Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    witam.
    U mnie to samo, z tym, ze nie moglam otworzyc tylko stronki mamacafe ani babyonline. Bo inne portale normalnie mi sie optwieraly
    Wiktoria - 23.11.2004r
    Filipek - 22.10.2008r

    Skomentuj

    •    
         

      HejNo właśnie myślałam że tylko ja miałam problem z wejściem tutaj!
      Ewa
      moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
      Oskarek12.01.2011 godz.17.05
      3150g.55cm.
      10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

      Skomentuj


        Napisane przez Edyta23 Pokaż wiadomość
        witam.
        U mnie to samo, z tym, ze nie moglam otworzyc tylko stronki mamacafe ani babyonline. Bo inne portale normalnie mi sie optwieraly
        U mnie to samo


        Skomentuj


          Jestem :0 wkońcu mi się udało siąść przy kompie. Mała dzisiaj jakaś marudna jest, wogóle ostatnio coś jej nie w smak, chyba zęby.
          Dzisiaj byłam na pazurkach i mała zostawiłam z teściami dała im taki koncert że szok, nie wiem nigdy się tak nie zachowuje a to któryś raz z kolei. Mąż musiała przychodzić z garażu i ją uspokajać. Nie wiem naprawdę jak tak dalej pójdzie to niegdzie wieczorem nie będę mogła razem z mężem wyjść. Chyba za bardzo się do mnie przyzwyczaiła i dlatego tak reaguje jak mnie nie ma.
          Co do prawka to ja mam prawko od 2003 roku. Uwielbiam jeździć samochodem i jeśli tylko mąż zostawi mi autko to zaraz gdzieś z małą wybywamy . My mamy seata toledo bardzo bardzo starego ale za to autko jest utrzymane (mąż mechanik) tylko blacharkę planujemy w nim zrobić bo się posypała.
          Jeśli chodzi o wagę to po porodzie nawet szybko doszłam do swojej wagi bo w 2 tyg po porodzie miałam zaledwie 2 kg na plusie. Teraz już gdzieś je zgubiałam z wagi, ale jeszcze mam małe "boczki" i przed latem trzeba ostro jeździć na leg magicu .

          WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
          NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







          Skomentuj


            heja, fakt u mnie też był problem po południu,
            cześć dziewczyny
            Dotka- ciesz sie ze to tylko budyń a nie np pasta do butów, a na basenie było cudowniem Amelka uwielbia nurkować i zawsze po basenie daje sobie bez krzyku włosy umyć

            AMELKA 08.02.2007

            Skomentuj


              Ewisienka ja po pierwszej ciąży też spadłam z wagi i to dużo a po drugiej szkoda gadać


              Skomentuj


                Co do basenu ja mam aż 17 kilosów żeby tam dojechać no ale pomyślę chociaż raz w tygodniu mogłabym się wybrać z dziećmi.


                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
                  Co do basenu ja mam aż 17 kilosów żeby tam dojechać no ale pomyślę chociaż raz w tygodniu mogłabym się wybrać z dziećmi.
                  ja mam kolo 20 mimo tego ze w jednym mieście;(

                  AMELKA 08.02.2007

                  Skomentuj


                    hello

                    a ja zrobiłam 3bita specjal for mojej siostry,bo jutro przylatuje....i kuźwa smietana mi się nie ubiła ubijałam nie w tym garnku co powinnam i mi sie nie ubila,wogole sztywna nie była....no ale 3bita sie zje...

                    ostatnio jakieś fatum mam w tym dziale kulinarnym

                    Skomentuj


                      uciekam dziewczynki troche do meza :P dobrejk nocy zycze
                      Wiktoria - 23.11.2004r
                      Filipek - 22.10.2008r

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        papa edzia do jutra

                        Skomentuj


                          Czesc Edycia,
                          Froszku głowa do góry

                          AMELKA 08.02.2007

                          Skomentuj


                            hello pietrzak
                            spoko ja sie tak łatwo w pieczeniu nie poddam
                            a dziwilam się sąsiadce,że jej się smietana nie ubiła
                            za chwile spadam bo od wczoraj ucze sie francuskiego- sama w łożeczku

                            hello Nusiak....podglądnęlam Cie i widzę...że sie czaisz....hehe

                            Skomentuj


                              A no czaję się czaję.

                              Mam lenia giganta i mi się nawet pisać nie chce. jestem obecnie wstrętnym
                              podczytywaczem

                              Coś mi się przypomniało: wczoraj mój mąż poszedł z małą na plac zabaw. No
                              i bawią się na całego w piaskownicy i nagle jakiś chłopczyk krzyczy: "Mamo,
                              chyba ktoś się zesrał" Małż powąchał Julkę i cichaczem uciekał


                              Skomentuj


                                Niusiakdobre!!!!!!!!!!!!!!!

                                a ja na chwilę siadłam, ale zaraz spadam spać,oczy mi się kleją,
                                jestem padnięta, dzisiaj zaliczyłam drugi wieczór joggingu,
                                fajnie tak wieczorkiem nawet na 20minut wyskoczyć na biegańsko,
                                tak się zebrałyśmy z mamuśkami z osiedla, wczoraj było nas dwie, dzisiaj juz trzy,
                                następna rundka w czwartek...
                                to tak w ramach wiosennego odchudzańska, 3-4 kilo chcę zrzucić
                                Julek 15.o2.2oo7r



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X