Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    ok Froszku to jak coś to odezwij sie na prv i zapodaj gg

    O;cia ja jak wczesniej pisałam dzis wyszłam i odpoczełem z córcia sobie ale jeszcze musze sie wyrwac sama cos tam Anik zgłaszała chęc na ploty


    Skomentuj

    •    
         

      idę spac bo wymiekam już ,oczy się kleja a rano muszę wstac

      DOBRANOC


      Skomentuj


        noooo tak tylko ze twoj maz na miejscu ,moj jakies 400km stad hehehehe takze ciezko gdzies sie wyrwac

        nooooooooooooo to ja też Mówie pieknym paniom


        DOBRANOC

        Skomentuj


          ola nie jesteś złą matką, tylko noo... problemy się nawarstwiły. Musisz się
          wyciszyć by być bardziej cierpliwa. A masz możliwość wysłania dzieci gdzieś chociaż na weekend ?? jakaś babcia ?
          Julek: 10/3/2008

          Skomentuj


            family kamil to tak,moze do babci sobie podreptać,ale z emilka to juz problem cyc mamusi i tyle,nawet jak mnie nie ma a jest tatus to nie odstepuje nas na krok....całkiem rózne te moje dzieci
            Kamil jak był taki mały to cygańskie dziecko a ona nie .......

            Skomentuj


              Napisane przez pawimi
              ale zauwazcie ze jej jezyk w tej wypowiedzi jest skrajnie rozny od tej ktorego niby ona uzywala w porodach. Oczywiste jest ze to albo jej matka albo ciotka pisaly.
              Pawimi jakiś czas temu pisałam ze to na bank nie ona pisze, podejrzewam że się popłakała przy mamusi, ciotce czy starszej siostrze że na nią naskakujemy, poszło dziewczę rodzić( bo na wrzesniówkach się nie odzywa) a ktoś za nią pisze. DAM SE RĘKĘ OBCIĄĆ ŻE TO KTOŚ INNY PISZE

              widać po tej tu zacytowanej wypowiedzi dokładnie, ze dziewcze młode, niedokształcone bo nawet pisać poprawnie nie potrafi...
              Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

              Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



              http://annalena4u.blogspot.com

              Skomentuj


                A tak w ogóle to witam

                Sikorku trzymaj się kochanie, wszystko bedzie dobrze, jesteś mega dzielna kobietką.

                A moje dziecko nadal nie chce jeść nie wiem czy to zęby czy co, całymi dniami marudzi, płacze, mało śpi, ciągnie sie za uszy, grzebie czym się da w buzi, wczoraj zjadła rano trochę mleka, potem kaszki ok 50ml, zupki 1/3 słoiczka i wieczorem mleko ale też mało normalnie widzę jak leci z wagi bo to już któryś z kolei dzień tak ma i od rana do wieczora jest tylko łeee i łeeee i neeee i nic jej nie pasuje

                az mi się odechciało jutro na wesele iść
                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                http://annalena4u.blogspot.com

                Skomentuj

                •    
                     

                  hej dziewczyny!
                  Ankasos nie denerwuj się, moja też ma takie okresy buntu i jak sobie dokładniej poczytasz forum, to pewnie znajdziesz więcej mam, które narzekają na brak apetytu u swoich dzieci.

                  Skomentuj


                    DZIEŃ DOBRY !!!!!!!!!!!!!!

                    Witam w ten słoneczny piątek hehehehe

                    Dziś to pospałysmy z emilcia,wstałysmy przed 9 wiec ja jeszcze w pizamce z kawka bo sie obudzic nie moge

                    Muszę sie zaraz za sprzątanie zabrać hehehe,jakiś obiad ugotować i wogóle!!!!

                    pawimi dziękuje za maila...... normlanie długi jak diabli hehehe,ale miło sie czytało,oczywiście zaraz odpisuje na niego

                    ankasos cześć,a ty co tak z rana juz....spania nie masz hihihihihih

                    o jest i madzia !!! witaj
                    RESZTA BABOLI !!!!!!!!!!!!! POBUDKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!




                    Skomentuj


                      Hej Laseczki
                      dziękuje za wszystkie słowa otuchy - no nic trzeba byka złapać za rogi...
                      Wczoraj za radą Gopi pogadałam z R. i powiedziałam że sobie nie radze i okazało się że facet też sie panicznie boi i zamknął sie w sobie - ona tak reaguje na stres, a ja się denerwuje i reaguje agresją

                      zrobiłam wczoraj biszkopta na spóźnione jego urodziny i wieczorem było juz całkiem miło

                      Tak mi sie serce rozlatuje na części jak patrze jak po tych maściach Johnnego wszystko swedzi i non stop przez sen kręci główką i drapie sie o róg łóżeczka
                      to niestrawiedliwe że tak musi być - w łikend mamy spokój a od poniedziałku znowu wycieczki po lakarzach i szpitalach...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        heloł sikornik
                        Przede wszytskim SPOKÓJ
                        Ja też już zaczęłam wędrówke po lekarzach i labolatoriach wiec bardzo dobrze Cie rozumiem!!!!
                        A tak wogóle to jak tam u Ciebie,chyba wszytsko oki??????/

                        Skomentuj


                          Witam kobietki
                          Czytałam jeszcze wypowiedzi pani Q i teraz mam pewność że nie ma faceta to jej wypowiedź:

                          "Powodzenia i głowy do gory wszyscy samotni rodzice, trzymam kciuki za nas"




                          W DOMU PEŁNYM DZIECI
                          NAWET DIABEŁ TRACI MOC

                          Skomentuj


                            sikorka ja dopiero doczytałam - głowa do góry jesteś śilna i dzielna, dasz radę
                            a Jonny szkoda maluszka żę się męczy ale miejmy nadzieję że szybko wróci do formy
                            a co do AZS to my też mielismy takie podejrzenie tylko u nas o dziwo okropny wygląd skóry obejmował obszar od pępka przez pipkę tyłas do połowy pleców i za uszami i dopiero w 8 miesiącu życia niestety za pomocą sterydów wyleczyliśmy małą - ale ostatecznie wyszło żę to gronkowiec złocisty


                            JULA

                            MAJA

                            OLGA

                            Skomentuj


                              no Oluś ogólnie sprawy pozarodzinne to oki
                              za prace mgr dostałam 5 od recenzentów i juz oprawiona w dwóch egzemplarzach spoczywa w dziekanacie - oddałam indeks i legitymacje studencką, obiegówke itd.
                              termin obrony mam na 5 października na 9 rano więc 2 tygodnie względnego spokoju i przeglądania notatek z historii literatury z pięciu lat hehe

                              ale jakoś mnie to w ogóle nie cieszy...

                              a u Was jak?
                              zwiększyłaś Emilce dawke wit D. - Vigantol dajesz?
                              a co z Kamilem?

                              Skomentuj


                                a ja mam takiego lenia że normalanie szok!
                                Nic mnie się nie chce

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X