś pracowac?Ja do pracy wróciłam jak Alan miał 11 miesięcy.Ale przez te 11 miesięcy miewałam jakieś stany jak depresja tzn.bardzo często płakałam bez powodu,zawsze chodziłam smutna i niezadowolona.Wiem,że wtedy mąż miał ze mną ciężko i dlatego w tamtym okresie było z nami źle.Mąż przychodził z pracy zmęczony a tu czekała naburmuszona żona,która sie o wszystko czepiała.Wiem,że pownnam sie cieszyc wtedy że moje dziecko ma mnie na codzień a ja poprostu byłam wtedy nieszczęsliwa.
                          Dziś już wiem,że jak będe miec w przyszłosci jeszcze jedno dziecko to po macierzyńskim wróce do pracy ale na 1/4 lub 1/2 etatu to jest 2-3 dni w tygodniu po kilka godzin.



                          Dawniej Marti

                          Skomentuj


                            to nie to samo ja mam malutki panel na scianie w pokoju sterujacy wszystkim.

                            Skomentuj


                              Napisane przez antalis Pokaż wiadomość
                              to nie to samo ja mam malutki panel na scianie w pokoju sterujacy wszystkim.
                              No Ty masz wygodnie a ja muszę biegać do piwnicy.W kuchni mam piec kuchenny na drzewo to sobie gotuję i mam jeszcze do tego zawsze ciepłą wodę.


                              Skomentuj


                                a juz wiem o co chodzi z tym panelem. to takiego my nie mamy. ale tez mozemy sobie sami ustawic od kiedy ma grzac, kiedy woda ma byc ciepla.
                                Martyna ja siedze non stop w domu od końca czerwca (wtedy 1-2 razy w tygodniu na studia chodziłam), teraz wracam od października i mam takie mieszane uczucia. czasem mam dosyć tej rutyny, a czasem nie chce oddawać nikomu innemu Joasi.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X