Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    DOBRANOC


    Skomentuj

    •    
         

      DOBRANOC MAMUSKI ......

      Skomentuj


        Papalaski, do juterka. ja tez za chwike mykam , pakuje mala i do łózeczka

        AMELCIA ur. 08.02.2007

        Skomentuj


          Anik a nie mozesz zostawic do jutra? ja wyciagam naczynia rano, nie che mi sie w nocy czekac

          AMELCIA ur. 08.02.2007

          Skomentuj


            Napisane przez dominika81 Pokaż wiadomość
            Anik a nie mozesz zostawic do jutra? ja wyciagam naczynia rano, nie che mi sie w nocy czekac
            Otwieram ją zawsze po myciu, bo jak czekają do rana to taki dziwny zapach jest. Pewnie trzeba filtr wyczyścić, ale mojego m. nie mogę się doprosić i będę musiała się sama za to wziąć
            PAULINA 07.07.2008




            http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

            Skomentuj


              no tak to nie masz wyjscia musisz czekac. Ja spadam juz. do jutra

              AMELCIA ur. 08.02.2007

              Skomentuj


                jestem
                przywiozlam olisia ze szkoly, rozdalam pozywienie calej trojcy i zabieram sie za zywe uczestnictwo w pogawedce

                Skomentuj

                •    
                     

                  Dobranoc pa
                  PAULINA 07.07.2008




                  http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                  Skomentuj


                    no tak, jak ja przyszlam to znowu wszystkie spac ida

                    Skomentuj


                      hej mamusie
                      poczytałam trochę co u Was i widzę że nie pogadam o tej porze z nikim
                      siedzę i czekam na męża ,zaraz z pracy wróci.
                      u nas rok szkolny zaczyna się 2 września - nie mam pojęcia jak ja wstanę o 7 żeby się wyrobić.teraz kimamy do 10-11.mamy trochę przerw w nocy bo Adaś stwierdził że łóżeczko mu się nie podoba i próbuje do nas się wkopać ale my się nie damy
                      ok. może wpadne o normalnej porze to sobie pogadam
                      dobranoc
                      Dawid 06.03.1995
                      Julia 18.05.2004
                      Adaś 30.06.2008



                      http://s2.pierwszezabki.pl/011/011088993.png?7877

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        hej babki
                        trzymajcie jutro (to znaczy dzisiaj) za mnie mocno kciuki
                        ŁUKASZ 08.09.2006

                        NATALIA JULIA 30.11.2007



                        Skomentuj


                          trzymam kciuki
                          sama pamiętam jak oddawałam Dawida do przedszkola to przeryczałam prawie cały dzień,chociaż powodu nie miałam bo dzieciak był zadowolony
                          Dawid 06.03.1995
                          Julia 18.05.2004
                          Adaś 30.06.2008



                          http://s2.pierwszezabki.pl/011/011088993.png?7877

                          Skomentuj


                            Cześć dziewczynki - na wstępie rozwieje wątpliwości - jeszcze się nie rozsypałam.
                            Co do weekendu, to nie było tak dobrze, jak Sikornik myślał. Mąż wrócił dopiero późnym wieczorem w niedzielę. Potem rozpakowywanie i na koniec jeszcze oglądaliśmy jakies zaległe filmy w tv.
                            No, a wczoraj mąż wziął wolne, bo stęsknił się za swoją piękną żoną i spędziliśmy dzień wspólnie...prawie że w czwórkę.
                            Zaliczyłam też wczoraj wizytę u ginekologa (wszystko ok, rozwarcie na 2 palce i znów mam rodzić na dniach - jak co tydzień ).
                            Jedyne co się u mnie zmieniło, to to,że dziś zaczyna się szkoła więc mój Bartek się cieszy i łapią mnie takie dziwne skurcze w pachwinie, ale łapią i szybko puszczają.




                            i Bartek :-)

                            Skomentuj


                              Witam Was dziewczynki,
                              odprowadziłam na 7 Alanka do przedszkola,poszedł bez problemu-był taki zadowolony a mnie aż brzuch bolał.Alanek ma tyle dobrze że poszedł do przedszkola ze swoim dobrym kolegą z którym sie zna od urodzenia więc ma tam kogoś znajomego.Jakoś mi pusto w tym mieszkaniu i tak za cicho.Nie ma go niecałą godzinkę a już mi sie tęskni i chciałabym go przytulic.Planowałam go odebrac o 14:30 po podwieczorku ale chyba nie wytrzymam tak długo i pójdę szybciej.Ja teraz tak siedze i sie zastanawiam czy Alanek o mnie myśli czy jest tak zainteresowany zabawą że mama mu nie potrzebna.Ciekawe jak zareaguje jak po niego pójdę-mam nadzieje że nie powie:"Idź sobie spowrotem" bo sie chyba poryczę.Ostatnio jak był u mojej teściowej a ja z mężem po niego pojechaliśmy to nas obu wyganiał.
                              Muszę sie przestawic na inny tryb funkcjonowania i zastanowic sie co zrobic z tym czasem którego teraz będe miała dużo.Planuję powrócic do nauki angielskiego.Nie wiem czy iśc do jakiejś szkoły czy uczyc sie w domu na własną ręke.Wiem że teraz nadszedł czas na to żeby coś ze sobą zrobic jeśli chodzi o moją edukację.Skończyłam liceum ogólnokształcące,zdałam maturę,kiedyś jak byłam jeszcze w ciąży zaczęłam studia na filologii polskiej ale Alanek sie urodził i nie dałam rady.Brakowało mi na to czasu.



                              Dawniej Marti

                              Skomentuj


                                Akinomb i Dominika jak sie zjawicie to napiszcie jak Wasze samopoczucie



                                Dawniej Marti

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X