Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    no to miłego odpoczynku zycze Kasiu u nas tez cieplutko dzieci cały dzien na dworze frajda wielka, bo jest basen i ukochana woda mojej Asi ,wakacje to super czas dla dzieci szkoda tylko ze moj maz nie ma w tym roku zadnego urlopu ,ale nadrabiamy to w wekeend

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      My dziś odwiedziliśmy prababcię chłopców> Świnki, krówki, kury itd... pogłaskały cieklaczka, siedziały w ciągniku- teraz słodko śpią, a ja juz napuściłam wodę do basenu, żeby się grzała.

      Wieczorem jestem umówiona z przyjaciółką na przejażdżkę rowerową. Już chyba z 2 lata nie jechałam rowerem- ale podobno tego się nie zapomina

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        no to chłopcy mieli dzis raj na ziemi zwierzaki ciagnik super sprawa dla takich malców , my tez czesto jezdzimy do tesciow na wies i Asia cały czas chodzi za krówkami jazdy na rowerze sie nie zapomina Kasiu mam nadzieje ze wycieczka sie udała i pogaduchy tez mnie sie jakos dzis spac nie chce , kiedys tu o tej godzin było wesoło

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          hej. Przyjażdżka 1,5godzinna. Myślałam, że pojeździmy po mieście z odpoczynkiem na plotki, ale moja przyjaciółka wpadla na pomysł, że objedziemy całą okolicę- około 20 km. Było świetnie, niesamowicie cicho i spokojnie- już zapomniałam jak to jest na okolicznych wioskach. Nieraz gwar miasta tłumi wcześniejsze wspomnienia ciszy. dziś na weekend przyjeżdża mąż i w niedz. wracamy do nas. A po południu muszę wybrać się na miasto. Dawid dopadł kwiaty mojej mamy i zbił jedną z najładniejszych ceramicznych donic

          Muszę jeszcze się pochwalic. Chłopcy już pięknie robią na nocnik. Nadal ich sadzam co pół godz albo 40 min. Miłoszek zawsze woła, a Dawidek tylko kupę. Ale nareszcie czuję ulgę- bo pampry są wykańczające.

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Witajcie dziewczyny
            Pierwszy raz zaglądam na forum Chętnie z Wami czasem poklikam Jestem mamą prawie 9 miesięcznej Oli.
            Z upałami u nas kiepsko- moje dziecko lubi chłodek. Straszliwie marudna jest do tego doszły dwa pierwsze ząbki tydzień temu.

            Mam do Was również ogromną prośbę. Jeśli miałyście pół minutki to kliknijcie 'głosuj' obok fotki Oli - jest 1 w rankingu

            http://www.swiat-zdrowia.pl/lato/konkurs/glosowanie/7 ariadnaa (na zdjęciu dziecko z mydlanymi bańkami w białek bluzeczce)

            Pozdrawiam Was wszystkie i do jutra Zmykam spać

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Co do nocniczka- Kasiu sadzam Olę od 7 miesiąca. Szybko załapała o co chodzi. Co prawda nie daje mi znać, że chce siusiu, ale np. po spaniu nie siusia w pieluchę na ogół nawet parę dobrych minut potrafi poczekać. Co do kupki to ja widze kiedy ona chce. Obserwowałam ją z 2 tygodnie i teraz dokładnie wiem. Od tego czasu kupka w pieluchę była może ze 3- 4 razy i to dlatego, że byłysmy poza domem.
              Śmieszy mnie strasznie bo jak już zrobi coś na cnik to jest śmiech i bije sobie brawo

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Witam kochane w niedzielny poranek
                Kasiakozmin brawo dla chłopców że tak fajnie załatwiają sie do nocnika,u mnie z Alanem było bardzo ciężko z nauką.W wieku 3 lat poszedł do przedszkola i jeszcze potrafił sie zesikac w majty w przedszkolu.Dobrze wiedział że trzeba iśc do toaltey ale mu sie nie chciało,wolał sie bawic i wstrzymywał tak długo że jak już biegł w ostatniej chwili to nie zdąrzał.
                Ariadna witaj na crazymums pisz jak najwięcej
                A ja musze dac reprymende Kruszynie bo nas ostatnio zaniedbuje
                MoniaB pisz jak sie czujesz w ciąży?

                Dziś będzie również pochmurny dzień,a szkoda .Jak nie będzie padac to chyba sie wybierzemy do parku.Miłęgo dnia



                Dawniej Marti

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  witam u na dzis pochmurny dzien ., nic mi sie nie chce moja kumpela własnie rodzi ma juz synka 7 letniego teraz ma byc córeczka trzymam za nia mocne kciuki ARIADNA WITAJ NA FORUM .

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    moja kumpela urodziła wczoraj wieczorem córeczke Kasie 3950 58 cm bardzo sie cesze tak długo sie starali o drugie dziecko az jej zazdroszcze super miec takiego maluszka u nas deszczowo zimno pochmurnie pogoda do kitu juz wolałam te super upały przynajmniej dzieci sie wyszalały na dworze od rana do wieczora .... pisac dziewczynki pisac

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      A u nas cały czas pogoda idealna! Dziś generalne pranie- pościele itp.

                      Dawidek od 1:00-5:10 nmie spał. Jak już zasnął, to obudził się po 7:00-oczywiście gotowy do szaleństw! Jestem ciekawa, jak długo teraz pośpi- zapowiada się niezła drzemka.

                      My z mężem cały czas korzystamy z lata i całe dni i wieczory spędzamy na dworze. Musze w końcu wyczyścić wózek, bo już prawie miesiac z dziećmi nie wyjeżdżałam na spacerwczoraj o 22:00 aż z ciekawości poszłam sama przejść sie po osiedlu. Ciągłe siedzenie w domu i na ogródku może wykończyć każdego!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Cześć dziewczyny
                        widzę ,że coś nie coś tu się dzieje-to fajnie.
                        My z Amelką czas spędzamy na działce , ale od paru dni leje i leje więc jestem z nią w domu a rodzice na działce.
                        Doszłam do wniosku ,że Amesia dopiero teraz zaczęła bunt dwu latka -zrobił się z niej istny diabeł a nie dziewczynka
                        Pyskuje :mama idź sobie , goń się ,bujaj się,idź do kuchni już!!, nie siedź tu..i wiele innych dziwnych slow których ja nie używam.
                        Na większość nie reaguje ale czasem nie potrafię-co robić??
                        Z drugiej strony potrafi być nie winna jak aniołek , poprosi o zabawę ,przytuli się,da buzi -szkoda ,że tak rzadko.
                        A spacery? totalna masakra nie slucha się , biegnie przed siebie ile tchu i nie patrzy czy jestem z tylu-BUNCIE DWU LATKA ZNIKAJ!!

                        A poza tym chodzę pomagać Oli urządzać mieszkanie bo Anielka miewa teraz kolki , była znów w szpitalu więc oby dwie są osłabione.
                        Pokaże Wam zdjęcia:

                        Melchior gratuluje-zostałaś przyszywaną ciocią duża dziewucha się urodziła.
                        Sluchajcie czy Wasze dzieci mają już zęby 5? Moja ani jednej
                        Last edited by ColorWomen; 16-12-2010, 18:49.
                        Amelia 12.03.08

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          hej, hej
                          Colorka Cypu ma dolną piątkę i szykują mu się następne. a co do buntu dwu latka unas jest masakra.... ostatnio w busie jak jechaliśmy do miasta krzyknoł na całe gardło MORDA PSIE wstyd jak cholerka....





                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Napisane przez kruszyna23 Pokaż wiadomość
                            hej, hej
                            Colorka Cypu ma dolną piątkę i szykują mu się następne. a co do buntu dwu latka unas jest masakra.... ostatnio w busie jak jechaliśmy do miasta krzyknoł na całe gardło MORDA PSIEwstyd jak cholerka....
                            kruszyna- sorki, ale nie mogłam się powstrzymać od śmiechu choć sama pewnie ze wstydu zapadłabym się pod kasownik

                            color- moi nie mają, ale dawid od 3 tyg gryzie pieluchę i szczoteczkę jak szalony i płacze. Szykuje sie dolna prawa 5. Ale znając jego zapędy do ząbkowania- sporo czasu na nią poczekamy

                            Co do buntu, to przerażacie mnie dziewczyny tymi opowieściami. Chłopcy jeszcze nie mówią, więc nie słyszę nic dziwacznego, w miarę usłuchani są, ale wszystko x2, więc momentami mam ochotę trzasnąć drzwiami i wyjść z domu!

                            Wczoraj w akcie desperacji napisałam na kartce A4 3 hasła:

                            miłość
                            cierpliwość
                            opanowanie
                            (pod spodem 2 uśmiechy moich chłopców i moja odrysowana ręka)

                            Gdy teraz mam dość, to żeby nie krzyczeć, przykładam rękę, czytam i staram sie uspokoić Zobaczymy, na ile czasu będzie skutkować?!

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              o Color i Kruszyna jak fajnie ze wpadłyscie u nas od niedzieli padało i wrescie dzis popołudniu zaswieciło słonce dzieci dostawały do głowy w domu jak padało ,a ja z nimi ha ha ha Color Amelka jak zawsze sliczna a jaka dumna z kuzynki .Kruszyna akcja w busie synka super Kasia z ta kartka to dobry pomysł mnie nie raz rece opadaja przy moich swirkach teraz Asia to mistrzyni psot , wszelkiego rodzaju psucia rzeczy , itd . dzien z nia jest naprawde barwny

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                hej widze ze pogoda dopisuje wszedzie u nas swieci słoneczko wiec my cały dzien na dworze, a wieczorem padam przed telewizorem ha ha choc brakuje mi wieczornych pogaduch na forum było fajnie i wesoło wiec dziewczynki odzywac sie raz po raz

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X