Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    szukam w necie fajnego rozwiązania do Julkowego pokoiku - mianowicie jego łóżko,
    znalazłam tapczanik z szufladą, która może pełnić funkcję spania (po dokupieniu materaca oczywiście) albo funkcję pojemnika na pościel. szkoda tylko, że albo albo,
    do małego pokoiku szukam czegoś praktycznego, fajnego i takiego dla 2 osób, żeby można było się położyć obok synka...kiedy jest np. chory...
    co o tym sądzicie?
    Attached Files
    Julek 15.o2.2oo7r



    Skomentuj

    •    
         

      Mnie sie podoba,wyglada ze bedzie sie wygodnie Julkowi spalo

      Skomentuj


        Iza boskie to łóżeczko Dobrze, że to trzydniówka, przynajmniej nie
        jakieś wstrętne choróbsko.

        Monia toś poszalała skoro dzisiaj Cię głowa boli Dobrze się czasem odstresować

        Ja własnie wróciłam od dentysty, jeszcze tylko 3 ząbki i mój otwór gębowy będzie zdrowiutki.
        A jutro idę na zabieg usunięcia nadżerki .... miała któraś z Was coś takiego ?? Boję się okrutnie
        Julek: 10/3/2008

        Skomentuj


          ja miała kilka lat temu nadżerkę i zabieg nic a nic nie bolał - ale przez zamrażanie, nie mam pojęcia zreszta czy istnieją inne sposoby pozbycia sie jej

          Skomentuj


            Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
            Iza boskie to łóżeczko Dobrze, że to trzydniówka, przynajmniej nie
            jakieś wstrętne choróbsko.

            Ja własnie wróciłam od dentysty, jeszcze tylko 3 ząbki i mój otwór gębowy będzie zdrowiutki.
            A jutro idę na zabieg usunięcia nadżerki .... miała któraś z Was coś takiego ?? Boję się okrutnie
            No to Tree widzę, że porządnie w siebie inwestujesz.... ja kiedyś też muszę przywitać się z dentystą
            a nadżerka? wiesz dokładnie co będziesz miała robione? ja miałam kiedyś daaawnoo temu-jakoś to się nazywało wstrętne "wypalanka, pałeczkowanie" - działanie jakimś środkiem, lekiem, płynem - nie wiem dokładnie, nie pamiętam też czy bolało, więc pewnie nie, ale przyjemne pewnie też nie było powodzenia

            a łóżeczko mi się podoba, ale cena też niezła (ok. 1600zł)
            Julek 15.o2.2oo7r



            Skomentuj


              Ja tez mialam wypalana - w tamtym roku nawet. Do dzis mam spokoj. A Tobie Tree jak beda usuwac ?

              Skomentuj


                Tree ja miałam zabieg usunięcia nadżerki w lipcu zeszłego roku. Zabieg był metodą zamrażania, zrobiłam go prywatnie i kosztował mnie 160 zł.Niebolało tylko czułam takie lekkie kłucia i robiło mi się gorąco na twarzy.Z zabiegu jestem zadowolona bo od tamtej pory w ogóle nie miałam stanu zapalnego, bo wcześniej bez przerwy bylam chora.


                Skomentuj

                •    
                     

                  hey Lejdis

                  doczytałam petycję Pani G zatem: witam Piekną Panią

                  iza22w ikei widziałam cos podobnego,ale na stronce na www.ikei.pl nie mogę tego znaleść,ale super pomyślane np.dla dwójki osób

                  Skomentuj


                    Froszku ja jestem Bestia ... do Pieknej mi daleko

                    Skomentuj


                      witam wszystkie mamy
                      podglądam to forum od niedawna i postanowiłam dołączyć.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        HELLO marta tak jak pisałam już kiedyś....możesz tu pisac pod warunkiem,że masz krzywy nos i zgryz i masz zeza,a co najważniejsze jesteś Crejzi

                        witam witamy

                        Skomentuj


                          dziś idzie na TVP o 21h eurowizja połfinał, bedzie nasza wystepowac: lidia kopania,ja zawsze mam nadzieje moze dostanie sie do finalu...

                          Skomentuj


                            cześć dziewczynki!
                            Iza to łóżko cudne (czy to firmy Meblik może?)
                            ja dziś się zebrałam w sobie i pojechałam z dziecmi po sandały, ciężko było coz znaleźć ale kupilismy i juz z głowy mamy.
                            Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                            Skomentuj


                              a ja ogladam House'a mam nadzieję, że dziś w końcu będzie!

                              Skomentuj


                                No tak,jak juz mi sie udalo dopchac do kompa to tu nikogo nie ma...

                                Mojemu kotkowi cos auto nawala wiec dotrze do domu dopiero jutro,myslalam ze sobie z wami popisze ale widze ze mam marne szanse
                                uciekam zaraz moze wyjatkowo uda mi sie dzis troche ksiazki "skubnac" zanim zasne

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X