Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    a co to jest ten chomik? też chętnie skorzystam, bo nie wiem gdzie takie ramki się robi.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Famili byłabym ci bardzo wdzięczna bo chciałabym powywoływać niedługo jakieś zdjęcia a w albumie mam ciągle te same rameczki itd. a do czerwca csię tym niezajmowałam to buziaczki i dozobaczenia





      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
        hej ,
        Ja nie smaruję niczym , używam Nivea na każdą pogodę a buzię mam zawsze zasłoniętą szalikiem

        Wróciłam od lekarza,lekarka stwierdziła że test nie daję 100% gwarancji, i dała skierowanie do Gastro-ale termin na maj
        Colorku a słyszałaś o tym że na mrozie nie powinno sie zakrywac buzi szalikiem?bo dziecko jak oddycha to powietrze zamarza w szaliku i wdycha zamrożone



        Dawniej Marti

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          ja słyszałam, że na mrozie nie należy podawać picia i jedzenia, nie podaje, a tree tylko mnie utwierdziła w tym przekonaniu z tym lizakiem

          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            hej.
            Marysia czyta książeczki na moich kolanach,
            dzisiaj wstała po 7,więc mam nadzieję że niedługo pójdzie spać.
            dzisiaj u nas pogoda troszkę lepsza, przynajmniej śnieg nie pada.




            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Colorka ja też słyszałam, że szalikiem nie nalezy ust zakrywać.

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                a u nas sypie i to bardzo, na razie nie da się nigdzie iść

                Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Napisane przez Martyna2006 Pokaż wiadomość
                  Colorku a słyszałaś o tym że na mrozie nie powinno sie zakrywac buzi szalikiem?bo dziecko jak oddycha to powietrze zamarza w szaliku i wdycha zamrożone
                  Tak słyszałam ,ale u nas jeszcze się tak nie przytrafilo.A z dwoja złego wolę to niż spękane usteczka
                  Amelia 12.03.08

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    hej dziewczyny. nareszcie senna cisza. dziś przespana nocka- gorączkowanie chyba na dobre opuściło nasze dzieci!!! A ja znowu kicham na prawo i lewo. Kiedy w końcu ta wiosna????? dziś u nas takie zaspy, że po południu nie dam rady wyjechać wózkiem, więc szykuję się na wyjście z dziećmi przed dom na nóżkach. Ojjj...oby w jednym kierunku podążały- hihi

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      hey

                      ja pamiętam jak moja kiedy była w wieku Twoich dzieci,to jak wychodziłam na spacer to zawsze kiedy ją wypuszczałam by sobie pochodziła to zawsze szła w przeciwnym kierunku i w ogóle mnie nie słuchała...a teraz zawsze chodzi za rączkę,czasem mnie to nawet męczy
                      FROCH

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        witam piękne koleżanki

                        nareszcie śnieg przestał padać
                        zaraz z Natalka idziemy spac ale pozniej idziemy odsniezac podworko
                        ŁUKASZ 08.09.2006

                        NATALIA JULIA 30.11.2007



                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Kiedyś czekałam...na pierwsze przewrócenie na brzuszek, na pierwsze raczkowanie, słowo, chodzenie. Ale ostatnio sobie obiecałam, że nie bedę z namietnością czekać na przyszłość. Liczy się tylko tu i teraz. Kiedyś na pewno moje dzieci będą grzecznie chodzić- taką mam przynajmniej nadzieję Ale będę inne problemy. teraz trudno ich upilnować, ale w innych kwestiach jest ok. Trudno się nauczyć zachwycać teraźniejszością- ja się staram to robić- to takie moje noworoczne małe postanowienie.

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
                            hey

                            ja pamiętam jak moja kiedy była w wieku Twoich dzieci,to jak wychodziłam na spacer to zawsze kiedy ją wypuszczałam by sobie pochodziła to zawsze szła w przeciwnym kierunku i w ogóle mnie nie słuchała...a teraz zawsze chodzi za rączkę,czasem mnie to nawet męczy

                            Miśku moja też za rekę chodzi. I jak np. ją przed klatkę wypuszczę i ide jeszcze zamknąć drzwi (ludzie sie drą to muszę takie przejściówki zamykać) to moja czeka z wyciagnietą ręką Julka mi zawsze uciekała. I też czasem mam dość i mówię Maja uciekaj a ona sie patrzy. Ale jak jest z nami Julka to wtedy ja gania więc jest OK


                            JULA

                            MAJA

                            OLGA

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Ja juz zrobiłam spagetti czekam na rodzinke teraz
                              co u was?dzis odwiedziąła mnie szwagierka,fajnie tak jak ktos wpadnie
                              dziewczyny to jest ta stronka tam sa ramki,efekty specjalne ja zawsze korzystam z niej



                              http://www.loonapix.com/


                              Madzia co u ciebie?niunia zdrowa?nauczy sie gadać hehe

                              Colorcia duuuuuuzo zdrówka ci zyczę,a termin masz bardzo długi ale co zrobić......


                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Czesc dziewczyny
                                Zagladnelam na chwilke ale chyba nie mam szans doczytac wszystkiego coscie tu nadrukowaly...
                                Wlasnie segreguje zabawki malego bo czesc zepsuta albo wcale sie juz nimi nie bawi i tak sie to wala po domu ze podlogi nie widac
                                Silek rzuc okiem na priw.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X