Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Straszna masakra na tych polkach weszło mi po staremu i login i hasło a u nas MC muszę korzystać z ich hasła, które mi przydzielili, jakieś to p...ne, ciekawe czy będę mogła to hasło u nas też zmienić bo to wkurzające.
    Próbowałam w ustawieniach na naszej stronie i tam nie można dokonać zmian. Napisałam do nich zapytanie w tej kwestii może przyślą jakąś odp. ale to bezsensu takie mieszanie i w sumie zmuszanie, żeby korzystać z innej strony.
    A ten adres polki.pl też dostałam i nawet nie wnikam co to bo strasznie mnie wkurzyli.

    Ja też od rana walczyłam, żeby się tu dostać ,bo hasło zmieniłam ale zmiana dokonałasię tylko na polkach a nie tu u nas.
    AGATKA 16.04.07r
    Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
    W końcu w komplecie
    Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

    Skomentuj

    •    
         

      Ja też korzystam z ich hasła zapisałam sobie na kartce z czasem się nauczę na pamięć.A to forum polki to jak dla mnie jest maloprzejrzyste i gubię się w nim, wolę jednak MC


      Skomentuj


        Hey Creyzolki odezwijcie się!!!!!


        Skomentuj


          Hej
          Ja juz sobie zminilam haslo , zrobili zmiane na polkach i babyonline a nam karza cos robic ech

          Skomentuj


            hej dziewczyny widze ze i u was niektorych pozmienialy sie nicki.
            shannon

            Skomentuj


              faktycznie glupio bo czlowiek juz sie przyzwyczail a tak trzeba sie domyslac kto jest kto i pamietac swoje nowe dane
              shannon

              Skomentuj


                jahmajka Ty to Szannonekiem jesteś, rozumiem ?? Kurde nie no tragedia.
                Majajula pisze, że można wrócić do starego nicku .... kurde nie podoba mi się to powiem szczerze
                Julek: 10/3/2008

                Skomentuj

                •    
                     

                  witam wszystkich!
                  widzę, że zmiany tu zaszły. wczoraj w ogóle nie zaglądałam, bo "pozbyłam" się dziecka i pojechaliśmy z M do kina. ogólnie moja córka chyba lepiej zniosła to rozstanie ze mną przeza pół dnia i noc, niż ja. już chyba więcej jej nie oddam

                  Skomentuj


                    heja laski!
                    ale bajzel!
                    ja od razu zmieniłam swoje nowe hasło na moje stare które znam na pamięć bo to co mi dali to masakra. dobrze że mi nicku nie zmienili.
                    my dzis spacerowalismy cały dzień bo pogoda piekna.
                    Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                    Skomentuj


                      hej dziewczyny
                      jakos mam ten sam nick i odzyskalam haslo ale wam wszystko pozmieniali?Skad bedzie teraz wiadomo kto jest kto?
                      my mielismy wczoraj z moim wieczorkiem randke mielismy jechac do kina ale sie odstawilam i powiedzialam w po drodze ze ja do kina na spanie w fotelu nie ide tak ubrana i w sobote wieczor chce spedzic ciekawy wieczor ze swoim facetem wiec skonczylismy w pieknej restauracji nad woda

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Dotka fajny pomysł miał Twój mąż. Ja mojemu wspominałam o kolacji, ale stwierdził, że skoro Mała jest u mojej mamy, to musimy wybrać się do kina, bo do restauracji z dzieckiem można przecież iść :/

                        Skomentuj


                          heja.no tak to ja shannon.jak moge wrocic do starego nicka?kto wie?
                          my dzis mielismy rodzinny wypad na basen.tosia byla zachwycona ale najpierw plakala i nie chciala wejsc a potem plakala bo nie chciala wyjsc.widzialam ogloszenie ze jest nabor na nauke plywania od 4 miesiaca zycia
                          shannon

                          Skomentuj


                            Shan w mailu do nich powinnaś mieć link, który odeśle Cię do strony ze
                            zmianą nicka. Ale ja np nie mogłam zmienić nicka, bo ponoć już taki istnieje.
                            A na polkach i na mc taki miałam. Się wkurzyłam lekko
                            Mi zaproponowali Nusiak6 grrrrr i se zmieniłam na Nusikova


                            Skomentuj


                              dzieki NUSIAKOVAzobacze co sie da zrobic.glupio tak bo wlasciwie ludzie mnie tu kojarza jako shannon ja do waszych starych tez przywyklam.
                              shannon

                              Skomentuj


                                tak sobie czytam tego mejla od nich i wychodzi na to ze to moj login!!!hmm moze ja sie kiedys zalogowalam na innym forum i nie pamietam?no i nie moge sie skontaktowac bo ciagle mi wyskakuje ze blad.
                                shannon

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X