Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    12 lat - to niedługo emerytura hehe

    Skomentuj

    •    
         

      nooooooooooo leje z niego ze bedzie emerytem hihihihih
      a tak powaznie to on sie wcale na emeryture nie wybierajeszcze,zapowiedział mi ze conajmniej z 10 lat jeszcze
      On poszedł do wojska jak miał 18 lat tu u nas w nysie,potem złozył papiery do opola,a potem chciał do tego gromu to 6 mies sie starał,bo to są testy sprawnościowe(pojechane takie że szok) potem psychotesty,jakies tam jeszcze testy no i sie dostał i jest baaaaaaaaaaaaaaardzo zadowolony


      Dobra ja sie zrywam na chwile bo musze na góre do kolezanki skoczyć,ale tu powroce wiec mam nadzieje ze bedzxiesz ty patolu tutaj jeszcze hahahaha

      Skomentuj


        będe będę Cię z Johnnym wypatrywać bo dziś wolną chate wieczorem mamy hehe

        Skomentuj


          DZiewczyny ja tylko na chwilkę, bo zaraz na grilla nad jeziorko spadamy.

          Olcia ona tak oszalała na punkcie basenu, że musiałam dzisiaj jej własny dmuchać. Oj nadmuchałam się

          Gozdzikowa witam serdecznie.

          Sikornik nie martw się z małym na pewno wszystko ok. Trzymamy z Paulą kciuki.

          Zajrzę do Was kochane wieczorkiem jak ten mój mały urwis już zaśnie, ale to będzie pewnie tak późno, że Wy będziecie już smacznie spałyWczoraj zasnęła o wpół dwunastej Teraz mam minutkę spokoju, bo wyjada cukier z cukierniczki.

          Ale wiecie co z każdym dniem coraz więcej chodzi i non stop gada po swojemu. Ciągle chodzi i mówi koli koli. A może poprostu chce się coli napić:confused
          PAULINA 07.07.2008




          http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

          Skomentuj


            weź mnie i Johnnego anik na Tego grilla plisss

            my nawet balkonu nie mamy żeby sobie impreske mikro zrobić
            tzn. mamy balkonik, a właściwie balkoniczek - "żygaczek" tak zwany hehe na długość stopy

            Skomentuj


              Sikornik to chodz do mnie! ja mam balkon, basenik dla dzieciakow, a m. idzie chyba dziś na siłownię no i te zapiekanki ala z budki robię.
              w ogóle m. wyciągnął mnie na spacer, po czym po pięciu minutach tego spaceryu oświadczył, że on tu do mechanika idzie, a jak ja chcę, to mogę sobie iść dalej sama

              Skomentuj


                faceci sa świńscy naprawdę

                a te zapiekanki to takie z farszem z pieczarkami i np. na bagietce długaśnej takiej???
                bo ja sie z Radkiem niby pokłóciłam ale jutro na kolację już sie może pogodzimy to mu zrobię hehe

                ze mną tak zawsze - nie umiem trzymać długo urazy, choćby nawet racja leżała po mojej stronie
                Last edited by sikornik; 29-07-2009, 19:27.

                Skomentuj

                •    
                     

                  tak, kupiłam takie długoe bagietki i przekroiłam na pół i potem jeszcze raz na pół. farsz to: ketchup, pieczarki i ser. m. sobie jeszcze dodatkowo parówkę zażyczył.
                  ja też się długo gniewać nie potrafię, chociaż pewnie czasem by się przydał taki porządny foch

                  Skomentuj


                    Dziewczyny w Realu jest promocja na Pampersy Gigant Pack za 49.90 z 61.90

                    Skomentuj


                      Hey kobity ja mam chwilę na kompie bo moi M poszli na mecz.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Ja z moim M nigdy nie mamy "cichych dni" co najwyżej "ciche godziny"


                        Skomentuj


                          z paróweczką dobry pomysł
                          wszystko w piekarniku zapiekasz czy wcześniej na patelni ciut pieczarki robisz madziu?

                          Skomentuj


                            Napisane przez mamakarolka Pokaż wiadomość
                            Dziewczyny w Realu jest promocja na Pampersy Gigant Pack za 49.90 z 61.90
                            i pewnie w Koszalinie nie ma Reala
                            zaraz obadam...

                            Skomentuj


                              sikornik i reszta babeczek POWRÓCIŁAM jakby ktos tęsknił oczywiście hehehehe

                              Skomentuj


                                Sikornik pieczarki obieram, kroję w plasterki, obsmażam. ser na tarce, ewentualne parówki lub szynka w plasterki. wszystko pakuje na bagietkę i do piekarnika.
                                a do kiedy jest ta promocja? w sobotę tez będzie?
                                w ogóle właśnie sobie uświadomiłam, że zostałam sama z Asią w wielkim domu! tzn jest on podzielony na trzy osobne mieszkania, ale nikogo nie ma teraz. jakoś tak dziwnie się czuję :/

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X