Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    dobranoc Dziewczyny


    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez Sileczek Pokaż wiadomość
      Anik rzuc przepis


      Dobranoc Family
      Silek kroje piersi w kostkę i mieszam z dużą ilością cebuli w piórka pokrojona, dużo pieprzu papryki i wegety. Przykrywam folią aluminiową i na noc do lodówki, rano zalewam maślanką naturalną tak na 4 godziny i już jest dobre do pieczenia. Tylko ja mam taką specjalną szaszłykownicę made in Rosja 25 lat temu
      PAULINA 07.07.2008




      http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

      Skomentuj


        Też spadam pa
        PAULINA 07.07.2008




        http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

        Skomentuj


          Dziewczyny jest tak późno ale muszę Wam to napisac.Pamiętacie tego złodzieja co Wam pisałam,który nam ukradł pieniądze?założyliśmy sprawe w prokuraturze i złodziej był wtedy przesłuchiwany i sie przyznał.Wtedy pogodziliśmy sie z tym że straciliśmy całą kwotę pieniędzy i nie uwierzycie ale on dziś zapukał do naszych drzwi z całą kwotą pieniędzy!!!!nie umiem w to uwierzyc,oddał nam wszystko,tak się cieszę,dla mnie te 3700 zł to bardzo dużo.Na poniedziałek dostaliśmy wezwanie na policje i on też i chyba go to przestraszyło.
          Last edited by Martyna2006; 20-09-2009, 00:36.



          Dawniej Marti

          Skomentuj


            HEY.MARTI a widzisz wszystko dobrze się skończyło.
            My dzisiaj mieliśmy tragiczną noc,mala dostala kataru i kaszlala szczekającym kaszlem czyli zaczęło się a całe lato mieliśmy spokój.


            Skomentuj


              Ale dziś mieliśmy noc . Mały od 16:00 co trochę chciał wisieć na cycku to mu oczywiście na to pozwoliłam. Ale już koło godziny 21:00 zaczął okropnie płakać! Uspokajał się na minute przy cycku i znowu się zaczynało. Byłam pewna, że nie mam pokarmu, a on jest głodny . O 23:00 wysłałam męża po mleko do apteki, w międzyczasie mały usnął... Tak pomyślałam, że to może kolka była?

              Skomentuj


                CARIN według mnie zaczynaja się kolki maly skończyl trzy tygodnie i wlasnie od tego czasu zaczynają się kolki.Musisz zaopatrzyć się w kropelki na kolkę i podawac kilka razy dziennie.


                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
                  CARIN według mnie zaczynaja się kolki maly skończyl trzy tygodnie i wlasnie od tego czasu zaczynają się kolki.Musisz zaopatrzyć się w kropelki na kolkę i podawac kilka razy dziennie.
                  Ja się tak strasznie bałam, że nie mam pokarmu, ale chyba głodny by nie zasnął na 4 godziny?

                  Skomentuj


                    Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
                    Ja się tak strasznie bałam, że nie mam pokarmu, ale chyba głodny by nie zasnął na 4 godziny?
                    Moim zdaniem z pokarmem jest oki. Właśnie najczęsciej dziecko po ataku kolki zmęczone zasypia na dłużej.


                    Skomentuj


                      A jakie kropelki są na kolkę najskuteczniejsze?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        W sumie wszystkie kropelki na kolkę zawierają Simetacon który likwiduje wzdęcia i gazy ale nie działa przeciwbólowo (bobotic,espumisan,espuction)różnią się tylko ceną.Mojej małej żadne nie pomagały, pomógł dopiero lek robiony na receptę.


                        Skomentuj


                          Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
                          A jakie kropelki są na kolkę najskuteczniejsze?
                          Carin ja miałam wodę koperkową na kolki, ale w sumie nie wiem czy pomagała, bo tylko z dwa razy małej podałam (praktycznie bezkolkowe dziecie)
                          PAULINA 07.07.2008




                          http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                          Skomentuj


                            Napisane przez Martyna2006 Pokaż wiadomość
                            Dziewczyny jest tak późno ale muszę Wam to napisac.Pamiętacie tego złodzieja co Wam pisałam,który nam ukradł pieniądze?założyliśmy sprawe w prokuraturze i złodziej był wtedy przesłuchiwany i sie przyznał.Wtedy pogodziliśmy sie z tym że straciliśmy całą kwotę pieniędzy i nie uwierzycie ale on dziś zapukał do naszych drzwi z całą kwotą pieniędzy!!!!nie umiem w to uwierzyc,oddał nam wszystko,tak się cieszę,dla mnie te 3700 zł to bardzo dużo.Na poniedziałek dostaliśmy wezwanie na policje i on też i chyba go to przestraszyło.
                            NO TO SUPER !!!!

                            Skomentuj


                              Witam serdecznie

                              Karin moze tutaj znajdziesz pomoc,poczytaj sobie u mnie tylko suszrka pomagała i masaże oraz takie niemieckie kropelki

                              http://www.mamacafe.pl/forum/showthr...ighlight=kolka


                              Skomentuj


                                Martyna bardzo sie cieszę że wszystko ułozyło sie pomyślnie


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X