Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    hej melchior.

    A my drugi tydzień u rodziców. Miało być kilka dni i tak się przeciągnęło.

    Ja w kazdej wolnej chwili tłumaczę i piszę, więc na nudę nie narzekam. Ale marzy mi się wyjazd tylko we dwoje: ja i mąż zdala od tego całego zamętu. Inaczej nie ma szans na odpoczynek.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      łączę się w bólu. Mimo, że Natalia to największy mój życiowy skarb, zawsze byłam niezależna, bo niczym kot, lubię chodzić własnymi ścieżkami i sama łowić myszy na obiad. A tu klops, 2 lata+3 miesiące ciąży w domu, a dzisiaj lekki dół związany ze spowolnieniem pracy neuronów Ale pociesza mnie, że są też inne mamuśki, równie krejzi jak ja i równie uziemione.
      PS jesteś może z Ursynowa ??? ;-P

      Napisane przez dotka238 Pokaż wiadomość
      Tree tak na stale bo moj men tu sie wychowal chyba ze nam cos sie odmieni bo w zyciu jak wiadomo bywa roznie.we wrzesniu minal é lata odkad tu jestem ale albo bylam w ciazy albo taka jak teraz jestem kura domowa.troche mi dziwnie bo zawsze bylam samodzielna ,poczekam jak maly podrosnie pojde do pracy i bede troche bardziej swobodnie sie czula.

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        a tu co jeszcze wakacje ha ha ha mam nadzieje ze od wrzesnia sie tu cos zmieni i bedziecie pisac .My juz jestesmy przygotowani do zerowki Tymka i przedszkola Asi mam nadzieje ze wszystko bedzie ok ...

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          u nas wakacyjnie, wakacyjnie, wakacyjnie...w czw przychodzi koleżanka z bliźniakami o 5 dni starszymi od moich. Razem leżeliśmy w szpitalu 1,5 mies. Będzie się działo prawie jak czworaczki...

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            czy ktos tu jeszcze bywa

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              hej,
              nie możemy pozwolic żeby ten wątek pokrył kurz.Co tam u Was dziewczyny słychac?
              Ja od ponad miesiąca pracuję w nowym miejscu,Alan zaczoł kolejny rok przedszkola.Czas niemiłosiernie ucieka mi przez palce.



              Dawniej Marti

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                hej Marti
                ucieka czas ucieka.
                u mnie ok. brzuszek coraz większy, do pracy jeszcze chodze. ale myslę że od następnej wizyty pójdę na zwolnienie bo coraz ciężej.




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Monia masz racje,idź na L4 i ładuj baterie bo jeszcze troche i będziesz musiała miec dużo siły.A jak Marysia?rozumie już co to znaczy,że będzie miała braciszka?Fajnie,pamiętam jak jeszcze niedawno zastanawiałaś sie nad drugim dzidziusiem i sie wahałaś a tu jeszcze troche i urodzisz



                  Dawniej Marti

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Witam widze ze cos powoli sie tu dzieje ja poszłam do pracy na pol etatu wiec jakos mniej czasu na kom ,ale zawsze zagladne .

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      [QUOTE=Martyna2006;220084]Monia masz racje,idź na L4 i ładuj baterie bo jeszcze troche i będziesz musiała miec dużo siły.A jak Marysia?rozumie już co to znaczy,że będzie miała braciszka?Fajnie,pamiętam jak jeszcze niedawno zastanawiałaś sie nad drugim dzidziusiem i sie wahałaś a tu jeszcze troche i urodzisz[/QUOT

                      marysia narazie rozumie że dzidziuś jest w brzuszku i że kiedyś wyjdzie, ale jak przyjmie go juz po narodzinach to nie wiem i się troche boję tego.
                      a jak tam Twój maluszek? nie choruje?
                      a jak tam sprawy z eks?




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Witam i ja daaawno tu nie zagladałam ale widzę że dopiero teraz odkurzamy ten wątek
                        U mnie wszystko oki dzieci rosną,syn konczy dzisiaj 12 lat w niedzielę imprezka.Ja pracuję cały dzień prawie ( jestem kierownikiem w dużym sklepie odzieżowym) i mam dużo na głowie.
                        MELCHIOR gratuluję pracy a widzisz ja pracuję na cały etat i dopiero nie mam czasu na nic
                        MARTI Tobie też gratuluję nowej pracy, a z Twoim byłym już oki?
                        MONIA fajnie już niedługo będziesz znowu mamą,a już wiesz co będziesz mieć synka czy drugą córeczkę?


                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          http://www.bebiko.com.pl/home/konkur...nie-sie-usmiec... Prosimy o głosy dla Filipka - ślicznego, uśmiechniętego golaska(najlepiej codziennie). Z góry dziękujemy

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            anna31 będę mieć teraz synka. mały piłkarz z niego




                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Hej dziewczyny. Dawno tu nie byłam. Może się sprzężymi i nieco idświeżymy wątek? Fajne były czasy, gdy można było tu popisać

                              Za nami tygodniowy wyjazd z dziećmi do Tunezji. Przeznam, że jeszcze w dzień wyjazdu płakałam na lotnisku z nerwów a w sumie- przerażenia, jak to będzie????? Ale okazało się, że to wakacje naszego życia

                              poza tym względnie spokojnie. Korzystamy maksymalnie z pięknej pogody. Na myśl o zbliżającej zimie już się boję. Całe dnie w domu- ewentualnie sanki przez chwilę...już widzę jak dzieci będą to znosić...

                              A co u Was????????????

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Ja jestem za...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X