Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Aby wstawić zdjęcie fotosikiem w pelnych rozmiarach trzeba płacic.Znalazłam inna stronkę http://pl.tinypic.com/?t=postupload

    Sikornik może pomoże?
    http://dziecko.interia.pl/news/10-sp...-kolke,1210364
    a metoda z pielucha nie pomogła?
    Last edited by ColorWomen; 25-07-2009, 09:01.
    Amelia 12.03.08

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
      Sikornik moja takie ataki krzyku miala do 6 m a i nawet w 8 jeszcze się jej to zdarzalo, tylko ja do dziś niewiem czy to byly kolki czy to przez to napięcie, bo wtedy mięsnie się napinają i to jest ból tak powiedziala mi neurolog.
      a może to przez to
      on tak sie pręży, jest całkowicie sztywny - płacze i krztusi sie i zanosi że czasami mam wrażenie że sie udusi
      tak krzyczy że jakby był w amoku w ogóle nie widzi co sie dzieje do okoła

      anik
      masujemy go - cuda na kiju wyprawiamy, ale zastosuje Twoja metodę
      pomaga tylko suszarka - nie wiem chyba go wycisza taki jednostajny dźwięk

      Iza
      pieluszka, termoforek malutki taki, ciepłe okłady - to było
      on po prostu ta sie rzuca wtedy że ledwo jest do utrzymania

      ja juz po prostu nie mam na to siły tak mnie zżera stres i to chyba przez stres wieczorami rzygam nie przez te tabletki anty...

      Skomentuj


        Sikornik a próbowałaś Viburcol u nas nie działały a może u Ciebie zadziałają


        Skomentuj


          dzięki Iza za artykuł bo rozwiał moje wątpliwości co do stosowanie ciepłej kąpieli właśnie wpadłam wczoraj na ten pomysł ale bałam się zaryzykować jak go złapał atak zreszta sama bym go w wanience nie utrzymała - jeśli znowu dziś sie powtórzy to zrobimy Młodemu z Radkiem ciepłą kąpiel z masażem w wodzie

          Skomentuj


            Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
            Sikornik a próbowałaś Viburcol u nas nie działały a może u Ciebie zadziałają
            ten viburkol za mną chodzi już 2 tyg. i tyle opinii skrajnie różnych słyszałam o tym wynalazku bo to czopek jest więc zanim zadziała? to chyba trzeba dawać codziennie profilaktycznie
            i on działa uspokajająco, tak? zaraz poczytam o skutkach ubocznych...
            tak go nie chcę faszerować lekami, już wystarczy że od 1,5 miecha pochłania sab simplex, ale to mu chyba nie szkodzi

            Skomentuj


              Sikornik jak zamontować suwaczek w podpisie? Bo kazali mi wkleić kod ale nie wiem który a jest ich trzy
              PAULINA 07.07.2008




              http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

              Skomentuj


                Napisane przez anik12 Pokaż wiadomość
                Współczuje Ci Sikornik, jeżeli to kolki to lekarz niestety nic nie poradzi. Od moich znajomych mały miał kolki do około szóstego miesiąca. Ale to tak okropne że tylko płakał i spał. Moja mała mało miała kolki. A brzuszek masujesz? Spróbuj małego złapać jedną ręką za klatkę, a drugą w kroku tak żebyś trochę brzuszka sięgała palcami. I tak tą ręką w kroku potrząsaj jakby bzyczek leciał. Wiesz tak żeby dupka ruszała się na boki. Rozumiesz o co mi chodzi? U nas ta metoda pomagała na kolki. I mały twarzą do podłogi skierowany
                złapać pod pachami za klatkę i za tyłek i w pionie go trzymać

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez anik12 Pokaż wiadomość
                  Sikornik jak zamontować suwaczek w podpisie? Bo kazali mi wkleić kod ale nie wiem który a jest ich trzy
                  Kochana w podpisie wklejasz cały ten pierwszy kod: Kod BBCode
                  nic nie kasuj, żadnego w nim znaku, ma być taki wklejony jaki podali - ten pierwszy

                  Skomentuj


                    Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
                    złapać pod pachami za klatkę i za tyłek i w pionie go trzymać
                    W poziomie, tak jakby fruwał. I ruszać mu dupką. Jedna ręka musi być w kroku i trochę paluszkami żeby brzuszek dotykały, to dziecko ma i zabawę i masaż. I na boki trzeba trząść dzieckiem. Ręka na klatce nie ruchoma a w kroku trzęsie się. Uciekam na chwilę po zakupy i później zajrzę
                    PAULINA 07.07.2008




                    http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                    Skomentuj


                      Wkleiłam. Spróbuj wejść na mój suwaczek i powiedz czy wszystko ok. do później pa
                      PAULINA 07.07.2008




                      http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        czesc wstrętne babole !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                        Już sie przyzwyczaiłam ze za mna nikt nie teskni hahahahaha
                        A tak pważnie,wczoraj to praktycznie nic nie zrobiłam,tak strasznie bolała mnie głowa ze myslalam ze oszaleje,jakas migrena czy co,az mnie oczy bolały a tabletek to chyba z 5 zjadłam zanim mi przeszło,ale dzis juz jest git

                        Sikornik tak ,tak kmy dzis balujemy ,ale nie wiem jeszcze jak to bedzie w praktyce bo pogoda do doopy a mialo byc grill party u tych znajomych a wczesniej zachaczymy o ta imprezke naszego kumpla co knajpke otwiera

                        akinomb
                        czy to twoje zaproszenie na nk ?????????

                        Skomentuj


                          olcia jak nie tesknił, co nie tęsknił???
                          ano przeczytaj posta mego z wczoraj

                          anik
                          cuś się nie udało z suwaczkiem, jak tylko bedziesz on line to ja Ci wszystko łopatologicznie pokażę i bedziesz miała swój

                          Skomentuj


                            ładny mam suwaczek
                            Amelia 12.03.08

                            Skomentuj


                              tak, tak to zaproszenie anikomb
                              skąd wiem?
                              ano przeczytaj sobie olcia jej nick od tyłu hehe

                              Skomentuj


                                OJ sikornik,twoj post czytałam wczorajszy ,ale jak zwykle tylko Ty kochana teskniłas hehehehehe
                                a faktycznie akinomb od tylu przeczytałam hahahahaha

                                color witaj,co tam ciekwego u Ciebie???? jak tam sprawy ten tego ......??????????
                                suwaczek niezły

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X