Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    cześć

    My chyba już dzisiaj też musimy wyjść. Ostatnio byliśmy przeziębieni, po Julku nie widać już choroby, 2 dni nebulizacji i nie rozwinęło się nic poważniejszego, ja nie mogę pozbyć się kataru i od wczoraj bolą mnie węzły chłonne.
    Zastanawiam się, czy jednak mnie nie ominie wizyta u lekarze.
    Ale to dziecie by trzeba było już dzisiaj przewietrzyć.

    Zakupy też bym musiała jakiego zrobić... kawy dzisiaj już nie mam, siedzę i pocieszam się Anatolem
    Julek: 10/3/2008

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Tree jeszcze Cię trzyma choróbsko?Może faktycznie się przejdź do lekarza tym bardziej że węzły chłonne CI doszły.
      Amelia 12.03.08

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Iza no właśnie nie puszcza mi ten katar, mam taki zalegający i gęsty
        Julek: 10/3/2008

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Hej.
          A my od rana byliśmy na spacerku, ślicznie świeci słoneczko ale w cieniu mroźno.
          Mały troszkę pobiegał i teraz grzecznie się bawi kartonikiem po butach

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Noo ja też muszę się w końcu ruszyć z tym moim dzieckiem, teraz śpi ale po południu na bank już musi wyjść. Wczoraj siedział cały dzień w domu
            Julek: 10/3/2008

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Family...wiesz jak to jest, jak katar trzyma ponad tydz, to pewnie to coś poważniejszego, niż samoprzechodzące przeziębienie!

              U nas piękne słonko. Wywiesiłam pranie, a na popołudnie jestem umówiona z moją koleżanką- na spacer i kawę u mnie

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                hej dziewczynki juz mam wolne dzieci wykąpane najedzone i ogladaja bajke wiec zaczał sie relaks dla mamy szkoda ze meza nie ma ,ale jutro juz bedzie wiec jeden dzien wytrzymam ha ha ha

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Jejku-teraz do mnie dotarło, że jutro już koniec kolejnego tyg
                  Byliśmy na spacerku z koleżanką. Dowiedziałam się, że jest w ciąży Takl więc teraz będziemy częściej razem spacerować!!!

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Moje dziecię też wykąpane i najedzone, teraz jeszcze siedzi i patrzy na bajkę, ale zaraz idę mu poczytać i pójdzie spać.

                    w przyszłą sobotę robimy przyjęcie urodzinowe dla Julka i też dopiero dzisiaj sobie zdałam sprawę, że został mi już tylko jeden tydzień roboczy a ja nawet gości nie zaprosiłam Jutro muszę do wszystkich podzwonić.
                    Julek: 10/3/2008

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Family, a duże to przyjęcie. Zawsze z takimi imprezami jest zamieszanie, ale dla dzieci niesamowita radość

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        i znowu pustki.... a ja pije w samotności kawkę, m w pracy pomimo urlopu, ach co za życie no i zima wróciła do nas w ciągu nocy, -7 na dworze, śnieg sypie... ja chcę do wiosny...





                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          hej u nas tez pada snieg to jakas masakra w tym roku z ta zima ja chce juz wiosne ha ha ha ja kawke juz wypiłam przed 8 bo Tymoteusz dzis mnie wywalił z łozka o 7.20 bo do przedszkola chciał isc .

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            oj, to Melchiorek niepospał a tak na poważnie Cypu od tygodnia wstaje ok 6.30, nawet o godz. później kładziemy go spać ale to nic niedaje... ale dzisiaj wstało 7.40 kurcze wczoraj było słonecznie 5 st na plusie a tu z rana taka niespodzianka... my musieliśmy szybko uciekać do babci bo m musiał pilnie jechać do pracy i nie przyniósł nam węgla i drewna do centralnego i myślałam że zamarzniemy zanim wruci





                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              moje dzieci codziennie o 6 rano sie budza i ogladaja bajke a ja jeszcze dosypiam jutro bedzie maz wiec moze choc do 8 sobie pospie ha ha ha ha

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                oj to współczuję, cypu też tylko oczy otworzy to mama mniam i ba -czyli bajkę, włancza sobie dvd i tv i wybiera bajkę a mnie głowa już boli od tych domisiów





                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X