Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez annse3 Pokaż wiadomość
    naprawde nikogo nie ma co by mogl cos o tym powiedziec?
    co do tego fotelika Maggy to widziałam kiedyś w biedronce nawet Majkę do niego przymierzałam i moim zdaniem lepiej dołozyć i coś lepszego jakościowo kupić. ja zastanawiam sie nad fotelikami coneco http://www.allegro.pl/item654035130_...isy_music.html


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
      Umnie furczeć noskiem ale jak przyłożę pieluszkę zaraz zaczyna płakać i ucieka i tak jest od małego
      Iza ja swojej każę smarkać bez chusteczki a jak się zasmarka to dopiero nochalka wycieram bo tak to ucieka jak Twoja Amelka


      JULA

      MAJA

      OLGA

      Skomentuj


        dzieki za porady dziewczyny,musze jeszcze przemyslec sprawe czy przypadkiem sie z kupna nie wycofac...Danio dzis zjadl calaaaaaa miche pomidorowy jestem happy.No i pierwsze trzonowce juz sa,ale musi go mocno jeszcze bolec bo bardzo marudzi.Mam nadzieje ,ze juz niedlugo potrwa jego cierpienie bo sama tego nie zniose

        Skomentuj


          a jescze doczytalam ze ktos daje szczawiowamaluchom.Przeciez tam sa szczawiany wapnia!Nie wiem czy to dobry pomysl,ja nie moge za duzo jej jesc bo pozniej mam kolki nerkowe,a takim maluchom to nie zaszkodzi?Ajeszcze jedno kulinarne pytanie,macie moze przepisy na jakies suuuuuuper szybkie dania?

          Skomentuj


            majajula ja mam dokładnie ten fotelik CONECO
            Jak dla mnie rewelacja,w testach też nieźle wypadł,jeśli o mnie chodzi TO POLECAM!!!!!!!

            Skomentuj


              hej kobitki
              ostatnio nie mam czasu żeby z wami popisać bo tylko jak siąde do kąpa to mąż
              mnie przegania i przyznamsię bez bicia że was tylko podczytywałam

              mam pytanie do kobitek które znają Wrocław, jutro jadę właśnie tam z mężem (dzieciaczki zostają z dziadkami) i
              będe miała 2 godz tylko dla siebie gdzie mogę iść coś ciekawego zobaczyć
              ŁUKASZ 08.09.2006

              NATALIA JULIA 30.11.2007



              Skomentuj


                Napisane przez akinomb Pokaż wiadomość
                hej kobitki
                ostatnio nie mam czasu żeby z wami popisać bo tylko jak siąde do kąpa to mąż
                mnie przegania i przyznamsię bez bicia że was tylko podczytywałam

                mam pytanie do kobitek które znają Wrocław, jutro jadę właśnie tam z mężem (dzieciaczki zostają z dziadkami) i
                będe miała 2 godz tylko dla siebie gdzie mogę iść coś ciekawego zobaczyć
                a chcesz na zakupy czy pooglądac tylko coś?


                Skomentuj

                •    
                     

                  chciałam coś zobaczyć bo sklepy są wszędzie takie same
                  ŁUKASZ 08.09.2006

                  NATALIA JULIA 30.11.2007



                  Skomentuj


                    Napisane przez annse3 Pokaż wiadomość
                    a jescze doczytalam ze ktos daje szczawiowamaluchom.Przeciez tam sa szczawiany wapnia!Nie wiem czy to dobry pomysl,ja nie moge za duzo jej jesc bo pozniej mam kolki nerkowe,a takim maluchom to nie zaszkodzi?Ajeszcze jedno kulinarne pytanie,macie moze przepisy na jakies suuuuuuper szybkie dania?
                    annse ja mam super szybkie danie
                    biorę pierożki od babci męża, odgrzewam i już...
                    mmm palce lizać, w życiu sama takich nie zrobię


                    Skomentuj


                      akinomb, nie wiem co Cie interesuje, Wrocław znam dosyc dobrze, na pewno warto tak w ogóle przejść sie po rynku, bo ładny. Wycieczki sa zawsze obowiazkowo pod pręgierzem i ogląda się "panoramę racławicka"


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Patka jesteś z Wrocka? ja mieszkam we Wro

                        Ja bym jeszcze polecała ogród japoński. Chyba, ze chodzi o zakupy :P
                        Na rynku oczywiście obowiązkowe szukanie krasnali, które zresztą są
                        poukrywane w całym mieście: )


                        Skomentuj


                          hej
                          Chyba zwarjuje od płaczu Amelki , idzie idzie staje i nagle ryk i nie da się jej uspokoićcały boży dzień ja zwarjuje
                          Amelia 12.03.08

                          Skomentuj


                            A no i jak z dziecmi to ja bym ZOO polecała. Duuuużo zmian

                            A jak masz czas wieczorem, bo nie wiem jak godzinowo
                            i trafisz na "granie fontanny" to polecam.
                            Normalnie pokaz podobno rewelacyjny.
                            Fontanna jest obok ogrodu japońskiego
                            i Hali Stulecia.
                            http://www.wroclaw.pl/m116906/p117086.aspx

                            AAAA teraz doczytałam, że bez dzieciaczków
                            TO ja polecam jednak shopping w RENOMIE
                            Jest całe piętro z zabawkami i ciuchami dla dzieci (mój nałóg)
                            i co najważniejsze jest sklep ELC z angielskimi zabawkami.
                            Jak dla mnie sa rewelacyjne, a cenowo nie różnią się
                            od Fisher Price. A wykonanie ich jest dużo lepsze.
                            Last edited by Nusiakova; 23-06-2009, 20:47.


                            Skomentuj


                              zoo jest super, ale nie na taka pogodę...
                              ogrod botaniczny tez warty polecenia

                              nie jestem z Wrocka, mieszkam w Brzegu, ale chodziłam do szkoły w Długołece, Wrocław znam z wagarów no i z zakupów oczywiście
                              ostatnio moją ulubioną jest magnolia park


                              Skomentuj


                                colorowa jak znam życie to wszystkiemu winne są ząbki u mnie to samo się
                                dzieje Natalce wychodzą na raz trzy ząbki - 2 dolne trójki i jedna górna 3
                                ŁUKASZ 08.09.2006

                                NATALIA JULIA 30.11.2007



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X