Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    ooooooooo madzia
    Jadłas juz sniadanko hehehehe?

    Skomentuj

    •    
         

      no właśnie jem kaszkę manną, bo nic innego nie mam w domu
      tzn. mam wędliny i sery, ale nie mam chleba.

      Skomentuj


        Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
        Sikornik spróbuj zroić sernik na zimno z torebki. chyba nie ma szans, żeby nie wyszedł
        Radek powiedział że mam zakaz robienia jedzenia z torebki kiedy mu zrobiłam raz nawet pizze z Knorra bo mi sie ciasta krecić nie chciało

        Skomentuj


          no to też wybredny. jak mi się nic nie chce, to czasem kupię coś z torebki - sos czy placki ziemniaczane. chociaż ostatnio nie przypominam sobie żebym używała żarcia z torebek. nawet dzielnie tarłam ziemniaki na placki po cygańsku!

          Skomentuj


            kurcze,pojde ta kawe zrobic w koncu czy nie hahahaha

            Skomentuj


              to zrób od razu dla mnie, bo ja też nie mogę dojść do kuchni. ale udało mi się Asię uśpić, chwila wolnego

              Skomentuj


                oki juz ide,czy ktos chce jeszcze kawki????????

                kurcze musze zrobic porzadek z nk....... tak sie zastannawiam czy sie nie usunac i na nowo nie zalogowac:|

                Skomentuj

                •    
                     

                  no to moje dziecko się już wyspało :/ a myślałam, że może i ja sobie pójdę odpocząć. takie wstawanie na 2-3 minuty co jakiś czas jest gorsze od wstawania na karmienie, jak jeszcze Asia jadła w nocy. wtedy wstałam raz na 15-20 minut i dobranoc do rana.

                  Skomentuj


                    moje dziecko łazi po domu i buczy......... i oco jej chodzi,tego nie wie nikt

                    Skomentuj


                      to tak jak u mnie wczoraj....

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        No przeciez mozna oszalec!!!!!!!!

                        Skomentuj


                          wczoraj miałam tak cały dzień, do tego Asia jeść nie chciała i coś czuję, że dziś też za chętna na jedzenie nie jest. nie wiem co się z tym dzieckiem dzieje, przecież normalnie wszystko do tej pory jadła! jak się nie poprawi, to będę musiała iść z nią do lekarza.

                          Skomentuj


                            Dziś wreszcie sie troche ochłodziło bo wczoraj był taki nupał że nie dało sie wytrzymac,w cieniu na termometrze było 33 stopnie ja lubie jak jest ciepło ale bez przesady.Wczoraj na spotkaniu wypiłam z przyjaciółką 3 piwa a dziś choruje,głowa mnie boli -ale co tam raz sie żyje



                            Dawniej Marti

                            Skomentuj


                              hej
                              ale mam dzisiaj humor. pokłóciłam sie wczoraj z mężem, za dużo powiedziałam niepotrzebnych rzeczy, ale mam teraz doła,
                              przeprosiłam go ale czuje ze cos jest dalej nie tak...
                              jeszcze nigdy tak nie płakałam jak wczoraj, nigdy nie było mi aż tak źle




                              Skomentuj


                                a mnie moj m wczoraj zadziwil, bo ja przyszedl i sie poplakalam, ze mam juz dosc (Asia byla wczoraj naprawde mega nieznosnia i do tego od 12 głodna chodzila), to nawet mnie zaczął pocieszać i zabrał Małą na wycieczkę

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X