Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    no ale tak to jest jak się zajada w ciąży lody z frytkami z mc donalda
    kurcze ale nie mogę powiedzieć że żałuję - bo były pyyychaaa
    Dawid 06.03.1995
    Julia 18.05.2004
    Adaś 30.06.2008



    http://s2.pierwszezabki.pl/011/011088993.png?7877

    Skomentuj

    •    
         

      izabelka ale masz fajnie
      ja nawet w nocy jeszcze nie dosypiam a co dopiero kimnąć się w dzień
      Dawid 06.03.1995
      Julia 18.05.2004
      Adaś 30.06.2008



      http://s2.pierwszezabki.pl/011/011088993.png?7877

      Skomentuj


        czesc ,
        Asia ja tez sie zastanawiam nad pazurkami i nie wiem które wybrac?moja melka wariujke dzis jak nie wiem co, wlaczylam 2 h zeby na spacer wyjsc.

        AMELCIA ur. 08.02.2007

        Skomentuj


          ja to pewnie w salonie się dopiero zdecyduję
          może babki mi dobrze doradzą
          chociaż skłaniam się ku żelowym
          Dawid 06.03.1995
          Julia 18.05.2004
          Adaś 30.06.2008



          http://s2.pierwszezabki.pl/011/011088993.png?7877

          Skomentuj


            Napisane przez asiaows Pokaż wiadomość
            czy mam rozumieć że żel jest bardziej trwały tzn.jeżeli planuję nosić jakiś czas pazurki to lepiej żelowe niż akrylowe?
            przyznam, że nie mam pojęcia. słyszałam opinie, że akryl jest bardziej trwały. ale moja teściowa zawsze sobie żelowe robiła i nigdy jej nie odpadały. to chyba zależy na jaką maniciurzystkę trafisz. ja dwa razy byłam u takiej beznadziejnej, pod akryl wchodziło mi powietrze, tipsy po tygodniu odpadały, a babka twierdziła, że to wina mojej płytki paznokcia. potem trafiłam na rewelacyjną dziewczynę i taka sytuacja nigdy się nie powtórzyła, mogłam nie uzupełniać paznokci przez miesiąc, mogłam mieć duże odrosty, a i tak tips się super trzymał.

            Skomentuj


              mówisz że córcia ci szaleje?
              to podeślę ci Adasia zaczął chodzić ponad miesiąc temu i nie upilnujesz go włazi na narożnik i schodzi;zaraz potem ucieka sam na górę domu i sam zjeżdża po schodach,najwiecej spokoju mam jak puszczę go na ogródek
              Dawid 06.03.1995
              Julia 18.05.2004
              Adaś 30.06.2008



              http://s2.pierwszezabki.pl/011/011088993.png?7877

              Skomentuj


                dzięki Magda za poradę
                ja uciekam bo mają przywieść piaskownicę dla dzieci i szwagier pomaga mężowi zrobić grunt pod nią,więc trzeba zadbać o brzuchy panów żeby nie burczały
                papa
                Dawid 06.03.1995
                Julia 18.05.2004
                Adaś 30.06.2008



                http://s2.pierwszezabki.pl/011/011088993.png?7877

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez asiaows Pokaż wiadomość
                  ja to pewnie w salonie się dopiero zdecyduję
                  może babki mi dobrze doradzą
                  chociaż skłaniam się ku żelowym
                  a i jeszcze właśnie żelowe wyglądają bardziej naturalnie, bo są cieńsze. chociaż akryle, które miałam zawsze ładnie i zgrabnie wyglądały (nie były jak takie łopaty) i każdy się dziwił jak mówiłam, że to akryl a nie żel.

                  Skomentuj


                    szczerze mówiąc to jakoś też nabrałam ochoty na te paznokcie. przez całą ciążę nie nosiłam, teraz też nie, czyli już 1,5 roku
                    ale za dwa dni mam urodziny, to może jakiś prezencik sobie zażyczę

                    Skomentuj


                      RAtunku!
                      hej kobietki , ja już nie wytrzymam to moje dziecko nic nie chce jesc
                      chciała dać mleko (od tyg nieje )wiec pomyslalam ze zje to tylko powąchała i rzucila hem daleko kanapeczki nie , serki nie .Obiadek troche ,dzis jest tylko na pol kromce z twarozkiem ood rana i tak od tygodnia czy to normalne?
                      Fakt zab juz prawie na wierzchu ale aby az tak?
                      Amelia 12.03.08

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Hej colorka, biedna ta twoja Amesia;( u nas jak niec nie pomagalao a mala nie jadla 4 dni i tylko plakala przy zap, jamy ustnej w koncu ulzylam malej lignocianą w gelu. jak dzialalam toMelcia przez 40 minut nic tylko jadla
                        .
                        A i dziekuje wszytkim- wasze opowiesci o zabkowaniu ktore u nas byly dawno zainspirowaluy mie do zajrzenia w buzke a tam 2 nowe piateczki- i wyjasniły sie humorki i marudzenie. A przyznam czasami jakcos wlozyła do bużki to mowiła ze boli.

                        AMELCIA ur. 08.02.2007

                        Skomentuj


                          hej
                          colorowa nie wiem co Ci radzić, może zrób jej jakieś kolorowe kanapeczki, udekoruj warzywkami np. biedronkę, buzię, może to ją zachęci.

                          Natalka do tej pory ma tylko dwie dollne jedynki, ale od paru dni widzę, że idą jej dwie górne jedynki, znowu na raz
                          Natalka - 24 lipca 2008r.

                          Skomentuj


                            Hej.
                            A mój synek dzisiaj nie poszedł po południu wcale spać. Położyłam go jak zawsze o tej samej godzinie ale spanie mu nie w głowie było tylko bieganie po łóżeczku. Poszłam na spacerek i myślałam że chociaż w wózku troszkę pośpi ale nie Może w nocy będzie spał lepiej

                            Skomentuj


                              Colorka Syla ma rację z tymi kolorowymi kanapeczkami, może to pomoże albo spróbuj podać zmiksowaną chłodniejszą zupkę żeby mała gryźć nie musiała.

                              Skomentuj


                                Kochane kanapeczki idą w kąt bo nie chcę , zupki tylko trochę.Przed chwilą zjadła ciupkę rybki ale to tyle co nic może ze dwa kesy a gdzie reszta?Najgorzej jest gdy słyszę plusk wody w brzuszku
                                Amelia 12.03.08

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X