Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Właśnie Madziu nie wiem sama się zdziwiłam,że dostaliśmy dwa komplety gdzie tylko jedna poduszka była... żeby tak dwie rodziny nie popatrzyły
    chyba tak bedzie, że wszystkie
    Julek: 10/3/2008

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Napisane przez dominika81 Pokaż wiadomość

      A tak w ogol to jakie sie teraz robi prezenty -cenowo- bo ja ostatnio nie w temacie wesel jestem?
      mi sie wydaje ,ze jesli chodzi o kase do koperty to daje sie tyle,żeby sie zwróciło np.za katering plus cos na to by zarobili sobie mlodzi,czyli 200 na osobę.
      FROCH

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Napisane przez dominika81 Pokaż wiadomość
        Treei to te serwetki robisz słupkami, polslupkami itp?
        Tak, w tej co pokazałam to akurat dominowały słupki,słupki podwójne i poczwórne.
        Julek: 10/3/2008

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Witam kobietki,
          Family serwetka piękna,pewnie zrobienie jej zajęło Ci dużo czasu.Fajnie,że masz zajęcie,które sprawia Ci przyjemnośc.A nie myślałaś o tym żeby robic serwetki i sprzedawac?
          Dominiko prezent ślubny-ja osobiście chciałabym dostac jakiś piękny,elegancki serwis obiadowy ze zdobieniami albo serwis do kawy bo nie mam a lubię pic kawę w ładnej filiżance.



          Dawniej Marti

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Tak wlasnie myslalamze 200-250 na lebka

            AMELCIA ur. 08.02.2007

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              no to bez sensu jest robiona ta posciel z ikei. kupilismy taka na wymiar 160x200 i w kazdym komplecie byla tylko jedna poszewka na poduszke, do tego taka mala! dwie osoby napewno by sie na niej nie zmiescily. chyba, że u nich to normalne, że jeden komplet pościeli jest na jedną osobę???
              my musimy mieć właśnie dwa, bo ja się w kokon lubię zawijać (zawsze mi zimno haha) i m. też, więc się biliśmy w nocy o tę kołdrę i wiecznie niewyspani chodziliśmy.
              ogólnie to mamy jeszcze łózko z ikei i powiem Wam, że jest beznadziejne, bo strasznie skrzypi czy jest tu jeszcze ktoś ze skrzypiącym łóżkiem z ikei? z tego zakupu jestem akurat bardzo niezadowolona.

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Colorku napisz dziewczynom jak to było z tym bananem - mnie to rozśmieszyło,Twój opis na gg



                Dawniej Marti

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Madzia witaj w klubie-nasze tez piszczy. Ale co do poscieli to ikea ma i takie z2 poduszkami.tylko drozsze sa. A zwylke sa takie same z 1 lub 2poduchami do wyboru.ja akurat z poscieli z Ikea jestem zadowolona. kolor trzyma sie juz ponad 3 lata a jet to moja ulubiona wiec i czesto prana posciel.

                  AMELCIA ur. 08.02.2007

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    dominika pościeli nie kupuj,na prezent,ale mi sie przypomniało,że dostaliśmy expres do kawy,mozesz zaserwowac expres doulce gusto(czy cuś)
                    FROCH

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Dominika tak teraz pomyślałam, że nasza pościel też nie jest sprana, a kupiliśmy taką żywo-czerwono-pomarańczowo-różową
                      słuchaj, bo jeszcze pomyslałam czy nie byłoby lepiej spytać się tej koleżanki co by chciała dostać? wiesz, żeby jej się jak najmniej prezentów zdublowało.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Napisane przez Martyna2006 Pokaż wiadomość
                        Colorku napisz dziewczynom jak to było z tym bananem - mnie to rozśmieszyło,Twój opis na gg
                        HEHe sama się smiałam , a więc dziś po południu :
                        Amelka chcesz banana??pytam , a Amelka na to :am anana
                        Amelia 12.03.08

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Madzia mamy chyba taka sama posciel tera jest tez w zieleniach i w czernio- szarosich ten model-takie kwadraty i prostokaty.

                          obre Kolorka

                          AMELCIA ur. 08.02.2007

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Marti cieszę się że Ci się podoba wiesz co, serwetek nie myślałam,zeby sprzedawac, ale chciałam dziergane ubranka do chrztu i kocyki, ale nie wiem czy to wypali
                            NOoo taka zastawa fajna rzecz...

                            Madzia moja znajoma strasznie narzeka na łóżko z ikei, że rama się już rozpada.

                            A ja Wam właśnie chciałam odradzić stoliki i krzesełka z tego Mamuta !!
                            Dziewczyny tragedia !!!!!!!!!!!! nogi wypadają, niestabilne to to.
                            Jakbym miała jeszcze raz wybierać kupiłabym zwykły fajny drewaniany komplet

                            A ja czekam na"gotowe na wszystko"i dalej nie ma
                            Julek: 10/3/2008

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Napisane przez olcia79 Pokaż wiadomość
                              nooooo colorka BRAWO za posta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                              Oby juz nie było żadnych zgrzytów
                              Amelia 12.03.08

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Ja mam super komplet satyna bawełniana. Ma połysk satyny ale w dotyku bawełna. Kosztuje około 14o od kompletu, tylko szkoda, że ten połysk tak szybko się sprał
                                PAULINA 07.07.2008




                                http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X