Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    witam Was laseczki
    oo matko, co za matka z tej Twojej teściowej, nie mogę tego zrozumieć

    ja mieszkam na tym samym podwórku z teściami, tylko w innym mieszkaniu. Ogólnie jest dobrze, nauczyłam się już szczerze mówić jak mi coś nie odpowiada. Denerwuje mnie tylko jak teściowa mówi mi to co ja przecież wiem, dziś powiedziała: "Sylwia, Ty zdejmuj jej (Natalce) spodnie do spania, żeby ją nic nie uciskało", a przecież ja to wiem, zawsze zdejmuję spodnie, a zakładam śpiochy, ech... Może to była jej dobra rada, ale mogła się zapytać, czy zdejmuję spodnie, a nie od razu zakłada, że nie zdejmuję. Oj czepiam się słówek chyba
    Natalka - 24 lipca 2008r.

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
      Colorowa wiesz co mój to tylko takie słowa. Jego w ogóle pierwszym słówkiem było kółko a teraz mówi, kaka, a jak zapytam jak robi kurka to mówi: ko ko. Zresztą słychać w jego gaworzeniu, że przeważ literka k nad innymi, często też słyszę r.
      Tak sobie myślę że to moje dziecie nie mówi nic innego niż mama, baba , ee to jak pies szczeka , pi to pić , a da to daj , ale nic wiecej to nie za mało?

      Ja do 3 latek nic nie mówiłam tylko daj daj i daj albo palcem pokazywałam.Mama poszła ze mna do logopedy a ta powiedziała ze jestem leniwa i kazała wymuszać co chcę np.Mama daj pić i wkońcu tak sie rozgadałam że do dzis buzia mi sie nie zamyka.Moze Amesia ma to po mnie?
      Amelia 12.03.08

      Skomentuj


        Namiot super sprawa moje uwielbiają
        a jeśli chodzi o literkę K to u nas podobnie jak u Tree jest kaka i ko ko i ku ku


        JULA

        MAJA

        OLGA

        Skomentuj


          Colorowa, Julek tylko mówi mama i baba i te słowa co napisałam wyżej.
          (o ile ka ka i ko ko można nazwać słowami) twoja Amiśka bardzo dużo
          mówi. Zazdroszczę powiem szczerze

          Nusiak prezenty super !! Ważne, że Jula zadowolona
          Julek: 10/3/2008

          Skomentuj


            ej dziewczyny to moja Majka mowi oprócz mam tata baba daj mój to i tych koko kuku (zabawa w akuku) mniam mniam, oj jak się przewóci, bam jak gra w piłkę


            JULA

            MAJA

            OLGA

            Skomentuj


              Nusiak super!!
              u nas króluje zestaw mełej kucharki. Minauturki z Ikea nadaja sie do pieczenia i gotowania wiec próbowalismy i wyszly pyszne kruche caisteczka i gotowana marchewka

              Co do gadania to moja starsze jest troche ale papla jak najeta buzia sie nie zamyka;|)

              AMELCIA ur. 08.02.2007

              Skomentuj


                no i zapomniałam najważniejszego cycy a czasami cycuniunie jak się jej uda i opakowana na pudło z zabawkami


                JULA

                MAJA

                OLGA

                Skomentuj

                •    
                     

                  Dziękuję Tree

                  A tak wracając do tematu z roczku to idziemy jednak w niedzielę.Kupiłam małej spineczki , gumki ,opaski dwie i itp , do tego brata dziewczyna zrobi mi bukiecik ze stokrotek , a i jeszcze dzis kupilam dla niej sandałki były w promocji więc czemu nie.Starczy?
                  Amelia 12.03.08

                  Skomentuj


                    Moja Julka w sumie dopiero niedawno się tak rozgadała, przez to, że całe
                    dnie spędza z dwuletnimi dziewczynkami. I jest tak, nie, nie ma, ado (tzn Fado )
                    babo babo (to ma być początek wierszyka babo babo udaj się )
                    i jeszcze trochę tylko w sumie już nie pamiętam. Na pewno jeszcze jakieś
                    kaka itp
                    Ale to też wszystko od niedawna. Wizyty na placu zabaw bardzo jej służą


                    Skomentuj


                      Wiecie co do paplania to jest tego pełno , jak indyk gul gul gli gli ,itp itd ,najbardziej podoba mi sie pyskowanie dziadkowi
                      Amelka swoje a dziadek swoje
                      Amelia 12.03.08

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        chyba nikt mnie nie zauważył
                        to Natalka na swoim rowerku z okazji Dnia Dziecka
                        http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...7b028175a.html
                        Last edited by syla_86; 28-05-2009, 22:28.
                        Natalka - 24 lipca 2008r.

                        Skomentuj


                          hejka
                          widze ze dzis "wieczor z tesciowa w tle"...
                          o mojej sie cale popoludnie nagadalam i teraz mi tak lekko na duszy
                          iza my tez kupilismy dla Poldka namiot ale taki plazowy co to promieni UV nie przepuszcza w sklepie nie chcial z niego wyjsc tym bardziej ze przed wejsciem do namiotu stala dmuchana kaczka ktora kwakala jak ja zlapal za dziub...ubaw mielisy wiec wszyscy po pachy

                          Skomentuj


                            A u nas Majka tak gada bo Julk całyczas z nią nawija


                            JULA

                            MAJA

                            OLGA

                            Skomentuj


                              Napisane przez syla_86 Pokaż wiadomość
                              chyba nikt mnie nie zauważył
                              to Natalka na swoim rowerku z okazji Dnia Dziecka
                              Ja Cie zauwazyłam , ale wiesz co chyba nie ma fotki
                              Amelia 12.03.08

                              Skomentuj


                                Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
                                Ja Cie zauwazyłam , ale wiesz co chyba nie ma fotki
                                O już widzę , sorki
                                Amelia 12.03.08

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X