Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    No iza oczywiście, że. Szkoda, że mnie teraz nie widzisz jak się napuszyłam


    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez Nusiakova Pokaż wiadomość
      No iza oczywiście, że. Szkoda, że mnie teraz nie widzisz jak się napuszyłam
      Jak paw
      Amelia 12.03.08

      Skomentuj


        Hej Nusiak

        ano ty kobito masz cierpliwośc przypuszczam ze gdybym sie tak zawzieła to dałabym rade ale on nie kontroluje jeszcze i cóż czas na niego przyjdzie

        Nusiak a co z Diebełkiem?
        Sylwia 9 latek
        Damianek 17 m-cy


        02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

        Skomentuj


          nusiak
          a jak modnybrzuszek prosperuje???

          Skomentuj


            Napisane przez silek7 Pokaż wiadomość
            Nusiak a co z Diebełkiem?
            dobre pytanie...
            wszystko oki z Fabianem???

            Skomentuj


              nusiak witaj

              Skomentuj


                Z Diabełekiem to sama się przyznaje, że nie gadałam chyba z tydzień.
                Ale jak tylko ją dorwę, to Wam zdam relację

                A ze sklepem to wiecie... początki zawsze są trudne. Ale powoli, powoli
                jakoś się to rozkręca. Reklama zżera kasę, ale bez niej trudno.
                Liczę oczywiście na Waszą pomoc jeśli chodzi o reklamę wśró znajomych
                że tak nieskromnie znowu powiem
                Ale fajnie, że coś mogę robić i to jest tak na prawdę tylko nasze.
                Mankamentem własnego sklepu jest to, że na początku
                tzreba mu poświęcic sporo czasu. Także mój mąż teraz późnow raca do domu.

                Cześć Olcia


                Skomentuj

                •    
                     

                  myślałam że właśnie pracujecie głównie w domu

                  Skomentuj


                    nusiak dawaj jakies namiary na ten twój sklepik

                    Skomentuj


                      Ale ogólnie jesteśmy pełni optymizmu i zapału do pracy
                      Damy radę... jak nie my to kto?

                      Silek, szkoda, że mój mąż CIę nie słyszy Jakby on przeczytał, że ja cierpliwa jestem to by padł ze śmiechu. Jak zaczełam udzielać korków to
                      on się obawiał o moich uczniów, że jak czegoś szybko nie zajarzą to ich
                      normalnie uduszę
                      Ale fakt, jakoś nie specjalnie mnie rusza jak Julka posika mi majtki. No trudno. Liczyłam się z tym. I po tak mniej wiecej dwóch tygodniach zaczeła
                      wołać sama "si". Nie tylko robić jak ją posadzę.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez syla_86 Pokaż wiadomość
                        mamuski powiedzcie mi jak zrobic kaszke manna dla Natalki na drugie sniadanie? Na mleku zwyklym czy na wodzie? Jeszcze nigdy jej samej kaszy nie dawalam.
                        dziewczyny powiedzcie jak zrobic ta kasze manna?
                        Natalka - 24 lipca 2008r.

                        Skomentuj


                          Olcia: www.modnybrzuszek.pl

                          Sikornik powiem Ci, że sklep przy małym dziecku, które non stop Cię odciąga
                          od kompa bo ma uraz od tego jak ja pracowałam w biurze tłuamczeń to
                          ciężka sprawa. Poza tym w domy jest zawsze coś do zrobienia.
                          Zaczynasz dużo później bo ci się nie chce, a konczysz wcześnie z tego samego powodu. także biuro jest niezbędne
                          Last edited by Nusiakova; 29-07-2009, 22:37.


                          Skomentuj


                            Syla ja gotuje na wodzie. Biorę mniej więcej 200 ml wody i jak wodą wrze to
                            wrzucam powoli (wcześniej przesyane do kubeczka) 6 łyżeczek płaskich
                            kaszy. Potem to zasypuje 6 miarkami mleka modyfikowanego.
                            Z tym, że to jest przepis na taką gęstą kaszę, którą Julia wcina sama łyżeczką.


                            Skomentuj


                              fajny pomysł z tym sklepem i sama zastanawiam się nad czymś takim ale total inny asortyment - nie będzie konkurencji

                              a tak z innej beczki - nusiak masz świetne włosy kobieto
                              zazdrość przeze mnie przemawia bom juz po porodzie prawie łysa

                              a korki z czego? ja - polski hehe

                              Skomentuj


                                Napisane przez syla_86 Pokaż wiadomość
                                dziewczyny powiedzcie jak zrobic ta kasze manna?
                                Ja robie na zwyklym mleku.Na ciepłe mleko wsypuje kasze manną (jezeli ma byc gesta do wiecej) i mieszam jak zacznie sie gotowac to zmiejszam ogien i przez 2 minutki lekko gotowac mieszając bo zrobia sie grudki.
                                Amelia 12.03.08

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X