Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    witam
    Dani spi,jak wczoraj byłam u lekarza to powiedziała że będzie ok ,to tylko zap gardła lekkie niby i do srody obserwować czy sie nie pogarsza,ale nocka była naprawdę straszna mały sie obudził o 24.30 z goraczką 39,4matko gadał od rzeczy dałam mu nurofen w czopku,po ok godz zaczeło spadać ,i ten kaszel to aż go całego wytrzęsł,więc ja nie wiem czy mam sie nie martwic
    dzis zle sie czuje od rana i goraczkuje teram mu dałam znów czopek,i jakos usnął tylko sie przebudza często przez kaszel


    ja pamietam jak Tree miała podobnie z Julkiem,niby tylko kaszel az w końcu musia dostać antybiotyk...Tree jak będziesz to proszę napisz mi co podawałaś
    Julkowi?
    ja się denerwuje od rana strasznie......

    a taka pogoda piekna ,a my w domunienawidze chorób
    Sylwia 9 latek
    Damianek 17 m-cy


    02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

    Skomentuj

    •    
         

      Froszek ty pewnie tez juz wyszykowana?Nusiak juz w samolocie chyba

      a jak Milenka się czuje?

      Dominika jak ty to robisz????????????masz chyba dopalacza żeby o takiej porze mieć wszystko zrobione o której ty wstajesz?
      Sylwia 9 latek
      Damianek 17 m-cy


      02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

      Skomentuj


        Tree- głowa do góry n nie denerwuj sie bo sie dzieciaczkowi udzieli
        Siluś- a no jakoś tak jak mam wene to sie zbieram rano zanim maz do pracy wyjdzie, wiec dzis przed 6 wstałam a przed 7 juz byłam po zakupach , sniadaniu i zupka sie gotowala.
        I co teraz wróciłysmy z piasku i w domu mam piaskownice;(znów odkurzacz pójdize w ruch. Siluś daj ty namiary na naszej klasie.
        Małemu życze zdrówka
        uciekam teraz bo u nas dzis pieknie, a zaległosci mam na potem
        Last edited by dominika81; 09-06-2009, 11:50.

        AMELCIA ur. 08.02.2007

        Skomentuj


          Witam.
          silek7 mój synek też ma zapalenie gardła i lekarka na razie też kazała nam obserwowac do środy i przepisała nam syrop EURESPAL, na gorączkę też nurofen i cebion.

          Skomentuj


            Dominika ale ja ci wysłałam chyba zaprosznie wczorajale dam ci w razie "w" namiary

            Ja ma nurofen,flavamed,lipomal,tetrisal ,i tantum verde a Karolek tez takie goraczki ma?
            Sylwia 9 latek
            Damianek 17 m-cy


            02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

            Skomentuj


              Haloł ewryłon!

              Silek - zdrowia dla Damianka. A tak w ogóle piękną parkę dzieciaczków masz, może się tez takiej z czasem doczekam. Córcię już mam

              Dominika - podziw! really, ja się dopiero obrobiłam, ale tak to już jest jak się przez weekend odpoczywa i nic nie robi. Dobrze że jeszcze chociaż obiad mi został z wczoraj.

              Dziś moja mama ma wolne i korzystając z przychylnej pogody wybieramy się na wspólne zakupy


              Skomentuj


                Miał najwyższą 38,6 a tak to cały czas skakała raz było 37 a za pół godziny znów 38. Antybiotyku też nie dostał bo miesiąc temu był w szpitalu i też miał zapalenie i dostawał antybiotyk więc teraz lekarka na razie się wstrzymała. Noc też mielismy okropną bo mały budził się co godzinę na picie

                Skomentuj

                •    
                     

                  Lulla dziekujęwszystko bym dla nich zrobiła,są częścia mnie

                  Dani tez na razie bez antybiotyku i mam nadzieję że tak zostanieZycze zdrówka Karolkowi

                  Lecę bitki robić ,papa crejzolki
                  Sylwia 9 latek
                  Damianek 17 m-cy


                  02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                  Skomentuj


                    Silek7 dla synusia też duuuuuuuuuuuużo zdrówka.

                    Skomentuj


                      hejka siluś- już doszłam która to ty

                      AMELCIA ur. 08.02.2007

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Och dziewczyny co z ta pogoda jest.rano bylo tak pieknie a teraz leje(bynajmniej w bydgoszczy)a ja tak sie ciesze na wtorki,bo mamcia moja do wnusi przyjezdza i zawsze ja zabiera na spacery.a teraz zaczelo lac i nici z mojej blogiej samotnoscitez tak macie dziewczyny ze mimo iz nad zycie kochacie swoje dzieciatka,to cieszycie sie ze ktos je wezmie na 2godz na spacer?ja wtedy nie wiem co robic.Czy sprzatac,czy tanczyc czy sluchac muzyki i siedziec czy po prostu nic i delektowac sie nicoscia

                        Skomentuj


                          U nas tez pogoda rano super wiec wykorzystalam sloneczko i zrobilam dwa prania z czego jedno juz wyschlo i czeka na prasowanie
                          Maly padl 15 minut temu, idzie burza wiec synio troche pospi - bardzo lubi spac w deszcz.
                          konwalia08 ja tak nie mam, nie lubie rozstawac sie z synem i bardzo zadko "oddaje" komus malego. Jedynie jak jedziemy na wieksze zakupy to dajemy go do mojej mamy bo ni elubie go ciagac po tych marketach gdzie inni kaszla na niego i wogole, a i na samych zakupach łatwiej sie skupic.Popsrzatac przy malym umiem, obiad ugotowac tez. Wczoraj nawet okna mylam i firany prasowalam z nim

                          Skomentuj


                            a u nas jest ładnie. z Bydgoszczy do Gdańska aż tak daleko nie jest, a taaka róznica w pogodzie?!
                            konwalia ja też się cieszę, jak sobie wyjdę na parę godzin sama z domu. nawet jakbym miała ten czas na uczelni spędzić albo się uczyć, to i tak jestem mega wypoczęta a tak ludzie gadają, że siedzenie w domu jest takie fajne, nic nie robisz i sobie odpoczywasz....

                            Skomentuj


                              Witam Was kochane,dzisiaj nie mam humoru.Alan dzisiaj sie zachowuje jakby w niego coś wstąpiło.Rano miał atak histerii,tak sie darł że na pewno sąsiedzi go słyszeli.A czemu?-bo nie pozwoliłam mu urzędowac przy gorącej gofrownicy,jak zaczoł o to płakac to płakał ponad pół godziny,w tym czasie rzucał sie po ziemi itp.Jak skończył to zwyczajnie zaczoł mi robic na złośc;szarpał drzwiczkami od automatu,później wzioł sie za drzwi od lodówki i wszystko po koleji co wiedział że nie wolno.Poszłam z nim na spacer i sie zaczęło znowu uciekanie,wbiegał specjalnie ludziom pod nogi.On rzadko kiedy sie tak zachowuje,może ma gorszy dzień,bo duszno i zbiera sie na burze.Jestem zmęczona.Ale teraz sobie tak grzecznie siedzi i ogląda bajki-uspokoił sie-miał chyba nadmiar energii,wyszalał sie i jak narazie spokój.



                              Dawniej Marti

                              Skomentuj


                                no.to jest taki psychiczny odpoczynek.ja tez na ogol nie lubie sie rozstawac z nadia,nikomu bym jej nie dala procz mojej mamietu jestem w 100%spokojna o nia.babcia zadowolona,dziecko wypieszczona i ja wypoczeta.Bo te 2godz duzo daja,mozna odpoczac psychicznie i zaraz ma sie super humor jak dziecko ze spaceru wracaa no pada,wygladam przez okno i ciagle pada

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X