Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    A dlaczego zalecają Ci szczepić na ospę? Bo kurcze mnie nie przekonuje to
    szczepienie. Inne owszem, szczepiłam na pneumo i rota, ale ospa?


    Skomentuj

    •    
         

      Niusiaku,
      u nas sprawa wygląda tak. W rodzinie męża są dość mocno ujawniające się geny odpowiadające za takie choroby jak: łuszczyca, rybia łuska, Azs i inne problemy skórne. Często te geny się nie ujawniają jednak są czynniki mogące je ujawnić np: wysoka gorączka, wypryski skórne, bąble itp.
      Niesety ospa daje takie objawy, a że zrobię wszystko by mała miała ładną skórkę to zaszczepię

      Jeśli chodzi ogólnie o szczepienia to ja je zawsze zalecam, wedle zasady lepeij zapobiegać niż leczyć.
      szczepionka na ospę jest o tyle bezpieczna ,że nie jest szczepionką zawierającą żywego wirusa.
      Co do grypy to co roku atakuje inny serotyp , więc i tak nie szczepisz się przeciw temu co aktualnie atakuje. Owszem czasami dzieki temu grypa jest łągodniejsz, ale niestety nie zawsze. jesli jestes nawet lekko osłabiony to szczepionka moze ja wywołac.
      A pneumokoki szczepie- chce mala do przedszkola póścić

      AMELKA 08.02.2007

      Skomentuj


        Ja na grypę nigdy się nie szczepiłam i nie zamierzam. Po pierwsze tak jak
        mówisz są "robione" przeciwko wirusom, które atakowały w zeszłym roku,
        a grypa za szybko mutuje, żeby ta szczepionka działała. Po drugie
        najczęściej ciężko się przechodzi tą szczepionkę i zazwyczaj trzeba ją od
        razu odchorować. A po trzecie nie jest acelularna, czyli bezkomórkowa.
        Także grypsko odpada.


        Skomentuj


          uff,maly zasnal wiec pije kawke,od jutra bedze miec urwanie glowy po szwagierka przyjezdza.zoataje przez weekend,kurcze jak ja kiedys lubilam przyjmowac gosci a teraz to jest to dla mnie meczace.
          widze ze o szczepionkach sie rozpsalyscie,my tez jakos w przyszlym miesiacu idziemy,troche sie boje o reakcje malego bo bedzie mial rok i juz pewnie bedzie sie bronil przed strzykawka.

          Skomentuj


            Dokładnie tak jak piszesz Nusiaku. A jak twoje dzieciątko sie zachowywało po pneumo??

            AMELKA 08.02.2007

            Skomentuj


              nusiaczku masz absolutna racje co do grypy ,ja za kazdym razem jak ja zlapie to jest to grypisko innego rodzaju,nie nadazy sie ze szczepieniami

              Skomentuj


                Ona po wszystkich szczepieniach powiem Ci rewelacyjnie. Raz tylko właśnie
                po pneumo miała lekki obrzęk, ale nie było tej pani co zawsze szczepi
                i chyba jej źle podała tą szczepionkę. Ale altacet pomógł


                Skomentuj

                •    
                     

                  Dotka jest taka maść znieczulająca, smarujesz na godzinke przed szczepieniem i dziecko nawet ukłucia nie czuje. Nie pamiętam firmy ale nie była pl wiec i u Ciebie powinna być.
                  Ja zawsze z pracy biore troche lignokainy, albo znieczulenie w aerozolui nie ma placzu

                  AMELKA 08.02.2007

                  Skomentuj


                    My idziemy pierwszy raz na pneumo i troche się boję;(własnie z kim bym nie gadala to były jakieś sensacje.

                    AMELKA 08.02.2007

                    Skomentuj


                      dpietrzak dzieki,tutaj sa takie plastry znieczulajace,zaklada sie je na ok.godz.przed szczepieniem.
                      dziewczyny mam nowa kolezanke,ma 78 lat!!! moj mi dzis przedstawil przyszla sasiadke,sympatyczna babcinka

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        ja właśnie wróciłam ze spacerku słońce na całego z 2 h chodziłyśmy
                        a do zeberki zachaczyłam i pare ciuszków kupiłam także portfel znowu szczupły


                        JULA

                        MAJA

                        OLGA

                        Skomentuj


                          Ja mam w pracy kolege- 57 lat i wiecie że sie na podrywy silił

                          AMELKA 08.02.2007

                          Skomentuj


                            a co do szczepień to ja tylko obowiązkowymi lecę
                            a na ospę, grypę nie szczepię
                            julka nieźle zniosła ospę


                            JULA

                            MAJA

                            OLGA

                            Skomentuj


                              kurcze dpietrzak moj tesciu ma 55 i jeszcze wybrzydza jak mu kogos przedstawic chcemy(jest rozwiedziony).faceci sa bezkonkurencyjni,zero kompleksow

                              Skomentuj


                                A wiecie co było najlepsze jak mu gdzecznie powiedziałąm ze mnie to ie interesuje, poz tym jestem mężatką. że mu to NIE PRZESZKADZA

                                AMELKA 08.02.2007

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X