Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez Martyna2006 Pokaż wiadomość
    Anna31 mnie też @ odwiedziła,uu a ja właśnie podczas @ mam największą ochote na mojego męża-nie wiem czy wy też tak macie.
    możemy sobie rękę Kochana podać
    u mnie to samo hihi

    co do alku ja uwielbiam wódkę ale z red bullem

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
      Najgorsze jest to że pewnie nawet w sylwka nie będę chciała jej zostawić a tak lubię się bawić w ten dzień
      Jak w sylwka nie będziesz miała ochoty jej zostawić, to patrząc na nią powiedz sobie ''moja kochana córeczko tego sylwestra spędzimy razem, a za rok mama sobie odbije.... ja tak sobie obiecałam i czekam na sylwestra...
      PAULINA 07.07.2008




      http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

      Skomentuj


        Kurczę uciekam na chwilę, bo już taka godzina a dziecko nie wykąpane jeszcze Zajrzę później
        PAULINA 07.07.2008




        http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

        Skomentuj


          Napisane przez anik12 Pokaż wiadomość
          Wierz mi kochana, że jak już maleństwo pojawi się na świecie, to jeszcze pewnie długo nie pomyślisz o imprezce. Nie chodzi mi o to że nie będziesz miała Paulinki z kim zostawić, ale o to, że pewnie nie będziesz miała ochoty się z nią rozstawać. Ja też mówiłam, że jak urodzę i dojdę do siebie to na imprezkę ruszę, a tu dupa, Paula ma rok a ja nie mam chęci jej zostawiać...
          anik dokładnie
          ja jechałam na uczelnię do promotora 100 km w jedną i stówka w drugą stronę na kilka godzin dosłownie
          i tak tęskniłam za chuliganem moim...

          zresztą skoro my nie możemy na imprezki to znajomi wpadaja do nas ale o 22 się grzecznie żegnamy bo Johnny idzie w kimanko

          Skomentuj


            mój już wykąpany i drzemie sobie na bujaczku
            tylko ciemiączka sobie nie dał wyczesać

            powiem wam że jak rok temu to byłam imprezowicz że hej
            ale latka leca i teraz wole sobie z synem pogaworzyć, z Radkiem pogotować coś dobrego a jak Mały zaśnie to dopiero sobie urządzamy z R. imprezkę
            bo mnie przy tym chłopaku ogarnia seksualna wścieklizna

            Skomentuj


              Ja to taka głupia jestem, że odkąd mam te moje dzieciaczki to każde wyjście (co zdarza się zreszta bardzo rzadko) mam wyrzuty sumienia, że ich zostawiam i potem wciąż dzwonie

              Skomentuj


                ja Johnnego na razie 3 razy zostawiłam (2 uczelnia, raz szpital) i wisiałam na komórce...
                szczerze? to w ogóle nie lubię jak ktoś inny przy nim gmera, chyba że Radosław

                Skomentuj

                •    
                     

                  Już jestem. Paula wykąpana i zasypia. Pada u nas. Sikornik tam kiedyś pytałam czy przed tatoo trzeba się zaszczepić na wzw? Kupiłaś tą matę dla Johnnego?
                  PAULINA 07.07.2008




                  http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                  Skomentuj


                    hej
                    Wiecie wykończę się
                    Amelka zjadła dziś tak:rano kakao i serek potem do południa nic , około 13 poszła spac.Obudziła się o 16 zjadła 3 kawałeczki kotleta i koniec.Do wieczora już nic , i na dobranoc też nic nawet kakao.Pije i pije , ale ile można pić?
                    Jeszcze trochę i dziecko mi zniknie
                    Amelia 12.03.08

                    Skomentuj


                      Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
                      hej
                      Wiecie wykończę się
                      Amelka zjadła dziś tak:rano kakao i serek potem do południa nic , około 13 poszła spac.Obudziła się o 16 zjadła 3 kawałeczki kotleta i koniec.Do wieczora już nic , i na dobranoc też nic nawet kakao.Pije i pije , ale ile można pić?
                      Jeszcze trochę i dziecko mi zniknie
                      Moje dziecko od paru dni tez nie ma apetytu tylko pije no jeszcze rano i wieczorem butla mleka a w ciągu dnia to malutko dzisiaj w ogóle nie jadł obiadu. WQychodza mu czwórki może dlatego w ogóle jakiś marudny jest.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez agnesb1 Pokaż wiadomość
                        Moje dziecko od paru dni tez nie ma apetytu tylko pije no jeszcze rano i wieczorem butla mleka a w ciągu dnia to malutko dzisiaj w ogóle nie jadł obiadu. WQychodza mu czwórki może dlatego w ogóle jakiś marudny jest.
                        Moja wogule mleka nie pije.Jakby pila to bym sie tak niemartwiła
                        Amelia 12.03.08

                        Skomentuj


                          mój starszy synek jak skończył pić z cyca a miał wtedy roczek to w ogóle nie pił mleka nawet kakao jedynie serki czy jogurty ale jadł inne rzeczy normalnie. Ja to uważam że dziecko cię nie zagłodzi poprostu trzeba to przeczekac

                          Skomentuj


                            Napisane przez agnesb1 Pokaż wiadomość
                            mój starszy synek jak skończył pić z cyca a miał wtedy roczek to w ogóle nie pił mleka nawet kakao jedynie serki czy jogurty ale jadł inne rzeczy normalnie. Ja to uważam że dziecko cię nie zagłodzi poprostu trzeba to przeczekac
                            Żeby Ci nie skłamać , to Amesa juz 2 tydzien tak ma.Na poczatku tylko tydzien gdyz szly gorne 4 a teraz dolna i masz ci los
                            Amelia 12.03.08

                            Skomentuj


                              Kamilek tak od tygodnia nie ma apetytu nie wiem czy to zęby czy upał.Do picia daje mu przeważnie wode żeby mu żołądka nie zapychać ale dzisiaj jak nie zjadł obiadu to dałam mu soczek

                              Skomentuj


                                Napisane przez anik12 Pokaż wiadomość
                                Już jestem. Paula wykąpana i zasypia. Pada u nas. Sikornik tam kiedyś pytałam czy przed tatoo trzeba się zaszczepić na wzw? Kupiłaś tą matę dla Johnnego?
                                nie ma potrzeby żeby się szczepić na wzw
                                co prawda każdy profesjonalny tatuator o to Cie zapyta czy masz lub masz tylko podejrzenie u siebie hbs lub hcv

                                sprawa maty nierozstrzygnięta
                                bo Johnny na razie non stop leży w bujaku lub huśtawce a tam na pałąku ma swoje ulubione zabawki

                                on jest teraz na etapie bacznego obserwowania co my z Radkiem robimy np. w kuchni i przy okazji bicia zabawek piąstką

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X