Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    witam zaglądam na forum a tu szok środek tygodnia i pustki jak w weekend co się stało?powymieniałyście się zaproszeniami i wolicie prywatnie rozmawiać czy co? opuszczona się czuję wracajcie...
    KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

    Skomentuj

    •    
         

      Dzień dobry
      A co tu tak pusto z rana?
      My właśnie idziemy na spacerek, słoneczko pięknie świeci a Karolkowi na całe szczęście biegunka minęła. Chyba chwilowy kryzysik go dopadł

      Skomentuj


        czesc dziewczyny

        U nas upał ,wiec wybieramy sie na basen,pakuje powoli to całe moje towarzystwo

        Obiad mam wiec nie musze sie martwić

        Skomentuj


          Napisane przez jaroszka80 Pokaż wiadomość
          witam zaglądam na forum a tu szok środek tygodnia i pustki jak w weekend co się stało?powymieniałyście się zaproszeniami i wolicie prywatnie rozmawiać czy co? opuszczona się czuję wracajcie...
          Hej. Ja jestem


          Skomentuj


            Hej dziewczyny. Jestem. Dopiero oczy otworzyłam Ale dzisiaj gorąco będzie, muszę Pauli wody do basenu nalać
            PAULINA 07.07.2008




            http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

            Skomentuj


              Radek wrócił z Młodym od pediatry i dał nam skierowanie do poradni kardiologicznej bo jakieś szmery niby sa w serduszku
              tak sie teraz boję

              w dodatku dał tez do chirurga z opisem że chodzi coś o kregi szyjne - dlaczego nie poszłam z nimi, teraz wiem piąte przez dziesiąte o co znowu chodzi

              i juz mam spieprzony cały dzień dopóki nie dowiem sie znowu o co kaman z tym moim dzieciaczkiem, k*****

              Skomentuj


                cześć dziewczyny!
                u nas też dziś gorąco i słonecznie. zbliżam się do końca leczenia - ostatnia tabletka mi została do zjedzenia, więc chyba wyjdę już na spacer
                Sikornik współczuję Ci takich nerwów. u mnie nawet słowo profilaktycznie (pediatra dała nam profilaktycznie skierowanie do neurologa w związku z małą liczbą Apgarów) wywoływało profilaktyczne podenerwowanie na szczęście u nas wszystko było ok i mam nadzieję, że u Was też się to dobrze skończy. trzymamy z Asią kciuki!

                Skomentuj

                •    
                     

                  sikornik wspolczuje szczerze,mam nadzieje ze jednak nic powaznego malutkiemu nie bedzie poki co trzymaj sie

                  Ide obiad szykowac,pozniej zajrze do was,u nas upal nie do wytrzymania dzisiaj.

                  Skomentuj


                    mam mega doła - może ja coś zrobiłam nie tak że to moje dziecie non stop u lekarza i zawsze cuś jest nie tak jak być powinno
                    proszę trzymajcie kciuki bo strasznie sie boję...

                    a Johnny waży całe 7000 gram - dużo ale jaki jest długi hihi, więc jak na swój "wzrost" lekarz powiedział że jest szczupły

                    a na obiadek jednak zrobię zapiekanke makaronową z tuńczykiem w pomidorach i serem mozzarella i normalnym żółtym

                    Skomentuj


                      witam panie jaroszka o tej godz, to sie spi ha ha ha ja posprzatalam domek i ide grzecznie prasowac bo wieczorem niemam czasu i checi .... Sikornik bedzie dobrze trzymamy kciuki za twojego smyka ,ja tez bardzo zawsze sie denerwuje jak chodzi o moje skarby ...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        sikornik mozesz wrzucic na watek kulinarny jak robisz ta zapiekanke?

                        Skomentuj


                          oki już wrzucam Bejbe

                          Skomentuj


                            Napisane przez melchior Pokaż wiadomość
                            witam panie jaroszka o tej godz, to sie spi ha ha ha ja posprzatalam domek i ide grzecznie prasowac bo wieczorem niemam czasu i checi .... Sikornik bedzie dobrze trzymamy kciuki za twojego smyka ,ja tez bardzo zawsze sie denerwuje jak chodzi o moje skarby ...
                            niestety ja o tej porze nie śpię odkąd syn do szkoły poszedł a teraz mimo wakacji mam drugiego rannego ptaszka poza tym niejednokrotnie widziałam tu godziny bardziej poranne ale wybaczam zalatana też jestem to czasem nawet pisać mi się nie chce
                            KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                            Skomentuj


                              Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
                              Hej. Ja jestem
                              niestety pani Anno zniecierpliwiło mnie czekanie i uciekłam zapraszam wieczorem na pogaduchy
                              KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                              Skomentuj


                                hej kobitki! Można się przyłączyć?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X