Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
    Dziękuję dziewczyny za rady.
    My właśnie po kąpieli, mały prawie zasnął w wanience!
    Dzisiaj ma jakiś zaspany dzień, tylko je i śpi...
    moja córa też czasem cały dzień spała, a czasem w ogóle nie spała, a ja się zawsze martwiłam, że albo za dużo śpi, albo że za mało widać ciężko mi dogodzić. teraz też już poszła spać, nawet szybko jej to poszło.

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
      Pawimi no to Twój synek ma już czym gryźć
      dziewczyny, Asia dwie godziny temu zaczynała chodzić - tzn raz robiła 3 kroczki, raz nawet 8, ale jakoś chodziła, a teraz jej się odechciało to normalne? ja się już cieszyłam i pochwaliłam rodzinie i Asia takie numery robi
      DObry wieczór
      Madziu to całkiem normalne , Asia szkoli się w chodzeniu a i to męczy małe nóżki.
      Za miesiąc będziesz ganiać za Asią

      Amelka ogląda Misia w wielkim niebieskim domu(ulubiona bajka) potem chwila na czytanie książki i spać(mam nadzieję)
      Anik Amelka na 4 miała strasznie spuchnięte dziąsła w miejscu 3(pisałam kiedyś i nawet pytałam czy to mozliwe ze ida 3) ale okazało sie że to 4.
      Last edited by ColorWomen; 20-09-2009, 20:34.
      Amelia 12.03.08

      Skomentuj


        a ja dzisiaj zrobiłam szaszłyki z kurczaka na obied. wczoraj Anik podawała przepis, tylko nieco musiałam go zmodyfikować ze wględu na samki i humory m. czyli u mnie było samo mięso z piersi kurczaka zamarynowane w przyprawach i jogurcie, do tego frytki i zestaw surówek dla mnie.
        może Asia jutro się trochę bardziej rozchodzi
        a dzisiaj w ogóle stał się cud! m. poszedł z nami na plac zabaw! normalnie zapisałam tę datę w swoim dzienniku

        Skomentuj


          Madzia a to Twój meżuś stroni od placów zabaw?? Mój A. to zawsze idzie z nami, albo na spacer albo na plac zabaw (no chyba, że jest w pracy). A jak
          mi się za bardzo nie chce to idzie sam z Julkiem.
          Mój A. to ojcem jest rewelacyjnym, mężem już nie takim idealnym, ale co do
          ojcostwa to na prawdę nie mam o co się przyczepić
          Julek: 10/3/2008

          Skomentuj


            Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
            a dzisiaj w ogóle stał się cud! m. poszedł z nami na plac zabaw! normalnie zapisałam tę datę w swoim dzienniku
            A wcześniej nie chodził?
            Ja dziś byłam po raz drugi (od narodzin Amelki) z rodzicami na wspolnym spacerze
            Amelia 12.03.08

            Skomentuj


              Wiecie Amelka weszla w jakis dziwny okres.Otóż gdy zmieniam jej pieluszke (zawszę mówię ale golas) , ta mówi golas i mi ucieka cieszy sie ze niema pieluszki.A od niedawno każe wszystko z siebie ściągać(prócz skarpetek bo sama ściągnie) i biega po domu na golasa
              Amelia 12.03.08

              Skomentuj


                Mój mąż nie lubi chodzic na plac zabaw z Alankiem,już prędzej gdzieś na jakiś spacer po mieście albo po parku to bierze Alanka jak ja jestem w pracy.



                Dawniej Marti

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
                  A jakie kropelki są na kolkę najskuteczniejsze?
                  Carin u na działały tzn zmniejszały ataki jedynie sab simplex jakby co mam jeszcze dwa opakowania i szum suszarki do włosów, była karmiona i usypiana przy niej męczyło nas to równiótkie 3 miechy ale daliśmy rade dzieki suszarce...jakbyś chciała krople to napisz na PW chętnie tanio sprzedam
                  Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                  Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                  http://annalena4u.blogspot.com

                  Skomentuj


                    Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
                    Wiecie Amelka weszla w jakis dziwny okres.Otóż gdy zmieniam jej pieluszke (zawszę mówię ale golas) , ta mówi golas i mi ucieka cieszy sie ze niema pieluszki.A od niedawno każe wszystko z siebie ściągać(prócz skarpetek bo sama ściągnie) i biega po domu na golasa
                    Może Amelka biegając na golasa czuje się wolna jak ptak



                    Dawniej Marti

                    Skomentuj


                      mój m. w ogóle nie chodzi na spacery. jako środek transportu uznaje TYLKO samochód, nawet do sklepu na rogu jedzie autem
                      także dlatego mówię to to cud. no może jeszcze parę razy byliśmy gdzieś razem, ale można to na palcach obu rąk policzyć.
                      Colorka może rzeczywiście dzieci taki okres przechodzą. pamietam jak jeszcze niedawno córka kuzynki m. chodziła i cały czas spódniczkę do góry podnosiła teraz ma 4 lat i już tak nie robi.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                        mój m. w ogóle nie chodzi na spacery. jako środek transportu uznaje TYLKO samochód, nawet do sklepu na rogu jedzie autem
                        także dlatego mówię to to cud. no może jeszcze parę razy byliśmy gdzieś razem, ale można to na palcach obu rąk policzyć.
                        Colorka może rzeczywiście dzieci taki okres przechodzą. pamietam jak jeszcze niedawno córka kuzynki m. chodziła i cały czas spódniczkę do góry podnosiła teraz ma 4 lat i już tak nie robi.
                        My z mężem uwielbiamy długie spacery,jak nie idę do pracy to popołudniu albo wieczorem obowiązkowo Alanek w wózek i chodzimy około 2 godziny po mieście,lubię chodzic jak jest ciemno.



                        Dawniej Marti

                        Skomentuj


                          Coś dziś pusto tutaj cały dzień.Tak przedtem zaglądałam i nie bardzo było co czytac



                          Dawniej Marti

                          Skomentuj


                            Marti no to masz fajnie. ja też lubię chodzić na spacery, ale iść mogę sobie albo sama albo z Asią.
                            Ankasos jesteś tu jeszcze? widziałam Twoje krzesełko do karmienia, to jest to z płozami? ja idę w środę kupić to Coneco z płozami i zbieram opinie

                            Skomentuj


                              [QUOTE=magda8528;119637]a ja dzisiaj zrobiłam szaszłyki z kurczaka na obied. wczoraj Anik podawała przepis, tylko nieco musiałam go zmodyfikować ze wględu na samki i humory m. czyli u mnie było samo mięso z piersi kurczaka zamarynowane w przyprawach i jogurcie, do tego frytki i zestaw surówek dla mnie.

                              Magda ja na kolacje robiłam szaszłyki z frytkami i surówką.
                              A co do chodzenia to Paulina też dała pewnej niedziel trzy pierwsze kroki, a później przez tydzień nic a po roczku zaczęła śmigać jak szalona
                              PAULINA 07.07.2008




                              http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                              Skomentuj


                                Cześć !!!!!!!!!!!!

                                Madzia ja mam daleko na plac niestety ale mąż częśto wychodzi z małym na dwór ,na ogród czy podwórko i na spacerki po chodniczkach jak tylko ma wolne i czas to zawsze z nim wyjdzie i z Sylwia tez tak było,tak jak u Family ojcem jest naprawde dobrymtylko w lekcjach Sylwii nie pomagał bo nie kuma wszystkiego to moja działka

                                Martyna łózeczko jest boskie ja zapisałam te stronke bardzo mi sie podoba takie
                                !!!


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X