Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    a ja nawet nie mam jak sprzątnać, zaczęłam odkurzać, to Asia się obudziła z płaczem (a zawsze normalnie odkurzałam jak spała), a przy niej nie odkurzę, bo boi się odkurzacza. obiad w połowie mam zrobiony. trochę kiepsko mi dzis to wszystko idzie.
    jeszcze Asia zaczełą teraz chodzić podpierająć się na dłoniach, jednym kolanie i jednej stopie jakoś dziwnie to wygląda.

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez melchior Pokaż wiadomość
      Olcia a co z tym katarem twoim przecież mąż był co zabrał ci kołderke ha hha
      hehehehehe no widzisz....do póki był to kataru nie było a wczoraj wieczorkiem już pojechał do warszawy to ja sama więc teraz są efekty hihihih

      Skomentuj


        Napisane przez olcia79 Pokaż wiadomość
        hehehehehe no widzisz....do póki był to kataru nie było a wczoraj wieczorkiem już pojechał do warszawy to ja sama więc teraz są efekty hihihih
        pzyjełam wytłumaczenie ha ha mój dopier rano dziś pojechał więc katar przyjdzie póżniej Ha ha

        Skomentuj


          melchior no to smarki przed toba hihihihi

          Jezzzzzzzzu co za pogoda

          Skomentuj


            dzieki dzieki ......

            Skomentuj


              u nas 3 dzień taka sama pogoda leje leje leje , aż sie chyba zaleje

              Skomentuj


                a ja dzisiaj rano kupiłam w biedronie taki fajny basen dla małej z taką osłonką przewciwsłoneczną,dałam az 24.99 zł hehehe a wybieramy się nad morze więc morze się przyda hehehehe

                Skomentuj

                •    
                     

                  a propos zabawek dla dwulatka,
                  ostatnio kupiłam swojemu "sznurki dziurki"
                  właśnie siedzi i poróbuje przeciagać sznurki przez małe otworki,
                  mój synek się skupia.....i siedzi w miejscu jestem w szoku
                  Julek 15.o2.2oo7r



                  Skomentuj


                    izabelka aco to za zabawka z tymi sznurkami nie słyszałam o tym

                    Skomentuj


                      Hejka
                      U nas pogoda jak w wiekszosci kraju czyli
                      Własnie wkurzyłam sie na maksa - ludzie to nie umieja sie bawic. W Truskawkowym konkursie organizowanym przez redakcje plagiat goni plagiat. Niejaka Zofik to juz przechodzi sama siebie i kopiuje wszystko z zagranicznych stron myslac ze nikt sie nie dowie .W dodatku tym kopiowaniem jeden konkurs juz wygrala. Zenujace

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Izabelka a gdzie owo cudo kupic mozna- moze i moje dziecie by sie zajeło.
                        A tak w ogole to w jakiej dzielnicy mieszkasza?

                        AMELCIA ur. 08.02.2007

                        Skomentuj


                          Hej kobietki!

                          To moze trzeba znowu pisac doredakcji? Zawczasu, przed ogloszeniem
                          wynikow? Juz raz pomoglo


                          Skomentuj


                            http://www.edukacyjna.pl/ksiazka.php?id=2655 to są sznurki i dziurki

                            Gopi a co to za konkurs? nie można nic z tą zośką zrobic?
                            Julek 15.o2.2oo7r



                            Skomentuj


                              dominika na mokotowie
                              a Ty? bo też z wawki jesteś?
                              Julek 15.o2.2oo7r



                              Skomentuj


                                mojemu się już sznurki znudziły, zaczął skakać...
                                muszę wziąć się za robotę i zająć to dziecię czymś
                                ciągle tylko patrzę czy coś się przejaśnia ale chyba marne szanse
                                Julek 15.o2.2oo7r



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X