Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Napisane przez Scaarlett Pokaż wiadomość
    Panicznie boję się przychodni i wirusków tam się błąkających, więc unikam jak ognia kiedy nie muszę. Wiem, że po infekcji, z katarem, albo w osłabieniu dziecko złapie wszystko.
    Obserwuj chłopaków, jak sie będzie coś działo, to idź z nimi do lekarza
    Ja też idę do lekarza tylko w ostateczności. Skoro dałam sobie radę z gorączkującymi przez ydzień dziećmi do 40stopni, to z tym lepiej poczekać. Tym bardziej że się bawią i jedzą raczej normalnie. Nie ma co panikować. Masz rację z tymi wirusami. Ja jak muszę iść do lekarza, to zawzse wybieram godziną z samego rana, żeby nie było siedzenia na korytarzu z chorymi dziećmi.
    dzięki wielkie.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      ja robie to samo jak lekarka przyjmuje od 8, to jestem 7.45 żeby tylko wejść jak przyjdzie i szybko wyjść, bo o 8.10 zaczyna się czarno robić

      Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

      Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




      Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Scaarlett dzięki. Na początku przyznam, że się przestraszyłam- dopiero po chwili opanowałam emocje i zaczęłam racjonalnie myśleć. Dzięki za wsparcie

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          hej widze ze znowu tu pustka ja sie popołudniu połozyłam było mi tak zimno ze az mnie telepało teraz niby dobrze ,bylismy na spacerku i chyba troche zmarzłam ja dzis wrescie poprasowałam wrrrr nie cierpie tego jutro ostatni dzien Tymon idzie do przedszkola i ferie . u mnie dzieci tez miały 3 dni podrzad temperature ,ale zadnych pozniej wysypek na ciele nie miały jedynie Aska rumien na twarzy .

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            malchior. widzę, że prasowanie za Tobą. A na mnie dopiero czeka- taka wielka ilość, że jutro chyba do północy mi zejdzie mąż teraz kąpie dzieci, ale chyba się jednak przyłącze do pomocy...choć miałam mieć wolny luźny wieczór

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              mnie chciała pomóc Family Free prasowac to ja moge pomoc tobie wysyłaj ja tez ide myc moje robaki ,bo Aska grandzi dzis strasznie ha ha ha i kto mowił ze chłopak jest gorszy niz dziewczynka u nas odwrotnie mloda daje popalic braciszkowi

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Napisane przez melchior Pokaż wiadomość
                mnie chciała pomóc Family Free prasowac to ja moge pomoc tobie wysyłaj ja tez ide myc moje robaki ,bo Aska grandzi dzis strasznie ha ha ha i kto mowił ze chłopak jest gorszy niz dziewczynka u nas odwrotnie mloda daje popalic braciszkowi
                Chętnie bym wysłała, ale coś mi się wydaje, że przesyłka droższa, niż zużycie porądu przez żelazko-a w dobie kryzysu każdy grosz się liczy

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  [QUOTEbo Aska grandzi dzis strasznie ha ha ha i kto mowił ze chłopak jest gorszy niz dziewczynka u nas odwrotnie mloda daje popalic braciszkowi [/QUOTE]

                  Skąd ja to znam ,dzisiaj musiałam swoje latorośle rozdzielić i poustawiać w oddzielnych pokojach bo już do rękoczynów dochodziło


                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
                    [QUOTEbo Aska grandzi dzis strasznie ha ha ha i kto mowił ze chłopak jest gorszy niz dziewczynka u nas odwrotnie mloda daje popalic braciszkowi
                    Skąd ja to znam ,dzisiaj musiałam swoje latorośle rozdzielić i poustawiać w oddzielnych pokojach bo już do rękoczynów dochodziło[/QUOTE]

                    no to masz wesoło ... u mnie jak sie dwoje dorwie do siebie to masakra pisk i smiech i zawsze winny ten drugi ha ha ha

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Napisane przez kasiakozmin Pokaż wiadomość
                      Chętnie bym wysłała, ale coś mi się wydaje, że przesyłka droższa, niż zużycie porądu przez żelazko-a w dobie kryzysu każdy grosz się liczy
                      miałam dobre checi ha ha ha

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Eeee tam ja nie prasuję wszystkiego prania,czasami od święta jak coś sie pogniecie.Nawet poskładać do szafek mi się nie chce nie mówiąc już o prasowaniu.


                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Ania ja prasuje wszystko ha ha ha łacznie z majtkami dzieci nieraz podrzucam mamie prasowanie jak mi sie nie chce ha ha ha ,albo robie cos innego akurat

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            A ja się zawsze dziwię,że prasuję 2 godz,a na końcu się okazuje, ze były to tylko rzezcy męża i dzieci. i gdzie tu sprawiedliwość????????

                            Właśnie leci dr House na 2. Trochę relaksu wieczornego mi się przyda

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Hej.Kobity co z Wami
                              Ja mam dzisiaj znowu lenia i jakaś deprecha mnie dopadła Muszę chyba gdzieś z domu wyjśc bo zgłupieję.Miałam zamiar iść do szkoły z początkiem marca ale niestety muszę chyba przełożyć na wrzesień bo sytuację finansową mam dalej niestabilną a to szkoła prywatna i sporo kosztuje.Eeeech doła mam ogromnego


                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Cześć dziewczyny,
                                Aniu głowa do góry!! ja wierzę w Ciebie

                                Wiesz powiem Ci że po tych lekach brzuch boli mniej no ale dokucza.
                                Last edited by ColorWomen; 15-01-2010, 10:35.
                                Amelia 12.03.08

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X