Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Kruszynka a ja swoją w brodziku myję ale ona wody nie wylewa i ładnie siębawi swoimi zabawkami. A jak np. Julka zostawi swoją gąbkę to odrazu woła JULJKI GOBA MAMA WEŹ


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Aniu to zdrowka dla cory,moja kiedy wyjdzie na spacer mowi; snieg pada,ale chyba nie wie co to ten snieg bo go nie dotknie,,,,maly bojcorz

      ona ja dobrze pamietam czy Ty wczoraj mialas tipsy a dzis fryzjera?czy cos mi sie pomylilo a cos robila na wlosach

      Izus to zycze Tobie,by ta stopa przerodzila sie w Wieksza stope,pod warunkiem jesli tego pragniesz
      FROCH

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        nie pomylilo
        zadnych drastycznych zmian typu
        blond na czarny(niektorym nawet to nie pomaga)
        wrzuce na garnek to oblukasz buhahahah
        tylko sciecie bylo

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Ja też chcę do fryzjera a z 2 dzieci ni jak
          Ostatecznie mązmi zrobi pasemka jak rok temu hehe ale była jazda aż śmiaćmi się chce na samą myśl.


          JULA

          MAJA

          OLGA

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            ja mam braz i krzywke-jak u kleopatry,ale to juz ponad miesiactemu kiedy bylam w ie to mnie fryzjer dopadl moj m twierdzi,ze woli mnie w bladzie,ale ja potrzebowalam takiej zmiany
            FROCH

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
              ja mam braz i krzywke-jak u kleopatry,ale to juz ponad miesiactemu kiedy bylam w ie to mnie fryzjer dopadl moj m twierdzi,ze woli mnie w bladzie,ale ja potrzebowalam takiej zmiany
              ja tez Cie wole w jasnych
              lece do szkoly.........
              do milego......

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                hej dziewczyny
                pamiętacie mnie jeszcze?

                ale mam zaleglosci w czytaniu forum

                mowa o fryzurkach, ja tez zastanawiam sie nad fryzjerem na swieta,ale sama nie wiem co zrobic na glowie. Na pewno chce podciac bo juz mam za dlugie wlosy,ale nie wiem czy malowac, bo troche miich szkoda niszczyc. I tak sa cienkie.

                jak myslicie, od kiedy mozna podawac dziecku pieczarki? chcialabym zrobic jakis obiad z pieczarkami i nie wiem czy Natalka moglaby zjesc?
                Natalka - 24 lipca 2008r.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  hey syla

                  noooo pewnie,ze Cie pamietam, lubie i tesknilam
                  syla co slychac,czemu sie zjawiasz jak wizytator na f raz na pol roku
                  co do pieczarek to mojej jeszcze nie dawalam,ale chyba mozesz sprobowac,podobno grzybow dziecko do ktoregos roku jesc nie powinno,ale ty chcesz zrobic pieczrkowa to wg, mnie zrob,bo pieczrki to takie a'la grzyby
                  FROCH

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    hop hop jest tu kto ?

                    Julek uwielbia śnieg, bawi się z psiurem, rzuca mu go, ona skacze, oboje się przewracają na śnieg, istny cyrk. Dzisiaj żałuję, że aparatu nie wzięłam.

                    Kruszyna co do tanich butów, to... my kupiliśmy w Bartku za taką umiarkowaną cenę (chociaż jak na but dla dzieci to i tak moim zdaniem drogie) i przez ostatnie dni miał chłodne stópki mimo, rajstop i skarpetek.
                    Moi teściowie zaś kupili mu drugą parę, tak na wszelki wypadek -jakby zamoczył, w CCC o połowe teńsze i one są o wiele cieplejsze. Więc cena tutaj na prawdę nie gra roli.
                    Z tymże te z Bartka jestem pewna, że tak szybko nie przemokną. Dzisiaj tyle co po śniegu biegał i suchutko w środku i o dziwo dzisiaj stopy miał ciepłe.

                    Majek a dlaczego Ci się śmiać chce ?? co śmiesznie Ci zrobił te pasemka ??

                    Ja też chce do fryzjera, skrócić te moje włosy bo już mnie wkurzają, ale nie wiem właściwie co ja bym chciała z nimi zrobić.

                    syla noo jasne, że pamiętamy. Co u Natalki ?
                    A pieczarki może po 1 r.ż. już dać, natomiast zalecają by z grzybami się wstrzymać nawet do 3 r.ż.
                    Julek: 10/3/2008

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      My już też po spacerku. Połowę drogi mały siedział w wózku a powrotną cały czas szedł a jaki zadowolony był. Raz się przewrócił. Myślałam że jak przyjdziemy to zaraz zaśnie a on nadal się bawi i o śnie nie ma mowy.

                      Kruszyna
                      trzymam kciuki za pomyślne wyniki badań.

                      Ja mam dzisiaj po południu jechać do fryzjera ale ta pogoda, kurcze 20 km niby nie daleko ale jak jest ślisko to każda odległość straszna. Do innych zakładów fryzjerskich mam bliżej ale tamta zaufana i zawsze zrobi mi tak jak chcę.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        karolkowa a mój nawet nie zdążył po spacerze coś zjeść. Zasnął w 5 min, tylko go przebrałam
                        Ależ masz energiczne dziecię
                        Julek: 10/3/2008

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Mój za to obiad dzisiaj pochłonął w ogromnej ilości
                          Na brak energii u niego nie mogę narzekać

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Witam
                            No musze przyznac ze naskrobalyscie troche stronek -i dobrze bo mam co czytac
                            Colorka od kazdego kolegi dostajesz kolczyki na Mikolaja ?

                            U nas dzis dzis sypnelo sniegiem na 20cm
                            Chyba musze pomyslec o sankach to i mlody bedzie mial radoche i psina
                            Szkoda tylko ,ze u nas snieg nie trzyma sie dlugo -jutro juz pewnie znow bedzie czarno
                            Wszystko co w zyciu dobre jest nielegalne ,niemoralne lub powoduje tycie.

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Czesc laski
                              Wlasnie doczytuje,
                              Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
                              hey Kobitki




                              Przypadkiem doszly mnie sluchy,ze w szpitalu dla Wariatek,Ordynator zadecydowal,ze ciezki przypadki i nie uleczalne beda trzymane na Oddziale ZamknietymlZal takich osob,bo czy to ich wina- ze ich mozg zamiast normalnie funkcjonowac woli turlac dropsa?? hhe
                              eh,,,,Pomyslec,ze ONE maja dzieci,,,, bez komentarza,,,,
                              Kochana powiem krotko , daj dziewczynom spokoj,niech tam sobie siedza i dupy (czy co tam chca innego )liza ... Takie ryczace 40-stki, z poczatkami menopauzy,rozstrojone nerwowo choleryczki i inne alkoholiczki zostaw specjalistom buhahahaha

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Tak poza tym witam
                                Jest tu ktos czy wszystkie gdzies spaceruja?
                                Maly dzis jeszcze nie mial goraczki i nawet zjadl troche obiadu wiec chyba idzie ku lepszemu .Jutro na wszelki wypadek jedziemy do pediatry zeby nasz swiateczny wyjazd obyl sie bez niespodzianek.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X