Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    anna u nas nie było problemu dopóki chciała jeść słoiczki - wybór smaków ogromny. a teraz trzeba trochę pomyśleć, w dodatku chciałabym żeby to co zrobię było zdrowe.
    Sikornik a u nas nadal słońce chyba pójde z Asią na plac zabaw i dziś wezmę zabawki - wczoraj nie zabrałam, co poskutkowało próbami zjedzenia piasku - w końcu coś w tej piaskownicy trzeba robić

    Skomentuj

    •    
         

      strasznie się jakoś dziś od rana denerwuję - Radek wstał o 6 i pojechał po kawusi zarejestrować Młodego: w przychodni kardiologicznej, u chirurga dziecięcego i znowu mamy podjechać do rehabilitacyjnej bo coś się naszemu pediatrze nie podoba

      ja strace nerwy przy moim dziecku...

      w dodatku śniło mi się że kogoś zabiłam niechcący i chciano mnie schwytać i zamknąć w celi śmierci - bardzo realistyczny sen, mam takiego doła od rana że zaraz biorę się za sprzątanie i gotowanie póki R. nie ma bo potem...
      nauka, nauka, nauka...

      do dupy wszystko dziś jakieś takie i tyle...

      Skomentuj


        Sikornik nie denerwuj się! zobaczysz, wszystko będzie dobrze. a to że się denerwujesz, to normalne, musisz się przyzwyczaić, bo teraz już do końca życia będziesz się denerwować z powodu dziecka. kochasz je i martwisz się, żeby było zdrowe, było mu dobrze w życiu, chcesz dla niego wszystkiego co najlepsze.

        Skomentuj


          Tak te nerwy przy maluszkach sa przeogromne. Pamietam jak ja trzeslam gaciami jak mnie straszono ze mlody medzie musial miec operacje czaszki ... brrr.
          Miesko z przyprawami w lodoweczce, ziemniaki obrane, odczyt gazu w gazowni podany - tylko 64 zl to nic w porownaniu z zimowymi miesiacami gdzie bulimy 350 zl
          U nas zaraz lunie ... ide zdjac pranie z suszarki.

          Skomentuj


            Goplana co robisz, że płacisz 64zl za gaz?! nam przyszedl rachunek na 150zl, a na gaz jest tylko kuchenka w tej chwili. a w koncu godzinami nie siedze i nie gotuje.

            Skomentuj


              W letnie miesiace zawsze place tyle pomimo ze gotuje codziennie Duzo zalezy od sprawnosci urzadzen, ich "gazooszczednosci" itp. Wode tez mam ogrzewana gazem.

              Skomentuj


                no to nie wiem dlaczego u nas tak wychodzi. przecież nie mamy kuchenki sprzed dzwudziestu lat! jest dosyć nowa. no nic, płacić i tak trzeba.

                Skomentuj

                •    
                     

                  witam piękne panie

                  U nas dziś zero słońca,ale na szczęście nie pada
                  Zaraz sie zbieramy do miasta,bo trzeba jakieś zakupki zrobić przed wyjazdem,musze też zanieść sandałki moje do szewca

                  martyna,akinomb,sikornik,silek dziekuje za komplemanty mężowe hehehehehe,oczywiście nic mu nie mowie bo jeszcze w piórka obrośnie i mu się w głowie poprzewraca hahahahahaha

                  Skomentuj


                    Magda a masz w kuchence opcje "gazooszczedna" ?

                    Skomentuj


                      Napisane przez anik12 Pokaż wiadomość
                      Martyna ja też nic nie mam od Ciebie na priva. Jest 24 a moja dziecię dopiero zasnęła, a ja smażę naleśniki
                      Anik o północy naleśniki?-Ty kobieto masz natchnienie



                      Dawniej Marti

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez antalis Pokaż wiadomość
                        Tak te nerwy przy maluszkach sa przeogromne. Pamietam jak ja trzeslam gaciami jak mnie straszono ze mlody medzie musial miec operacje czaszki ... brrr.
                        Miesko z przyprawami w lodoweczce, ziemniaki obrane, odczyt gazu w gazowni podany - tylko 64 zl to nic w porownaniu z zimowymi miesiacami gdzie bulimy 350 zl
                        U nas zaraz lunie ... ide zdjac pranie z suszarki.
                        Goplana ogrzewasz mieszkanie piecykiem na gaz?



                        Dawniej Marti

                        Skomentuj


                          anik widze ze masz taka sama jazde na nocne smazen ie nalesników jak ja hehehehehe
                          jak wszyscy spia i jest swiety spokoj to tez sie zabieram wtedy za nalesniki

                          Skomentuj


                            Martyna2006 mam ogrzewanie centralne gazowe bo w bloku byly tylko piece weglowe a takiego nie chcielismy wiec zainwestowalismy w co.

                            Skomentuj


                              sikornik podaj nr komórki na poczte,moze cie odwiedze jak bedziemy w rewalu oczywiscie nie obiecuje na 100% ale ze mna to nigdy nic nie wiadomo hehehehe

                              Skomentuj


                                Napisane przez antalis Pokaż wiadomość
                                Martyna2006 mam ogrzewanie centralne gazowe bo w bloku byly tylko piece weglowe a takiego nie chcielismy wiec zainwestowalismy w co.
                                Centralne to fajna sprawa.U mnie nie ma nawet pieca węglowego-poprzedni właściciel go usunoł i grzaliśmy zeszłą zimę prądem.Też nie chciałabym miec pieca węglowego bo już kiedyś miałam w jeszcze innym mieszkaniu i wiem z czym to sie wiąże-czarne od sadzy firanki i meble.



                                Dawniej Marti

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X