Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    A muszę sie Wam pochwalić:Amelka wypila dzis cały bidon mleka z miodem
    ALe się cieszyłam,ciekawe czy na noc także wypije
    Amelia 12.03.08

    Skomentuj

    •    
         

      cześć dziewczyny!

      Wszystkiego najlepszego życzę Aniom

      ale wczoraj się masakrycznie czułam! już myślałam, że mam tą nową grypę obudziłam się i miałam prawie 39 stopni i gardło mnie bolało, a że wcześniej nie miałam (tfu tfu) grypy, to nie za bardzo wiedziałam jakie są jej objawy. cały dzień w łózku leżałam i na fervexie jechałam i dziś już mnie tylko strasznie gardło boli, ale umówiłam się do lekarza na jutro.
      w ogóle dzwoniłam do rejestracji i na początku "gada się" z automatem, trzeba nr karty wpisać, wybrać nr lekarza i takie tam, no proszą o podanie tego numeru a ja patrzę, że przecież w moim telefonie klawiatury nie ma! a m. się zaczął śmiać ze mnie, no co za chamstwo!

      Colorka super, że Amelka już je! Asia też zaczęła, tylko nie wiem czy dlatego, że daję jej papki czy ogólnie zaczęła jeść. dziś wciągnęła banana ze słoika i pomidorową (200ml). także też jestem szczęśliwa. taka mała rzecz a jak cieszy!

      Skomentuj


        Hej babole

        zdziczały siluś wrócił hehhehhe


        Iza ty szpiegu...ja tylko oblukałam was ale potem zajrze bo jeszcze rozpakowuje i dzieci kle spac...było dziko i fajnie a potem szczegółyi foty pokaże

        ppapapa
        Sylwia 9 latek
        Damianek 17 m-cy


        02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

        Skomentuj


          wszystkiego Najlepszego Wszystkim Aniom

          Skomentuj


            Czesc dziewczynki,dolaczam sie do Aniowych zyczen
            U nas chyba jakas grypa zoladkowa sie rozwinela bo Poldek mial biegunke przez ostatnie dni a ja dzis od rana walcze z koszmarnymi skurczami zoladka.
            Poza tym u nas przepiekna pogoda i az szkoda w domu przed kompem siedziec.

            Skomentuj


              Hej
              Amelka już spi ,Dotka a u nas przez cały dzień chłodno i kropiło a na wieczór pięknie.Jutro o 8 już na działke wyruszamy o ile będzie pogoda
              Amelia 12.03.08

              Skomentuj


                U nas na jutro gradobicie zapowiadaja wiec pewnie tez sie ochlodzi.
                Poldi nie spi,chyba musze go polozyc bo tatus nie daje rady...

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                  cześć dziewczyny!

                  Wszystkiego najlepszego życzę Aniom

                  ale wczoraj się masakrycznie czułam! już myślałam, że mam tą nową grypę obudziłam się i miałam prawie 39 stopni i gardło mnie bolało, a że wcześniej nie miałam (tfu tfu) grypy, to nie za bardzo wiedziałam jakie są jej objawy. cały dzień w łózku leżałam i na fervexie jechałam i dziś już mnie tylko strasznie gardło boli, ale umówiłam się do lekarza na jutro.
                  w ogóle dzwoniłam do rejestracji i na początku "gada się" z automatem, trzeba nr karty wpisać, wybrać nr lekarza i takie tam, no proszą o podanie tego numeru a ja patrzę, że przecież w moim telefonie klawiatury nie ma! a m. się zaczął śmiać ze mnie, no co za chamstwo!

                  Colorka super, że Amelka już je! Asia też zaczęła, tylko nie wiem czy dlatego, że daję jej papki czy ogólnie zaczęła jeść. dziś wciągnęła banana ze słoika i pomidorową (200ml). także też jestem szczęśliwa. taka mała rzecz a jak cieszy!
                  Zdrówka!!
                  Na noc Amelka także wypiła mleko , kurcze ale sie ciesze
                  i fajnie że Asia także coś je.Amesia ma dosć bananów
                  Amelia 12.03.08

                  Skomentuj


                    Witam dziewczynki

                    dzis wrócilismy pod wieczór ale jesem padnieta .ledwo zyję

                    szczerze napisze ze było fajnie,tylko no niestety brakowało mi kibelka normalnego i prysznica juz sie wykapałm porządnie i mi lepiej hhehe

                    Sylwia zadolwolona wybawiła sie i nabiegała po lesie,wczoraj była pogoda brzydka i padało to siedzielismy w wigwamie iprzy ogniskupiole namiotowe jest duze i czyste ogólnie fajnie było pewnie jeszcze to powtórzymy tylko wezmę dodatkowe spiwory bo zimne noce strasznie

                    jutro wkleje fotki bo dzis juz nie mam siły
                    Sylwia 9 latek
                    Damianek 17 m-cy


                    02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                    Skomentuj


                      SIluś to superowo że sie podobało.A co do zimnych nocy to się zgadzam,gdy śpie na działce mam parę kocy w namiocie
                      Amelia 12.03.08

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        ..ale Wam zazdroszczę tych wigwamów i namiotów

                        Skomentuj


                          Hej Color, hej Silek. U mnie już po imprezie imieninowej.... Ale wiecie co to jest nie sprawiedliwe. Ja mam dzisiaj imieniny i zamiast ruszyć na imprezkę jeszcze to w domku siedzę z dzieckiem, a mój m. z kolegą na imprezie..

                          Ale teściowa mnie dzisiaj wnerwiła.... wyobraźcie sobie że przez całą imprezę nawet do mojej córci się ani nie odezwała, ani na ręce nie wzięła!!!!!!! a to przecież jej wnuczka jedyna, no po prostu brak mi słów.
                          PAULINA 07.07.2008




                          http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                          Skomentuj


                            Hej Sikornik
                            PAULINA 07.07.2008




                            http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                            Skomentuj


                              anik
                              powiem tak: miej to w dupie
                              niepotrzebnie sie wnerwiasz a babsko i tak żyje swoim życiem...

                              moja też widziała Jonatana tylko raz - na zdjęciu hehe
                              takim ludziom którzy nie potrafia się zachować (a dziecku jak wytłumaczysz że babcia ma je w dupie) kij w oko - co najmniej...

                              Skomentuj


                                [QUOTE=sikornik;95624]anik
                                powiem tak: miej to w dupie
                                niepotrzebnie sie wnerwiasz a babsko i tak żyje swoim życiem...

                                moja też widziała Jonatana tylko raz - na zdjęciu hehe
                                takim ludziom którzy nie potrafia się zachować (a dziecku jak wytłumaczysz że babcia ma je w dupie) kij w oko - co najmniej...[/QU

                                Ona mnie guzik obchodzi, tylko przykro mi że za jednym wnukiem to o mała się nie posika, a mojej Pauliny nie widzi. A taka jest święto*****liwa za przeproszeniem, że na pielgrzymkę do Częstochowy to co rok zapier....( 400 kilometrów), a do mojej córki nie może się przejść 4 kilometrów bo za daleko!
                                PAULINA 07.07.2008




                                http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X