Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    U nas też z kasą kruchutko mąż tylko zarabia ja niemam nawet jak do pracy iść, czekam aż mala dorośnie.
    Olcia ja niewiem jak się dodaje zdjęcia a co mówić jak usunąć.U mnie "informatykiem" jest mój syn.


    Skomentuj

    •    
         

      coś sobie przypomniałam, że ktoś kiedyś pisał, że chyba admina trzeba prosić o usunięcie.

      Skomentuj


        a propos dorabiania
        ja od września będę intensywnie z racji swojego wykształcenia udzielać korepetycji i pisać dzieciakom prace z polaka

        Skomentuj


          Napisane przez agnesb1 Pokaż wiadomość
          Jeśli chodzi o kasę to u mnie cieniutko ostatnio nawet chciałam gdzieś dorobić ale nie mam jak i gdzie .Olcia niestety nie wiem jak usuwać zęcia mogę spytac męża on jest bardziej kumaty.
          Agnes a mieszkasz w mieście?bo w mieście łatwiej o prace



          Dawniej Marti

          Skomentuj


            jezzzzzzzzzzzzu nie wierze ZAUWAZONA ZOSTALAM hahahahaha
            dzieki laseczki za pomoc

            wrrrrrrrrrrrrr.......... teraz szukam namiAROW DO Administratowa ,tez nie moge znalesc ,chryste panie czy to jakies fatum czy jak ,jak nigdy nie moge nic znalesc

            Skomentuj


              Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
              a propos dorabiania
              ja od września będę intensywnie z racji swojego wykształcenia udzielać korepetycji i pisać dzieciakom prace z polaka
              Sikornik jesteś po studiach z filologii polskiej?to było zawsze moje marzenie



              Dawniej Marti

              Skomentuj


                Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
                a propos dorabiania
                ja od września będę intensywnie z racji swojego wykształcenia udzielać korepetycji i pisać dzieciakom prace z polaka
                a co z Jonnym? sama zastanawiałam się nad udzielaniem korepetycji z mamty, ale ze względu na Asię, nie zdecydowałam się.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez Martyna2006 Pokaż wiadomość
                  Agnes a mieszkasz w mieście?bo w mieście łatwiej o prace
                  mieszkam na wsi do miasta niedaleko 5km, mi teraz pasowałoby coś w domu ale z tym ciężko, musze jakoś opękać wychowawczy i mam nadzieje że wrócę do poprzedniej pracy.

                  Skomentuj


                    Jeśli chodzi o prace to ja mam takie szczęscie że mieszkam obok McDonalda i tam też pracuje.To co reklamują:"Elastyczne godziny pracy" to rzeczywiście prawda bo bardzo sie dostosowują do tego kto chce ile i w jakich godzinach pracowac.Można na jedną czwartą etatu albo na pół.Ja akurat chciałam na trzy czwarte.Można tylko w weekendy albo tylko popołudniami(tak jak ja)



                    Dawniej Marti

                    Skomentuj


                      Napisane przez agnesb1 Pokaż wiadomość
                      mieszkam na wsi do miasta niedaleko 5km, mi teraz pasowałoby coś w domu ale z tym ciężko, musze jakoś opękać wychowawczy i mam nadzieje że wrócę do poprzedniej pracy.
                      A gdzie wcześniej pracowałaś?



                      Dawniej Marti

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez agnesb1 Pokaż wiadomość
                        mieszkam na wsi do miasta niedaleko 5km, mi teraz pasowałoby coś w domu ale z tym ciężko, musze jakoś opękać wychowawczy i mam nadzieje że wrócę do poprzedniej pracy.
                        też bym właśnie coś w domu robiła. żona kolegi m. rysuje albo przerysowuje projekty w domu. mnie też by takie coś odpowiadało. siedzę w domu z dzieckiem, robię to co lubię. ale jeszcze muszę zrobić ten jeden rok studiów, później już będzie luz i będę mogła się czymś takim zainteresować.

                        Skomentuj


                          W dizale handlowym , w biurze a korepetycje nie wchodzą w grę chyba nie mam do tego nerwów

                          Skomentuj


                            magda i sikornik podeśle Wam mojego Kamila na korki hahahaha,w sumie to on nie ma problemow z tymi przedmiotami tyle ze ich nie lubi,z poslkim najwiekszy problem z ortografia,bo wypracowania pisze super ale zawsze ma ocene zanizona za błędy a z matmy zawalil sobie teraz brakami zadan,nawet ich nie zapisywal co ma w domu do zrobienia,NIE WIEM CZY ZAKOCHANY JAKIś CZY CO

                            Skomentuj


                              Napisane przez agnesb1 Pokaż wiadomość
                              mieszkam na wsi do miasta niedaleko 5km, mi teraz pasowałoby coś w domu ale z tym ciężko, musze jakoś opękać wychowawczy i mam nadzieje że wrócę do poprzedniej pracy.
                              Koleżanka dorabia sobie w domu będąc konsultantką firmy kosmetycznej,zawsze jakis grosz z tego ma.



                              Dawniej Marti

                              Skomentuj


                                z byciem konsultantka też nie jest tak za różowo. nie wiem jak radzi sobie Twoja koleżanka, ale znam parę osób, które też myślały, że będzie fajnie, jakiś pieniądz wpadnie, a po miesiącu-dwóch odpadały.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X