Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    kurcze chyba musze do PL poleciec zeby troche slonca lyknac
    shannon

    Skomentuj

    •    
         

      Hej Shannon, no niestety niektóre mamy muszą przez to jakoś przejść. Ja w porywach czarnego nastroju chciałam wystawic córkę na allegro, a wielkokrotnie w ciągu dnia miałam chęć po prostu sobie wyjść i iść gdzieś przed siebie, gdzie mnie tylko nogi poniosą... Na szczęście kolka mija!!! AlleLuja!

      A co do spania w dzień, to czytałam że właśnie półtoraroczne / dwuletnie dzieci zaprzestaja potrzebować dziennej drzemki i dlatego np w przedszkolach zlikwidowano leżakowanie. Ja mam nadzieję, że u nas będzie inaczej, bo dla Viki to tylko zdrowie, a ja mam wtedy czas tylko i wyłącznie dla siebie, na książkę, czy kompa, czy jakieś ekscesy kulinarne itp

      Cześć Froch i Pinki

      ...........

      Bye Froch i Pinki.........
      Last edited by Lullaby; 09-05-2009, 11:20.


      Skomentuj


        ja ostatnio to spie razem z tosia.probowalam wielokrotnie czytac ksiazke ale kompletnie mi to nie wychodzi.poprostu zasypiam.
        wiecie ze od czasu ciazy nie moge dokonczyc zadnej ksiazki(a wiele zaczetych mam)najpierw nie moglam sie skupic a teraz zasypiam
        shannon

        Skomentuj


          NIe, to ja bez książki nie funkcjonuję w ogóle. Zawsze jakaś w toku jest, choć ostatnio też jakoś czasu nie znajduję żeby przysiąść się porządnie. Przez ostatnie kilka dni znów sobie poczytałam więcej, bo mała dużo spała (nawet 3 razy w ciągu dnia ), ale kiedy Viki zdrowa i taka pogoda za oknem jak dzisiaj, to książki trochę na uboczu


          Skomentuj


            Oki, my już gotowe, pędzimy na słoneczko.
            Miłego dnia wszystkim
            A Tobie Shann, dużo, dużo słońca, oby jak najszybciej do Was dotarło


            Skomentuj


              hehe mam nadzieje ze sie pojawi i tumilego spaceru/
              shannon

              Skomentuj


                Przedstawiam Wam nowego czlonka rodziny

                Skomentuj

                •    
                     

                  Goplana a co to jest? chomik?
                  Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                  Skomentuj


                    Nie To gołabek ale jest poza gniazdem i kurde nie wie co z nim zrobic bo matka wysiaduje jeszcze jedno jajo i nie wiem czy on poza tym gniazdem schnie czy go wyrzucila .

                    Skomentuj


                      Chyba schnie i chyba lepiej go nie ruszać, bo może go potem nie będzie chciała, ale z drugiej strony to pomimo, że ma jeszcze jedno jajko do wysiedzenia to pierwszego malca miał przeważnie przy sobie i tam go też ogrzewał, trzeba by było się dopytać co z nim zrobić. Szkoda tego maluszka.
                      AGATKA 16.04.07r
                      Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
                      W końcu w komplecie
                      Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Zauwazylam ze drugi wlasnie sie wyklul ... wlozylam tego pierwszego do gniazda - zobaczymy. Kule niby glupie ptaki a ja tej golebicy chyba piora z kupra powyrywam jak odrzuci tamtego

                        Skomentuj


                          GOPLANA jak bylam mala to razem ze swoja podworkowa banda()niszczylismy gniazda jaskolek zeby potem te malutkie ratowac(nie jestem z siebie dumna)i wkladalismy te malutkie spowrotem do gniazda ale mama juz ich nie chcialachyba wyczula czlowieka.
                          shannon

                          Skomentuj


                            Podobno ptaki nie maja takiego zachowania zakodowanego ze jak czlowiek dotknie to odrzucaja.W sumie to by sie sprawdzalo bo np hodowcy golebi samo selekcjonuja czasem mlode i matka normalnie sie nimi zajmuje. Za to maja cos takiego ze jak czuja ze maluszek jest chory to go odrzucaja - wiesz naturalna selekcja i tego najbardziej sie boje.
                            Ta moja poki co siedzi na obu ... zobaczymy.

                            Skomentuj


                              Goplana jaki sliczny ten pisklaczek musi byc...szkoda ze matka go odrzucila ja jak bylam dzieckiem koniecznie chcialam wychodowac sobie malego puchatego kurczaczka i wzialam z lodowki jajko,pudelko po serku homogenizowanym wymoscilam wata i schowalam jajo do pudelka a to do szafy z moimi ubraniami i codziennie zagladalam czy cos sie wyklulo.Oczywiscie nic z tego poza smierdzacym zbukiem ktorego znalazla moja mama nie bylo...bylam strasznie smutna Tak mi sie przypomnialo jak przeczytalam ze jestes chwilowo ptasia mama

                              Skomentuj


                                Dotka Ty to aparatka musialas byc niezla
                                Poki co podrzucalam malego do gniazda 3 razy a ta za kazdym razem go wyrzucala. Teraz jednak siedzi na obu - pewnie wziela sobie do serca to co jej powiedzialam :P Zobaczymy co z tego wyniknie

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X