Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Kruszynka Julek tak własnie chodził spać, tylko od jakiegoś czasu coś mu się poprzestawiało nie wiem czemu.
    Przyznam, ze jego zasypianie od 22-23 już mnie męczyło
    Julek: 10/3/2008

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Hejka
      Moj tez ostatnio chodzi spac jak chce i znajomych corka tak samo.Moze to taki okres?Dzieciaki moze nie potrzebuja juz tyle snu?Mysle ostatnio zeby klasc Poldzia w dzien juz tylko na godzine...

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        moja na szczęście idzie spac o 21h - niezmienie od roku,no czasem jeśli mamy jakies odbicie się od codziennego planu to może o 22.
        FROCH

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Napisane przez dotka238 Pokaż wiadomość
          Hejka
          Moj tez ostatnio chodzi spac jak chce i znajomych corka tak samo.Moze to taki okres?Dzieciaki moze nie potrzebuja juz tyle snu?Mysle ostatnio zeby klasc Poldzia w dzien juz tylko na godzine...
          może to się nazywa "przesilenie zimowe"
          FROCH

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Hej.Moja nie śpi w dzien,kladę ją wieczorem o 20 a zasypia około 22
            W nocy też robi przerwy w spaniu... masakra z synkiem nie miałam takich problemów,przesypiał noce od 8 m życia.


            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Ania A córcia sama zrezygnowała z drzemek w dzień ??

              Dotka, ale co to będziesz Poldzia budzić po tej godzinie ? Mój to chyba by mnie zjadł ze złości jakbym go obudziła
              Julek: 10/3/2008

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                ale umni chodzi o to że przed spaniem wieczornym mamy horror bo mały nas bije, mi włosy wyrywa szczypie w uszy... a często przez sen też wyrywa mi włosy i budzi się z krzykiem kilak razy , z przerażeniem w oczach...





                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Kruszyna ahaaa... Cypuś pewnie przechodzi kolejny etap rozwojowy, stąd może te krzyki w nocy
                  A może on się boi zasnąć, bo ma koszmary?? dlatego Was bije

                  Mój też czasami ma takie napady, już co raz rzadziej, ale ma, nie wiem czy mu się coś śni
                  Julek: 10/3/2008

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                    Ania A córcia sama zrezygnowała z drzemek w dzień ??

                    Dotka, ale co to będziesz Poldzia budzić po tej godzinie ? Mój to chyba by mnie zjadł ze złości jakbym go obudziła
                    Kiedy skończyła 2 latka zaczął sie problem z usypianiem w dzień.Usypianie trwało godzinę lub dwie w końcu zasnęła około 16 a budziła siępo 17 i potem było brykanie do 23-24 w końcu powiedziałam dośc i niekładłam już jej w południe,wytrzymywała do wieczora,nawet w aucie nie zasypiała jask jechałyśmy popołudniem lub wieczorem.


                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Witam kochane,
                      właśnie wróciłam od fryzjera,zrobiłam pasemka na odrostach, ale mam dobry humorek-wizyta u fryzjerki zawsze działa na mnie rozweselająco



                      Dawniej Marti

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Ale mi komputer zamula,ciężko mi tu sie dziś poruszac bo minute zajmuje wejście mi na jakąś strone.



                        Dawniej Marti

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          No wlasnie nie wiem jakbym go miala budzic ...zupelnie bez drzemki do wieczora nie wytrzyma...wlasnie wlazl mi na kolana

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Mój to nie wytrzyma do wieczora bez drzemki jeszcze.

                            Marti nie ma to jak wizyta u fryzjera
                            Julek: 10/3/2008

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              marti ja planuje fryzjera dopiero jak przyjade do pl na wiosne bo chce dac wlosom odpoczac i juz sie nie moge doczekac,nc tak nie doladowuje baterii jak nowy fryz

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                heja
                                ja własnie kibelek wyszorowałam a przed południem 1,5 h prasowałam bo wczoraj nic się zmusić do tego nie mogłam, no ale już mam to za sobą jeszcze tylko atelnie pomyje i już.
                                A i bliny sobie wymysliłam więc idę zaraz ziemnioki obierać
                                Moje laski w łóżeczku siedzą i Julka ją uczy: Maja jak sie nazywasz a ona Mika (czyli ja) albo Ksiś (czyli tata) albo Julka i się recholą


                                JULA

                                MAJA

                                OLGA

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X