Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    na prawde zosia samosia. jak chce jej pomóc w czyms to ona krzyczy siama




    Skomentuj

    •    
         

      Hej babole

      co tam na forum piszczy????????

      u nas dzs paskudna pogoda brr zimno i pada ale jutro jedziemy do zoo to mi się humorek poprawi aby tylko nie padało

      moje dzieciaki kochaja wodę i piasek ,Sylwia to ur rybka chyba a Dani kocha piasek zwłaszcza na głowie hihi


      Monia fajnie ci mój mi nie przynosi pieluszki ale za to odnosi tzn wyrzuca do śmiecicoś dwujęzyczny rosnie hehe mówi ładnie "kuje" czyli dziekuje po naszemu jak mu cos podam ale i dziadkowi powie "dankie" po niemiecku zdlniacha i -tak lub "ja" hehe
      Sylwia 9 latek
      Damianek 17 m-cy


      02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

      Skomentuj


        moje dziecko było dziś wyjątkowo marudne, za każdym razem jak się obudziła, to musiała sobie jeszcze popłakać, a teraz usypiałam ją dwie godziny. chyba przez upał i zęby. tych zębów jak nie było tak nie było, a teraz w ciągu 11 dni już trzy wyrosły dziś odkryłam górną jedynkę, dwie dolne już się przebiły i wzrastają
        Monia masz naprawdę fajnie. ja swojej w ogóle przebrać nie mogę tak się przekręca i wyrywa, a jak ma kupę, to zanim jej ściągnę pieluchę, to już jesteśmy obie całe w kupie.
        Silek u nas też zimno i burze były. wyszło słońce pod wieczór, a teraz znowu leje.
        Last edited by magda8528; 18-07-2009, 21:50.

        Skomentuj


          biedne te dzieci nasze przez te ząbki

          Dani zawsze był grzeczny przy zmianie pampka ale teraz jak widzi od ok 3 tyg to ucieka mi hehe i sie wygina to mu do raczki wciskam np pilotanie zawsze pomaga ale daje rade mówi stanowczo ze ma przestac i nie ma wyjscia-musi sie słuchać
          Sylwia 9 latek
          Damianek 17 m-cy


          02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

          Skomentuj


            ja daje krem do pupy, ale też niestety nie zawsze działa (wcześniej były grzechotki i kaczki z karuzeli, ale to już w ogóle nie działa teraz). no i w końcu trzeba na chwilę tubkę odebrać i wtedy krzyk jest!

            Skomentuj


              a co my tak same na forumweekend hihi
              Magda Ty nad morzem mieszkasz?a jak kuchnia?
              Sylwia 9 latek
              Damianek 17 m-cy


              02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

              Skomentuj


                tak, nad morzem. zrobiłam sobie przerwę w malowaniu - została mi jeszcze jedna ściana. tak już mam wszystkie meble przysunięte i ogólnie jest porządek. na razie leżę i łykam apapy

                Skomentuj

                •    
                     

                  oj a co cie boli?
                  Sylwia 9 latek
                  Damianek 17 m-cy


                  02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                  Skomentuj


                    brzuch mnie boli
                    idę już spać, oczy mi się same zamykają. dobranoc!

                    Skomentuj


                      Dobranoc
                      Sylwia 9 latek
                      Damianek 17 m-cy


                      02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        witam serdecznie
                        nie było mnie wczoraj prawie bo R. miał wolne a musieliśmy poważnie porozmawiać

                        poza tym wpadła moja mama z ojcem i Młody miał taka radoche zabrali go na mega spacer a ja mogłam w końcu posprzątać łazienkę...
                        i przy okazji wyrzyć się po naszej piątkowej awanturze

                        z tym seksem jest tak że Radek jest bardzo wygodny - a ja nie mam zamiaru za każdym razem robic za spluwaczke na spermę
                        po ciąży sie tak rozleniwił a my kochaliśmy sie do samego porodu i to wiadomo juz pod koniec tylko w jednej pozycji a on teraz też by tak chciał... oj nie

                        non stop jest zmęczony - ja rozumiem bo ma przesrane teraz w pracy (na szczęście od wtorku całe 4 dni wolnego ma)
                        więc obiecał że ja Johnny nam pozwoli to pokażę mu w takim razie na co mam ochote - ano pokazać pokażę tylko czy sie nie przestraszy hihi

                        on nie ma w głowie żadnych wariacji - typowy koleś kręci go wiadomo co
                        ja mam mnóstwo...

                        Skomentuj


                          hej
                          To była burza tak grzmiało że Amelka dwa razy sie obudziła.

                          Sikornik a więc do dzieła!!w łożku powinno być jak w życiu:każdy dzień przynosi coś nowego
                          Amelia 12.03.08

                          Skomentuj


                            Napisane przez patka79 Pokaż wiadomość
                            sikornik, powiem ci jedno: temperament z wiekiem sie zmienia....

                            a jeżeli teraz chcesz i już - to zapytaj :czy woli sam Cię zaspokajać czy poczeka aż znajdziesz takiego, co zrobi to za niego....
                            dokładnie zacytowałam mu patkę79
                            i chyba się wystraszył że mówię prawdę hehe

                            Skomentuj


                              Hey.
                              U nas też w nocy była burza, nawet światła nie musiałam świecić żeby zobaczyć gdzie jest mała(wędrowanie po łóżku w czasie snu)
                              U nas ostatnio w sprawach łóżkowych noooda, chyba trzeba coś zmienić bo mąż się zdenerwuje.
                              U nas jest odwrotnie niż u Sikornik.


                              Skomentuj


                                anna to możemy się wymienić hehe

                                pogoda jest paskudna, jak R. ma troche wolnego to musi być doopa i nawet nad morze nie za bardzo - zreszta tam dzikie tłumy a ja chyba po tych tabsach anty jestem tak rozdrażniona i dziś dla odmiany boli mnie głowa, nie brzuch

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X