Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Albo to już nałóg się odzywa Ja też spadam spać. Dobranoc dziewczyny
    PAULINA 07.07.2008




    http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

    Skomentuj

    •    
         

      Ale spać to mi się wcale nie chce, mam dzisiaj tyle energii, że chyba zaraz m. zmolestuję
      PAULINA 07.07.2008




      http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

      Skomentuj


        Napisane przez anik12 Pokaż wiadomość
        Wiecie co mam chwilkę to opiszę Wam mój sen.

        Śniło mi się że Paulinka obudziła się na cycusia, a ja akurat w łazience byłam. Poszłam do niej do pokoju i wzięłam ją na ręce, żeby dać cyca. Budzę się, patrze -jestem w sypialni, tak na pół byłam oparta o wezgłowie łóżka, a na moich rękach Paulinka je cycusia (zawsze w nocy daje jej na leżąco). I nie pamiętam kiedy ją wzięłam na ręce. To chyba od tych imieninowych redsów ale tylko dwa były przez kilka godzin. Miałyście kiedyś podobną sytuacje???

        Anik
        ja jak karmiłam małego piersią takie coś przytrafiało mi się średnio raz w tygodniu Czasem to aż się bałam że go kiedyś zgubię. A ile razy szukałam go u mnie w łóżku bo nawet nie pamiętałam że go przenosiłam do łóżeczka

        Skomentuj


          hej!
          a wiecie co mi się przydarzyło parę dni temu - spałam sobie i nagle słyszę, że m. mówi: uwielbiam jak mnie drapiesz. obróciłam się na bok, żeby go podrapać, a on pyta co ja robię? ja taka zdziwiona, przecież chciał żebym go podrapała po plecach, a on, że mówił: przewróć się na bok, bo chrapiesz też mi coś! jeszcze to chrapanie! pfffff!
          dziewczyny co można zrobić na obiad mając w domu ziemniaki, ryż, makaron, parówki, koncentrat pomidorowy, pomidory i sos grzybowy w torebce nie wychodzę dziś nigdzie, muszę się wyleczyć do końca, bo potem będę się miesiącami z tym gardłem bujać.

          Skomentuj


            magda to zostają Ci tylko parówki w sosie pomidorowym z makaronem hahaha

            Skomentuj


              PUK PUK jest tam ktoś???????????/

              Skomentuj


                ja jestem właśnie skończyłam sprzątać mieszkanie i ogólnie mam już wszystko zrobione, oprócz tego nieszczęsnego obiadu. też myślałam tak jak Sikornik napisała, że trzeba będzie zrobić makaron z parówkami, ale myślałam, że ktoś wpadnie na jakiś inny genialny pomysł

                Skomentuj

                •    
                     

                  hej

                  razem z Natalką dziękujemy wszystkim za życzenia urodzinowe
                  imprezka się udała, torcik też wszystkim smakował, Natalka dostała dużo fajnych prezentów.

                  No i mamy w końcu dwie górne jedynki, razem juz 4 ząbki.
                  Natalka - 24 lipca 2008r.

                  Skomentuj


                    syla i magda czesc laseczki

                    Kurcze to tylko ja dzis taki len jestem ze nic nie zrobiłam,o przepraszam pościeliłam łóżko,wyszłam z psem,dałam dzieciom jesc i nawet obiad nastawiłam hehehehe

                    Skomentuj


                      Olcia no to co mówisz, że nic nie zrobiłaś?

                      Syla gratuluję ząbków masz jakieś zdjęcia z urodzin? a jaki tort robiłaś? taki dla dorosłych czy też dla Natalki? nas za dwa miesiące impreza czeka (jak ten czas leci!!!! )

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        no ale w domu lekki bałagan w sumie zajelo by mi sprzatniecie jakies 30 min ale jakos nie chce mi sie.......... jezzzzzzzzzzu ale ze mnie leń smierdzący!!!!!!!!!

                        Skomentuj


                          Hej dziewczyny. a ja zerwałam się o 9 30 żeby na targ jechać po warzywa. Kupiłam te warzywa i miałam zupę na obiad gotować, ale że wena na gotowanie mi przeszła to spakowałam Paulę i na basen do babci pojechałyśmy, a m.bez obiadu będzie U nas jest ósmy ząbek. są już 4 na dole i 4 u góry
                          PAULINA 07.07.2008




                          http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                          Skomentuj


                            hej u nas strasznie goraco moje dzieci zamówiły sobie dzis zupe pomidorowa posprzatalam dom nawet okno w kuchni umylam a za prasowanie wziasc mi sie nie chce ..... zapomnialam napisac ze witam wszystkie panie

                            Skomentuj


                              czy u wszystkich dziewczyn jest słońce? ja sie nawet cieszę, że tak pochmurno dzisiaj u nas, bo nie żal mi w domu siedzieć. jak na razie Joasia ma wyjątkowo dobry humor, nawet sama się sobą na 30 minut zajęła - robiła "porządek" w szafce ze swoimi ubrankami.
                              a na obiad może zrobię placki ziemniaczane z puree ryżowym "Misiowy Ogródek" - m. też skorzysta, jakichś witamin trochę łyknie

                              Skomentuj


                                hej madziu u nas dzis zar z nieba ide małej dac zupke i pozniej połoze ja spac popołudniu chce isc do parku mam nadzieje ze pogoda bedzie nadal ładna

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X