Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Witam nową mamusię

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez Gozdzikowa Pokaż wiadomość
      hej kobitki! Można się przyłączyć?
      dajesz, dajesz napisz nam cuś o sobie

      Skomentuj


        hej! my już jesteśmy po spacerze. normalnie weszłam sobie dziś sama z wózkiem na trzecie piętro po naszych krętych schodach i wcale się nie zmęczyłam
        w ogóle było gorąco, słońce świeciło, więc postanowiłam Asi nalać wodę do baseniku, zanim to zrobiłam, przebrałam Asię w kąpielowe gatki, to słońce zaszło, zrobił się zimny wiatr i z kąpieli nici, a Asia oczywiście wściekła, a weź wytłumacz takiemu niemowlakowi, że jest zimno i może się rozchorować.
        a my dziś też mamy zapiekanki. chciałam zrobić shoarme, a m. powiedział, że chce zapienkankę, taką jak w budkach sprzedają

        Skomentuj


          witam nowa mamusie mała poszła spac a ja ide glowe myc i pod prysznic obiadek mam , wiec chwila dla mnie relaksu .... , magda wpadne popoludniu na zapiekanke tylko bez pieczarek bo ja grzybow nie cierpie ....

          Skomentuj


            magda a co to jest ta shoarme

            Skomentuj


              Mamuśka - dwójka dzieci: córeczka i synek. Z Poznania.Lat omc 26

              Skomentuj


                26 lat?? to moja rówieśniczka
                a dzieciaczki ile mają Twoje ???

                Skomentuj

                •    
                     

                  Córeczka we wrześniu skończy 3 lata. Synek na początku lipca skończył roczek.

                  Skomentuj


                    To masz sporo pracy przy dwójce takich szkrabów

                    Skomentuj


                      witam nową mamusię!
                      melchior schoarma to jest to popularne danie ze Sphinxa. jadać tam nie jadam (jak już to w dalekiej przeszłości chodziłam), nieciekawe opinie krążą o tej restauracji, a kelnerzy chyba w całej Polsce tacy chamscy są ale w domu można sobie takie danie samemu zrobic, przynajmniej wiadomo czego się używa.
                      a na zapiekanki zapraszam zaraz zamierzam je robić.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Oj tak. Gdyby ktoś to docenił... Ale nie jest tak źle. Dzieciaki mam dosyć grzeczne.

                        Skomentuj


                          Też czasem robię shoarmę. Danie proste i pyszne

                          Skomentuj


                            Hej babuchy
                            wpadłam sięprzywitac u nas meega goraco ,dzis juz zaliczyłam poczte i pediatrę,byłam z małym na ost szczepieniubiedny za pierwszym wkłuciem nic ale potem tak patrzył na nią z takim wyrzutem jak mu drugie i trzecie szykowała ze az było głupio pielęgniarce--ona mówi ze juz woli jak dzieci placzą ,a on z takim wyrzutem w oczach i rozpaczą patrzył az serce sie kroiło ,biedny pokwilił taki rozżalony az nam sie łzy w oczach kręciłyno ale z głowy teraz do 6 roku zycia tylko bilansy w miedzyczasie

                            mały spadł na wadze pewnie dlatego ze duzo biega -wazy tylko 9,900 a ma 80 cm wzrostunic bede go podtuczac heheh


                            Sikornik tak mi przykro trzymam kciuki za maluszka i nie obarczaj sie winą!!!

                            witam nowa mamusię!!!
                            Sylwia 9 latek
                            Damianek 17 m-cy


                            02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                            Skomentuj


                              Jestem w szoku moje dziecię śpi już ponad 2 godziny, nieczęsto mu się to zdarza

                              Skomentuj


                                moje dzieciaki właśnie słodko rozrabiają. Córa zrywa kwiatki na balkonie i obrzuca nimi brata. On z kolei cały umazany w czekoladzie. Właśnie ukradł siostrze wafelka. Oj coś czuję, że zaraz będę musiała skończyć internetowe posiedzenie...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X