Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    witajcie, już wróciłam
    ach te teściowe! moja mieszka 10 minut drogi samochodem ode mnie, a pracuje dwa pietra niżej niż my mieszkamy ale chyba na razie nie naraziła mi się za bardzo, jedynie to cały czas mi mówi, że za lekko Joasię ubieram (raz z nią została, to zapakowała mi dziecko w body z długim rękawem, gruby sweter, koc i kołdrą przykryła. w domu były 24 stopnie), no i kupuje ubranka, które w ogóle mi się nie podobają

    Skomentuj

    •    
         

      magda o właśnie te ubranka czasami się zastanawiam gdzie ona je wynajduje???
      ale jej powiedziałm żeby nie kupowała bo ja dzieci ubieram i teraz jak coś chce kupić to zabiera mnie ze sobą ( to jedno wywalczyłam)
      no moja nigdy nie została jeszcze z dziewczynkami także nie ubierała mi dzieci, ale szwagierki dzieci ubiera.
      Dziś np. patrzę a mały ( ma 7 tyg) ma body, koszulkę, bluzę, polar i sweter, spodnie śpiochy, czapkę bawełniana na to polarową, koc taki gruby i śpiworek taki na wózek i na słońce z nim. szok ja mu rękę wkładam pod to wszystkie a tam mokro. a oni się dziwią dlaczego on się wierci i spać nie chce


      JULA

      MAJA

      OLGA

      Skomentuj


        madzia dobrze niech kupuje, zawsze dziecko ma w czym w domu chodzić
        A moi teściowie mieszkają 5 min samochodem, a pieszo to tak 30 min trzeba iść. Ja ich często nawiedzam, bo ich lubię

        U nas teściowie nie kupują ubrań, za to pieniądze non stop dają, aż mi
        głupio już. Dzisiaj dostaliśmy na dzień dziecka kase (cała trójka)!! Julek to
        rozumiem, ale my ???!!!
        Julek: 10/3/2008

        Skomentuj


          ale ostatnio tak patrzę, że już nie tylko babcie tak grubo dzieci ubierają. mi się zawsze wydawało, że ja grubo Małą ubieram - trzeba przyznać, że ciężko dziecko ubrać, które leży w wózku i nic nie robi. ale zawsze mnie inne mamy (!) atakują, że dziecko wychładzam i zaraz będzie chore. we wtorem jak było naprawde gorące, słońce, zero wiatru, tylko Joasia i jeszcze dwoje biegających dzieci miało bluzki z krótkimi rękawkami, reszta w swetrach, czapkach, rajstopach, niechodzące dzieci zapakowane w wózki z kocami i śpiworkami.

          Skomentuj


            Moja tesciowa jak dla mnie to ma napady schizofrenii. Raz jest az za slodka a za chwile glowe by urwala. wg niej dziecko ma byc pulchne ( tak jak ona) i jesc nalepiej chleb, kiełbachy i słodycze tez tak jak ona. Z ubieraiem jak u nas jest to raczej nie przesadza, ale to chyba z racji tego , że Amelka juz sama wyraża chec czy coś włoży czy nie. Jak jest jej za ciepło to sie po prostu rozbierze
            A tak poza tym to przywyklam już do tego , że źle mala wychowuje co mi dzis zdązyła przypomniec!!Bo ona to robila inaczej.
            A do tego na każdym kroku marudzi o 2 wnuku i nie dociera do niej że musi o to drugiego syna lub córke męczyć , bo mój M nie chce juz dzieci.
            eh... ale pojechała i przyjedzie dopiero po Bożym Ciele. A od wrzesnia mała idzie do przedszkola to jak nie bedzie chorować widywac bedziemy sie rzadko

            AMELCIA ur. 08.02.2007

            Skomentuj


              Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
              madzia dobrze niech kupuje, zawsze dziecko ma w czym w domu chodzić
              fakt, do domu i na balkon świetnie się nadają

              Skomentuj


                Tree ale Ci fajnie
                ja niestety teścia nie zdązyłam poznać no a teściowa nie najgorsza ale fajna też nie jest


                JULA

                MAJA

                OLGA

                Skomentuj

                •    
                     

                  Famili- pozazdrościc tesciów.
                  O dziwo moja tez nam banknocik zostawiła. Alejak juz robi prezenty to ja zawsze,, najlepsze "dostaje. Ostatnio było 3 pary majtek z czego 2 za małe, albo zestaw chyba chusteczek do obaidu- do dzis z M nie wiemy co to ma być, albo 12 talerzyków itp.
                  Ona chyba jak kupuje to sie zastanawia nad jakims najwiekszym gniotem.A potem dodaje , że wie iż ja takich nei lubie, ale jej sie podobało coz szkoda gadac

                  AMELCIA ur. 08.02.2007

                  Skomentuj


                    Dominika kurka a może Twoja teściowa na leczenie się nadaje (nie mówię
                    tego ze zlośliwości),ale skoro ona takie zmienne nastroje ma

                    Majajula ja też dziękuję Bogu/opatrzności za takich teściów i nie muszę
                    się jeszcze nimi denerwować.
                    Julek: 10/3/2008

                    Skomentuj


                      Domi dobre z tymi majtkami (to masz wesoło)
                      u nas zawsze pieniązki daje bo nie wie co kupić
                      także na szczęście nie zasypuje mnie majtkami czy talerzami


                      JULA

                      MAJA

                      OLGA

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez dominika81 Pokaż wiadomość
                        Ona chyba jak kupuje to sie zastanawia nad jakims najwiekszym gniotem.A potem dodaje , że wie iż ja takich nei lubie, ale jej sie podobało coz szkoda gadac
                        a dlaczego w takim razie sobie nie kupiła, jak jej się podobało? hihi

                        Skomentuj


                          Napisane przez dominika81 Pokaż wiadomość
                          Famili- pozazdrościc tesciów.
                          O dziwo moja tez nam banknocik zostawiła. Alejak juz robi prezenty to ja zawsze,, najlepsze "dostaje. Ostatnio było 3 pary majtek z czego 2 za małe, albo zestaw chyba chusteczek do obaidu- do dzis z M nie wiemy co to ma być, albo 12 talerzyków itp.
                          Ona chyba jak kupuje to sie zastanawia nad jakims najwiekszym gniotem.A potem dodaje , że wie iż ja takich nei lubie, ale jej sie podobało coz szkoda gadac
                          Oooo matko .... nie no ja też prezenty dostaję, to bluzkę to jakąś świeczusie, to mydło naturalne. Ostatnio dostałam 6 talerzyków... cudne po prostu
                          Nieee noooo moja teściowa jest na prawdę pierwsza klasa

                          A z tymi majtkami ależ się usmiałam
                          Julek: 10/3/2008

                          Skomentuj


                            wiesz Famili tez sie nad tym zastanawiałam( też wcale nie złośliwie), Fakt jeszcze kilka lat temu tak nie miała. A leki cóz ostatnio jak u mnie była to jej kupiłam i podobno lepiej sie czuła Ale czasami mysle , że jej to by sie jakiś psychotropek przydał.
                            A co najlepsze moja opinię i mój M podziela

                            AMELCIA ur. 08.02.2007

                            Skomentuj


                              Ja mam nadzieję że nie będę podłą teściową
                              za to mój mąż uwielbia moja mamę, ostatnio stwierdziłam że częściej jej kwiaty daje niż mi


                              JULA

                              MAJA

                              OLGA

                              Skomentuj


                                No moja teściowa łyka coś na menopauze (nawet ostatnio jej coś kupowałam)

                                Domi może fluoksytynę na lepszy humor???


                                JULA

                                MAJA

                                OLGA

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X