Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    HEJKA.Ja tez jestem za...ale napisałam wczesniej posta i nikt nie czytał


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      anna31- odczytałam domyślam sie, że z pracą masz troche zamieszania. Ja u mnie też. Co chwilę coś nowego, więc każdego dnia na nowo coś zaczynam nie zawsze zdążając skończyć to, cop dopiero zaczęte

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        aniu czytalismy naprawde, od teraz obiecuje wiecej pisac i odpowiadac

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Ja jutro idę do pracy. Chłopcy jeszcze nie śpią, a nic nie mam przygotowane. Wykańcza mnie ten psychiczny stres

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Hej dziewczyny!

            Widzę ,że wracacie do pracy -super!
            Ja jeszcze czekam do przyszłego roku...

            MoniaB jak się czujesz??mam nadzieję ,że dobrze.

            U nas 2 tydzień mojej choroby anginy , już mam dość :/
            No ale co nas nie zabiję to nas wzmocni prawda

            Trzeba tu częściej zaglądac
            Amelia 12.03.08

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              cześć laski

              u nas też Milena miala anginę ale bez antybiotyku
              teraz jest zdrowa.dostala czopki na gorączkę,syrop na kaszel i jeszcze jedne czopki na ból gardła itd.
              jak bylyśmy u lekarza to doktor wział patyczek i pobrał z gardła Milenki "wymaz" i zrobił taki test,jak to angina: czy wirusowa czy bakteryjna.
              wyszło,że mała miała wirusową więc nie dał antybiotyku.
              w Pl czegoś takiego nie robia?? tylko od razu ładują antybiotyk
              spodobało mi się to podejście u lekarza.
              Iza troszkę dlugo ta wasza angina już trwa,macie antybiotyk?
              po południu jadę do mojej koleżanki w odwiedziny,więc zaglądnę wieczorem na mc
              FROCH

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                rzeczywiście w Polsce paranoja z tym przypisywaniem antybiotyku. Ja się na to nie zgadzam i zawsze wybieram inne leczenie. Choć rzeczywiście raz dzieci były na antybiotykach-konieczność teraz nieraz nas dopada

                Dziś byłam w pracy- chłopcy zostali z moją siostrą.Całkiem inne mam samopoczucie, gdy tak się wybiorę "do ludzi". Bo nieraz gdy ptrzez 5 tyg od rana do nocy siedzę z dziećmi, to wychodzi mi już uszami ta alienacja od świata dorosłych

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  hej
                  moja mała przechodziła anginę dwa razy. raz byliśmy na pogotowiu bo nie wiedziałam dlaczego tak gorączkuje a innych objawów nie miała.
                  lekarz też pobierał wymaz z jej gardełka. ale antybiotyk też przepisał.

                  a ja czuje się w miarę dobrze. teraz jestem na urlopie a później chyba idę na zwolnienie bo coraz ciężej się robi.
                  mam nawet problem z założeniem butów.




                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    MoniaB- teraz jesienno-zimową porą coraz ciężej chodzić w ciąży. Buty coraz wyższe, coraz wiecej ubrań trzeba na siebie założyć... masz rację co do zwolnienia. warto odpocząć i poświecić ten czas sobie i maluszkowi

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      hej kobitki i znowu tu pusto u nas zimno i mroznie zima powoli sie zbliza Joasia chodzi do przedszkola jest bardzo zadowolona ma swoje kolezanki codzienie rano stroi sie i wymysla fryzury ha ha ha teraz jest moda przedszkolna ze wszystkie małe damy chodza w dwoch kitach wyglada to smiesznie jak okoloo 12 dziewczynek takie samo ma uczesanie

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        czesc dziewczyny, ja to troche zalatana jestem miedzy robakami w domku i ostatnio mam malo sil na myslenie o czyms innym jak zabawa i pieluchy.
                        ale zle nie jest zycie idzie do przodu.
                        pojawia sie tu jeszcze stara gwardia z rocznika 2008? jak tam wasze maluchy? wiem ze Amesia Izy to gadula(sory izu siedze ostatnio glownie na laptopie na ktorym z gg nie moge dojsc do ladu dlatego milcze)


                        jak ja bym poszla do pracy zeby choc te 4 h odpoczac od maluchow... ostatnio mi nerwy puszczaja na Gabrysia jak niechcacy chcacy(bo mnie nie slucha) robi krzywde Gosi - no szturchnie udezy pociagnie(nic zlego jej jeszcze nie zrobil ale czasem sie strachu najem)

                        chcialam mlodego dac gdzies wsrod dzieci choc na 3-4 h ale przedszkola co mam pod nosem sa przepelnione, a na inne zajecia kasy teraz nie mamy.
                        poszlabym na basen ale sama z 2 nie dam rady, a pozatym to tez koszty.

                        jakie sa teraz u was zabawki na topie? juz powoli zaczynam myslec o prezencie na gwiazdke i mikolajki,
                        Last edited by pieczulka; 22-10-2010, 12:58.

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          U nas blixniaki po 2gich urodzinach, a zabawki nieco sie pozmieniały. teraz saleją z kolejkami i torami (wszystko z klocków, lub drewniane), poza tym gumowe zwierzaki- można zrobć mini zoo albo gospodarstwo. I jeszcze klocki, do których wkłąda sie różne kształty. też myślę nad prezentami i nic nie przychodzi mi do głowy. Jak tak mam, ze jeśli coś mi się spodoba i kupię, to nie czekam do żadnej okazji, tylko od razu daję (jak np czoraj po powrocie ze sklepu).

                          macie jakieś ciekawe propozycje zabawek? Może jakieś linki powklejamy?

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            no u nas tez klocki drewniane, plastikowe duze mniej, bo mam ich nie duzo, i autka rozniaste

                            myslalam nad duzym zestawem duplo konstrukcyjnych i (odpowiednikow duplo) jixin zestaw strazy ppozarnej (ok80zl a duplo o polowe mniejsze 150zl) ale to chinszczyzna .i zeby sie na to zrzucic , dziadki jedne i drugie i chrzestni, raz a dobrze(wiadomo na co starczy)mimo ze mlody juz sie ladnie bawi klockami wielkosci lego , no ale Gosia moglaby pożreć

                            dla gosi nic nie wymyslam, mala i itak dostanie cos od dziadkow a mam duzo takich do roczku zabawek po gabrysiu

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              pieczulka, u nas klocków kilka kompletów, ale chłopcuy je uwielbiają. Póki co więcej nie kupuję

                              zastanawiam sie nad jakimiś "dziecięcymi narzędziami". Ale nie plastik-fantastik, co po kilku dniach się rozleci, tylko wytrzymałe i sprawnie działające narzędzia: klucz, wiertarka itd. Przejrzałam allegro,ale wszystko wydaje mi się "liche". Masz jakieś fajne pomysły na tego typu rzeczy? sprawdzone firmy???

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                ja mam odziedziczone takie autko http://allegro.pl/rozkrecalne-auto-z...266777675.html co prawda ulamalo sie to co za kierowca(niebieskie) i troche klapa, ale to byly ekstremalne 2 upadki chyba z 1,5 metra na kafelki (nauka latania) resztadziala fajnie, choc wkretarki trzeba troche sie nauczyc ale juz sobie radzi, ale przykreca i odkreca, mowie mam to w spadku wiec nie wiem jak dziala nowe, a i wkretak musielismy okleic tasma izolacyjna czerwona zeby wygladal bardziej jak ten taty w razie czego plastik dobrze sie klei wlacza sie ciezko ,ale to dobrze bo muzyczka jest masakryczna, (mozna wylaczyc sama) i wazniejsze ze sie rozkreca niz jezdzi

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X