Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    ja też już lecę do łóżka, bo u mnie to tylko ja jeszcze nie śpię. dobranoc!

    Skomentuj

    •    
         

      dobranoc dziewczyny
      Iza szkoda twoich nerwów tylko

      ja tez zmykam i miłej nocy zyczę wszystkim
      Sylwia 9 latek
      Damianek 17 m-cy


      02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

      Skomentuj


        papa wszystkim


        JULA

        MAJA

        OLGA

        Skomentuj


          Ja tak pozna pora wracam na crazy m,bo chcialam podziekowac rozowej i lullaby za przesliczne zyczenia dla mojego ksiecia.Jeszcze raz dziekujemy wszystkim ,co o nas pamietali.Pink ,trafilas w dyche z tym Kubusiem Puchatkiem,mamy z Daniem bzika na punkcie Puchatka.Wszystko co mozliwe jest u nas w Puchatki.Wogole to mysle ,ze Kubus Puchatek to jedna z najlepszych bajek dla dzieci.Dzieki ,dzieki ,dzieki dziewczyny.Mamajula masz przesliczna corunie,oby sie zdrowo chowala.Ja dzis zauwazylam ze Danio ma ,,uszczypana ,,jedynke gorna ,nie wiem co z tym zrobic,czy z takim czyms idzie sie do stomatologa?Wszystko pewnie przez ta impreze

          Skomentuj


            Czesc dziewczyny.jestem nowa na tym forum.Alez wy tu sie"narozpisywalyscie".WOW

            Skomentuj


              Konwalia Witamy
              Dziewczyny Widze Ze W Pracy Znow Bede Miala Lekture. My Juz Posprzatałysmy, Obiad Zrobiłysmy , Pranie Sie Pierze A My Ruszamy Na Spacerek .
              Nikogo Nie Ma;(
              Moze Pożniej Na Kogos Trafimy

              AMELCIA ur. 08.02.2007

              Skomentuj


                Hej

                U nas wkońcu słoneczko , a Amelka spała do 8.30 w swoim łóżeczku
                Jak się cieszę , może dlatego że poszła spać przed 22

                Witam Konwalie
                Amelia 12.03.08

                Skomentuj

                •    
                     

                  dzień dobry
                  witaj konwalia!
                  dominika szybka jesteś! ja też już mam wszystko porobione, tylko, że ja wczoraj zaczęłam dziś tylko pozamiatałam, pozmywałam i rozwiesiłam nowe pranie.

                  Skomentuj


                    Madzia ja muszę tylko pozmywać i wsio , wczoraj miałam wielkie sprzątanie
                    Amelia 12.03.08

                    Skomentuj


                      Ja już uciekam na zakupy z Amelką bo właśnie zjadła ....Ciao
                      Amelia 12.03.08

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        wszyscy w poniedziałek mają sprzątanie? mi się zawsze po weekendzie tyle sprzątania zbiera! nie mam pojęcia skąd, bo i tak w sobotę i w niedzielę staram się ten dom ogarnąć.

                        Skomentuj


                          hey laski

                          ja mam od rana lekkie zdenerwowanie:/ nusiakovapewnie juz na lotnisku
                          FROCH

                          Skomentuj


                            Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
                            hey laski

                            ja mam od rana lekkie zdenerwowanie:/ nusiakovapewnie juz na lotnisku
                            nie denerwuj sie misswitaj konwaliaja zaraz spadam ,piekna pogoda dzis

                            Skomentuj


                              Froch nie denerwuj sie, będzie dobrze. moj M ciagle twierdzi, że samoloty, to najbezpieczniejszy środek podróży. jeden jego kolega z pracy ciągle lata na delegacje w różne strony świata i jeszcze żyje i ma się dobrze

                              Skomentuj


                                Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                                ... ciągle lata na delegacje w różne strony świata i jeszcze żyje i ma się dobrze
                                ależ to zabrzmiało..."jeszcze żyje" tak jakby wkrótce miał odfrunąć

                                hehe spoko tylko lekka sraczka,ale to pikuś
                                FROCH

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X