Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    a wiecie co,wczorajsza zupa ogorkowa poszła do kibelka hehehehe
    Chciałam ja zabielic jogurtem a nie popatrzyłam znaczy nie spróbowałam ze z nim cos nie tak no i wlalam ten jogurt do tej zupy,no i po mojej ogorkowej hihihihih

    Skomentuj

    •    
         

      ja dzisiaj ugotowalam kalafiorowa ale moj m. nie lubi wiec bedzie drugie danie kalafiorowe kotlety i ziemniaczki

      Skomentuj


        ojoj...
        ja sie chyba dzis bedę uczyć robić ogórkową bo nigdy nie miałam przyjemności, albo może kapuśniak
        został mi sentyment z czasów ciąży hehe

        Skomentuj


          ogórkowa nie jest trudna

          Skomentuj


            dziewczeta a jak myślicie...
            jakbym robiła 3 razy w tygodniu inną zupkę (bo chce tak na 2 dni robić) to dało by sie na takim czymś wyżyć nie jedząc drugiego i schudnąć bo musze jeszcze ciut zrzucić

            mama mi nawet książke kucharska na nowe mieszkanko kupiła hehe - niestety z typowo polskimi przepisami czyli dużo, tłusto i niezdrowo
            ...nie lubie tej naszej rodzimej kuchni...

            Skomentuj


              ja robie jeszcze raz ta ogorkowa bo sobie takiej checi wczoraj narobiłam ze szok
              Kurcze,łasnie odkryłam w szafce w kuchni mole spozywcze szlag mnie zaraz trafi

              Skomentuj


                no obudzilo sie moje szczescie nakarmie go i na dworek

                Skomentuj

                •    
                     

                  u mni dzisiaj rano zaczely lazic zwykle mrówki po futrynie masakra

                  Skomentuj


                    Napisane przez olcia79 Pokaż wiadomość
                    Kurcze,łasnie odkryłam w szafce w kuchni mole spozywcze szlag mnie zaraz trafi
                    oj współczuje pamiętam jak moi rodzice raz z nimi walczyli, to była po prostu plaga - szukali wszędzie żródła w mąkach, kaszach itp.
                    okazało sie że cholerstwo siedziało i ukrywało sie w grzybach

                    Skomentuj


                      no jak emilka zasnie czeka mnie sprzatanie szafki,wywale wszytsko tam co mam....
                      Ja jak kiedys mialam to mi sie zalęgły w herbacie

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        też nie mają gdzie

                        studiuję książke kucharską i mam pytanie czy zamiast śmietany mozna zupy zabielać jogurtem naturalnym

                        Skomentuj


                          Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość

                          studiuję książke kucharską i mam pytanie czy zamiast śmietany mozna zupy zabielać jogurtem naturalnym
                          sikornik oczywiscie że tak

                          Nioe czytasz uważnie,pisałam przedtem że wczoraj chcialam dodac jogurtu do ogorkowej mojej a nie zobaczylam ze byl jakis nie tego i mi cała zupa poszła w kibel hehehe

                          Skomentuj


                            ja wypieram ze świadomości tak tragiczne zdarzenia hehe

                            Skomentuj


                              hihihihih powiedz lepiej ze sie załamałaś bo chciałas się wbić na tą ogórkową
                              ale nie bój nic ,dawaj dzisiaj
                              no ja już sie ogarnełam ze wszytskim,teraz ide walczyc z odkurzaczem a potem jak emilcia zasnie to jak zwykle ide myć podłogi
                              Last edited by olcia79; 21-07-2009, 12:41.

                              Skomentuj


                                Cześć dziewczynki
                                Widzę że mówiłyście o molach mi zalęgły się w ....rodzynkach w ostatniej chwili zdążyłam zauważyć bo bym te cholerstwo do ciasta wrzuciła
                                Ja jestem już po obiadku i po spacerku, mój synuś właśnie usnął a ja piję kawkę

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X