Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Nusiak a no właśnie, ja już też nie żałuję bo włosy mi się świetnie układają. Ja ogólnie prostuję i zajmuje mi to teraz 10 min, a nie jak wcześniej 30-40 min,
    Julek: 10/3/2008

    Skomentuj

    •    
         

      Tree, wiesz ja myślałam: gdzie ścięcie włosów może mieć wpływ na prostowanie włosów. Ale już się przekonałam, że ma, bo też prostuję.
      I teraz zajmuje mi to zdecydowanie mniej czasu.


      Skomentuj


        hej dziewczyny, widze ze pewnei znow trafie na pustki bo wszsytkie na spacerki ida;( moja mala poszła z babcią.
        u mnie ostatnio fryzjer byl katastrofą- mial swoją wizje i nie zważał na to co mówie. i tak stałam sie po 15 latach nieszczęśliwą posiadaczką grzywki;(teraz czekam aż odrośnie i wróce do starej fryzjerki u rodziców.
        ps. śliczne pokoiki macie

        AMELKA 08.02.2007

        Skomentuj


          O to jak nikogo nie ma, to ja wrzucę trochę prywaty

          Ty się znasz na zwierzaczkach
          Mamy Yorka i trza by mu czyścić zęby. Jaką polecasz pastę? I czy szczoteczka też musi być jakaś specjalna?
          Nie chcę wydać na to fortuny, ale z drugiej strony żeby to chociaż coś dało.
          Bo zaczął osadzać mu się kamieńno i zapach z pyska jest mało przyjemny


          Skomentuj


            Nusiak a czemu nie kupisz takich fajnych kurde jakby to nazwac... no cos w rodzaju karmuy czyszczacej zeby tyle, ze to jest takie psie ciastko wiec sie do miski nie wsypuje. Moj wujek tak o zgryz swoich pudli krolewskich dba.

            Co do fryzjera to mnei czeka wizyta, ale chyba dopiero po porodzie, ostatnie farbopwanie i ostatnie 150zl wydane w tym salonie.
            Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

            Skomentuj


              ja chyba zdecyduję się po porodzie żeby w końcu ściąć dready i tak mam grzywke i po prostu po rozczesaniu miałabym taka fryzurkę 20-30 cm prostych czarnych włosków + grzywka, tym bardziej że słyszę jak bardzo dziewczyny narzekają na wypadanie po porodzie, więc może sobie sprezentuję takiego krótkiego boba po tych dreadach...
              nie wiem

              Skomentuj


                Diabełku on je te małe kosteczki chyba o zapachu mięty, ale nic mu nie dają.
                Ponadto kiedyś zakupiłam mu te takie zielone kostki, trochę większe, ale
                dopasowane do jego wielkości to świrus nie pogryzł ich dokładnie,
                podrażniło to wszystko jelita do tego stopnia, że tak brzydko powiem srał
                krwią gdzie popadnie Dlatego wolę mu już czyścić te zęby, dawać te małe
                kosteczki które działają bardzo krótko no i suchą karmę.


                Skomentuj

                •    
                     

                  Sikornik no po porodzie włosy niestety wypadają. To fakt.
                  Nie wiem też jaki wpływ mają dredy na włosy, czy ich dodatkowo nie osłabią.
                  Ale to tylko moje gdybanie, gdyż się nie znam
                  Więc może jakaś krótka stylowa fryzurka byłaby fajnym rozwiązaniem


                  Skomentuj


                    nusiaczku tak naprawde karmy które proponuje diabli mało dają. Z reguły szybkośc odkładania kamienia jest zależna od rodzaju śliny. niestety jorki mają czesto ta przypadłośc. Czyszczenie szczoteczka i pasta ma sens ale w momencie kiedy na zębach nie ma kamienia czyli od szczeniaka lub po zdjeciu kamienia. Trzeba to robić oczywiscie regularnie. Są specjalne szczotki dla psów, maj inna ostrośc włosia i do tego są podwójne czyszczą wiec od razu strony. Z past dos dobry a jeszcze nie strasznie drogi jest Stoma gel.
                    Nie wiem w jakim stanie jest uzebienie twojego pupilka? czy juz wymaga bezwzglednie zdjecia kamienia czy tez może poczekać. jak dasz rade to podeślij i foto

                    AMELKA 08.02.2007

                    Skomentuj


                      Nusiak no nie wiem, moj wujek ma u siebie w pracowni jakis spoecyfik i ludzie chetnie go kupuja i sa zadowoleni i to nie am zadnego mietowego smaku czy cos tylko takie dlugie suche ciacha.
                      A ja wlasnie wlosy na dredy zapuszczam. Po irokezie musialam wyrownac, a teraz jak juz sa wyrownane od roku ich nie scinam. Po porodzie pojde zeby mi koncowki podciela.
                      Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Matko dzięki za pomoc. Ostatnio jak byliśmy u fryzjera, to pani właśnie
                        powiedziała, że ma już go sporo. Ale jak mąż wróci to machnę mu foto
                        i podeślę CI na priv Coby tu wszyscy nie musi tej gębki oglądać.
                        Bo wiesz, ja się nie znam czy już się kwalifikuje do zdjęcia kamienia czy
                        jeszcze nie. Dlatego wolę podesłać Ci fotkę, niż lecieć z nim do lekarza
                        od razu.
                        Podeślę tak koło 20


                        Skomentuj


                          bez problemy , akurat do 20 mam dyzur to zobacze po pracy
                          machnij my przednie i trzonowe.a ile ma ten twoj zwierz lat?

                          AMELKA 08.02.2007

                          Skomentuj


                            Nusiak widzę, że pytasz o pastę dla piesków.
                            My mamy coś takiego razem z szczotkami. Wydaje mi się, że fajny
                            zestaw i nie drogi. Potem można jakąś lepszą pastę kupić.
                            http://allegro.pl/item615819396_zest...a_wroclaw.html
                            Póki co nie mamy kamienia a moja sunia ma 4 lata. Poza tym kupuję jej DentaStixy no i sucha karma.
                            Julek: 10/3/2008

                            Skomentuj


                              dpietrzak ale ty masz fajny zawod, normalnie ci zazdroszcze. Jak bylam mala bardzo chcialam byc weterynarzem i dlugo sie tego trzymalam.
                              Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                              Skomentuj


                                On w czerwcu będzie miał dwa lata. Jak nie było kamienia, tak nie było.
                                A teraz się rzucił strasznie

                                Tree jak się rozglądałam po sklepach zoologicznych to też mi ten zestaw
                                polecano


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X