Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Melchior- ja myślałam, że weekend to mąż, dzieci i luzik. A u Ciebie gary i mnóstwo gotowania

    Ja zrobiłam 3 prania. Wszystko pięknie schnie na dworze. Zaraz obudzi się drugi synek i idziemy na spacer

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Dawidek zrobił od rana już 2 kupy na nocnik

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        u mnie weekend oznacza niemiła atmosfere





        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Kasiu to gratulacje u nas Cypu jeszcze nie dojrzał do tej decyzji, kilka dni próbowałam....





          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Napisane przez kasiakozmin Pokaż wiadomość
            Melchior- ja myślałam, że weekend to mąż, dzieci i luzik. A u Ciebie gary i mnóstwo gotowania

            Ja zrobiłam 3 prania. Wszystko pięknie schnie na dworze. Zaraz obudzi się drugi synek i idziemy na spacer
            ja myslałam tak samo ,ale mązowi trzeba dogodzic najpier napełnic brzuszek pozniej ...... u nas dzis brzydka pogoda kropi od rana wiec dlatego gary gary i jeszcze raz gary

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Napisane przez kruszyna23 Pokaż wiadomość
              u mnie weekend oznacza niemiła atmosfere
              wekeend powinien byc wesoły

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                A my po południu mieliśmy rodzinny spacer. Myślałam że jest bardzo ciepło, ale oboje z mężem zmarzliśmy na dworze. Dobrze, że dzieci nadal ubieramy cieplutko.
                pokusiłam sie nawet o pieczenie placka- a nigdy nie piekę, bo nie znoszę. Przepis hm...może i fajny, ale chyba wzięłam za dużą blachę, bo ciasto wyszło cienkie i suche Dopiero po fakcie doczytałam, że to przepis na ciasto o średnicy 20 cm Kto jada takie placki???

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  my tez bylismy na spacerku bo przestało padac i upiekłam biszkopt z galaretka moja mama jutro ma urodzinki wiec placek bedzie do popołudniowej kawki ha ha ha

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Cześć
                    Kasiu brawa dla synka!!
                    u nas trwa nauka nocnika i jest lepiej.Tzn robi siku tylko do nocnika ale w majtkach-kurcze próbuje jej pomagać i ściągać ale ona zaraz wrzeszczy że sama
                    Nawet mi nie powie że chcę siku tylko idzie i robi, po czym bije brawo że jest siusiu.

                    Pogoda dziś świetna!! czuć nadchodzącą wiosnę.
                    Dziś także byłyśmy u dentysty sprawdzić czy nic się bardziej nie rozwinęło i jest O.K
                    A tu zdjęcie , oczywiście już po wszystkim widać po fryzurze
                    Last edited by ColorWomen; 27-02-2010, 21:31.
                    Amelia 12.03.08

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Hej ,
                      a co tu taka cisza??
                      Co wyście w sen zimowy zapadły aby doczekać wiosny
                      Amelia 12.03.08

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        iza moja ma identycznie,nie mówi,że chce siku tylko idzie i robi a potem bije sobie brawo
                        FROCH

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          co tu takie pustki dzisiaj





                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            naprawde pustki ja sie dzis wziełam za porzadki i umyłam okna poprałam fieranki zostało mi tylko jedno okno duze i okno łazienkowe dziewczynki ponoc zima wraca wrrrrrrrrrr ,a ja chce juz wiosne ha ha

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Napisane przez melchior Pokaż wiadomość
                              naprawde pustki ja sie dzis wziełam za porzadki i umyłam okna poprałam fieranki zostało mi tylko jedno okno duze i okno łazienkowe dziewczynki ponoc zima wraca wrrrrrrrrrr ,a ja chce juz wiosne ha ha
                              Hej
                              no podobno w marcu ma wrócić-ale w marcu jak w garncu nigdy nie wiadomo.
                              Byle już nie było tego mrozu i takiej ilości śniegu
                              Amelia 12.03.08

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                co zasypał was snieg czy co sie dzieje pisac pisac bo nie ma co czytac ha ha

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X