Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Już od dłuższego czasu na to patrzyłam. Ale jak na 2 lata, to chyba chłopcy jeszcze sobie nie dadzą z tym rady. Choć pewnie kilka mies i będą potrafili mi siepodoba ten zestaw http://allegro.pl/smoby-worko-warszt...285615735.html ale chciałabym do tego dokupić więcej elementów do skręcania- i tu problem, bo co firma, to inne detale ale i ten zestaw będzie w sam raz pewnie dopiero za kilka mies.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      ja wiem czy za kilka miesiecy? wiesz to tak ze sie wydaje ze sobie nie poradza bo nie cwicza akurat tego, ale na gwiazdke to beda juz o 2 mies starsi, a potem jest taki duzy skok umiejetnosci manualnych (przynajmniej u G tak bylo) wyobraz sobie ze nagle zacza kolorowac tylko w srodku i tak "dokladnie" a wczesniej cala kartka pare mazajow i tyle.

      tylko takie rzeczy trzeba na zywo obejrzeć bo czasem ladnie wyglada a bubel zaraz sie polamie, ja myslalam bardziej takie firmowane rzeczy bochem albo black&decker czy jak tam sie to pisze , tymbardziej ze masz 2 szkrabow i nie bedzie zmiłuj

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        oglądałam z bocha, ale tam nie ma w zestawach śróbek itp, tylko same narzędzia. A co im po narzędziach, skoro nic z nimi nie zrobią??? muszę jeszcze poczytać i poszukać na innych stronach

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          no nie zaglebialam siew temacie, wiem ze w ikei sa zestawy srubek iksztaltek do skrecania (chyba seria mula) ale na zywo mnie nie zachwycily, choc jak to ikea to na pewno sa trwale.

          widzialam kiedys w mama i ja takie ciekawe zestawy majsterkowiczow, nawet takie "pinezki" mlotek ,ksztaltki i tablica z korka do przybijania, jak z zerowki wykonane bardzo solidnie, ale nie moge tego znalezc bo firma mi z glowy wyleciala,

          Skomentuj


            Lipton Ice Tea Raspberry

            Czekam na Ciebie w Malinowym chruśniaku. Lipton Ice Tea.

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              hej dziewczynki
              koniec października a tu taka piękna pogoda
              Dzisiaj sobie tak pomyślałam że w tym roku prezenty świąteczne pokupie już w listopadzie a jeśli mi sie nie uda to chociaż dla kilku osób bo później tak wypada że wszystko kupuje na ostatnią chwile i stresuje sie że nie mam jeszcze prezentu dla tej i dla tej osoby więc w tym roku biore sie za to szybciej.
              Monia B pracujesz jeszcze czy już sobie odpoczywasz na zwolnieniu w domku?



              Dawniej Marti

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Witam

                A jednak ktoś tutaj jeszcze pisze, super !! Obiecałam sobie tu częściej zaglądać i mam nadzieję, że będzie z kim podyskutować
                Widzę, że zastanawiacie się nad prezentami... ja niestety nie doradzę, bo moje dziecko ciągle ma te same zainteresowania: samochody, traktory, koparki i doszły jeszcze kombajny no i klockami się zaczął bawić stąd stwierdziłam, że pod choinką znajdzie zestaw klocków. Na Mikołaja nie mam pomysłu ... na pewno książka i nie wiem, może szczotkę do zębów elektryczną, ale nad tym się muszę zastanowić.

                A co do reszty rodziny, to pomysły mam i też już myślę o kupowaniu, coby później nie panikować.

                Pieczulka pytałaś o rocznik 2008, mój Julek pyskaty jest niesamowicie, mały cwaniak. Ja się tylko na niego popatrzę, on już wie, że coś nie tak zrobił to zaraz zmienia temat, zagaduje, uśmiecha się, żeby tylko mu się upiekło. Do przedszkola idzie w przyszłym roku, bo w tym roku mi go nie przyjęli
                Ty widzę już masz córcię, więc podwójnie szczęśliwa jesteś
                Julek: 10/3/2008

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  no mam ciekawie (jak kazda ) ale widzialam ze tam wiecej nas paczkuje.
                  moj to niegadatliwy, dopiero zaczynamy go rozumiec ale jak czasem walnie jakies zdanie po swojemu ze znakiem zapytania to nie wiem czy smiac sie czy plakac.

                  jako brat jest bardzo fajny i rodzenstwo jest soba zafascynowane.
                  no i cwaniakuje takze jak umie.

                  jak ten czas leci. ja tez bym chciala juz do przedszkola, bo on tak lubi z dziecmi sie bawic, a teraz to nie ma z kim, troche sie odwiedzam z kolezankami i bratowa ale to nie za czesto, bo jakos tak w rytmie dnia mi latwiej dzieciaki ogarnac. ale odzyskuje do uzytku samochod wiec moze wiecej bedziemy jezdzic.

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Pieczulka ty masz teraz dwójke dzieciaczków,dużo ciężej jest z dwójeczką?



                    Dawniej Marti

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Witam się i ja
                      U mnie dalej po staremu,praca praca i dalej praca we wtorek wyjezdżam na szkolenie do miasta oddalonego 100 km od nas a jutro mam wesele.A dzieci rosną Marlenka prawie wcale nie choruje bo wczesniej masakra była.Kamil chodzi juz do 6 klasy niedługo gimnazjum eh..jak ten czas leci..
                      Last edited by anna31; 29-10-2010, 20:10.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Aniu a prace masz na pełny etat?Radzisz sobie z pracą.prowadzeniem domu i wychowaniem dwójki dzieci? no i jak z mężem?znalazł też jakąś prace bo z tego co pamiętam to szukał.



                        Dawniej Marti

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Mój mąż ogląda terminatora.Echhhh jak ja "uwielbiam" takie filmy.Wprost nie można mnie oderwac od telewizora



                          Dawniej Marti

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Napisane przez Martyna2006 Pokaż wiadomość
                            Aniu a prace masz na pełny etat?Radzisz sobie z pracą.prowadzeniem domu i wychowaniem dwójki dzieci? no i jak z mężem?znalazł też jakąś prace bo z tego co pamiętam to szukał.
                            Pracuję na cały etat,małą zajmuje się teściowa,brat lub tata na zmianę.M po chorobie dostał stopien niepełnosprawności i będzie szukał pracy mam nadzieję ze niedługo bo siedząc w domu rozleniwił sie i nic mi nie pomaga ja po pracy mam na głowie wszystko pranie sprzątanie itp.dobrze że teściowa obiad dzieciom ugotuje.


                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              witam w sobotni ranek

                              Me dziecko się inhaluje, bo wstał z jakimś kaszlem niewiadomego pochodzenia, a ja wpadłam coś skrobnąć.

                              Ania cieszę się, że Twoja droga zawodowa przybrała taki fajny rozwój.
                              Ważne byś była zadowolona i czerpała satysfakcję.
                              Wybaw się za wszystkie czasy na tym weselichu

                              Pieczulka mój też ma ciężką mowę, ale pyskowanie mu wychodzi jak nic.
                              Mój młody przez wakacje dopiero się poprawił, teraz zna już kolory i potrafi policzyć do 3.
                              Porównując z innymi dziećmi to tak na prawdę żadne umiejętności, ale gdy przypomnę sobie Julka 4 miesiące temu, to dla mnie jest ogromna różnica i cieszę się z najdrobniejszej nowej umiejętności

                              Co do chorób to u nas też na razie spokój, ostatnio był chory w sierpniu na anginę. Były upały a Julek leżał z 40 stopniową gorączką, której nie mogłam niczym zbić. Zresztą mężul miał tylko o 5 kresek niższą temperaturę.
                              Muszę dokończyć bilans dwulatka, tzn. zanieść wszystkie wyniki badań do pediatry, ale nie chce iść z nim do tej wylęgarni bakcyli i czekam aż będzie zimniej.

                              Dzisiaj gościmy znajomych ze studiów, więc uciekam sprzątać i żarełko przygotowywać.

                              Miłej soboty.
                              Julek: 10/3/2008

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Napisane przez Martyna2006 Pokaż wiadomość
                                Mój mąż ogląda terminatora.Echhhh jak ja "uwielbiam" takie filmy.Wprost nie można mnie oderwac od telewizora
                                martyna pogodziliście się z mężem? bo z tego co pamiętam to rozeszliście się.

                                a ja we wtorek znowu do pracy. 17 mam wizyte u lekarza to wtedy do końca już na zwolnieniu bedę. teraz chce jeszcze trochę do ludzi wyjść i odpocząć.




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X